Jak se učit- To nejlepší z blogu!

Pro studenty, kteří se chtějí učit rychleji a s menší námahou.

E-mailový kurz efektivního učení- ZDARMA

Jmenuji se Honza Kohut a jsem normální student jako většina z Vás. Ještě před několika lety jsem se s učením trápil. Proto jsem se začal zajímat o efektivní metody učení, během 2 let jsem si vyvinul strategii učení, která katapultovala mé výsledky a zkrátila dobu učení. Chci, abyste se i Vy učili rychle, proto jsem pro Vás připravil několika denní kurz efektivního učení ZDARMA, který Vás během několik dnů zasvětí do tajemství efektivního učení. Součástí kurzu jsou i 2 ebooky zcela zdarma!

Co se v kurzu efektivního učení naučíte?

 • Naučíte se učit rychleji!
 • Získáte ebook o fungování mozku
 • Konečně se naučíte SOUSTŘEDIT
 • Poznáte mnemotechniku, díky která si zapamatujete desítky informací!
 • Dozvíte se o špatných a dobrých metodách učení
 • Zjistíte jak se přinutit učit!
 • Krok po kroku si vysvětlíme vše, co o učení potřebujete vědět

Neváhejte a připojte se k více než 3 tisícům studentů po celé ČR.

Vypíšete svou emailovou adresu. Ebook budete mít do 5 minut na e-mailu. Následující den rozjedeme e-mail kurz!

Vaše informace jsou chráněny! Spam nenávidím, stejně jako Vy, proto ho neposílám.

Co na jakserychlenaucit říkají studenti?

Tahle stránka je podle mého názoru skvělá Díky ní jsem se ve všech bodech výrazně zlepšila. Učení pro mě není už žádný problém, dokážu si zapamatovat tři stránky za pouhých 15-20 minut. Zamilovala jsem si sudoku a hlavně knihy, na kterých jsem možná i závislá Jednu dokážu přečíst (300-400 stránek) za pouhých čtyři až pět dní velmi děkuji, moc mi ti pomohlo.
Daniela Šuláková
studentka práv
Ahoj, ebook se mi zatím moc líbí, dokonce i spolužákům ve třídě, každý si to chce přečíst. Už jsem si vyzkoušel většinu technik a jsem překvapen, že to funguje. 🙂 Čekal jsem, že to budou kecy a fungovat bude jen něco. Zatím nejlepší kniha o učení, kteoru jsem četl.
David Stoklásek
student
Na tomto webu se mi nejvíce líbí stručnost, přehlednost, obsah i design. Web je stručný bez jakékoli 'omáčky' okolo. Obsah webu je výborný. Cením, že se našel konečně někdo, kdo takovýto obsah vydává a tím nám usnadňuje práci a šetří čas. A design... je jak má být. Není přeplácaný jako duha, není monotónní... Prostě radost navštěvovat a číst!
alex
Alexandr Řešetňák
student programování
Je to velmi zajímavý blog, který mě dost inspiruje a z různých rad na učení které jsem kdy četla mi tyto rady přijdou nejužitečnější. Určitě jej někomu doporučím. 👍
Nikola Morávková
studentka gymnázia
Velice mě tento web překvapil, učím se na maturitu, která se nezadržitelně blíží a potřeboval jsem se více koncentrovat. Tipy, které si mi poskytl i přiložené video s hudbou mi velice pomohly, dokázal jsem se celou hodinu učit bez jakéhokoliv odbíhání, koukání na mobil, hodiny apod., s čím jsem měl v minulosti obrovský problém.
Jiří Peterka
student

Chtěli byste se učit rychleji?

Jestli se chcete učit rychleji a efektivněji, jste na správném místě. Máte ohromný potenciál, ve škole Vás bohužel nikdo nenaučil jak se správně učit, proto se zbytečně okrádáte o čas. Na stránkách jakserychlenaucit.cz poznáte strategie studia, které zrychlí učení až 4násobně! Mějte skvělé známky a zároveň si plnými doušky užívejte studentského života.

Učení nemusí být mučení, pokud znáte správné strategie studia!

Přihlaste se do e-mail kurzu zdarma! + 2 ebooky zdarma

Co se naučíte?

Jak se efektivně učit

Učení nemusí být nudné a otravné. Naučíme Vás jak se učit rychle a efektivně. Naučte se více za méně času!

Jak rychleji číst

Nebaví Vás čtení? Čtete pomalu a bez porozumění? Na tomhle blogu poznáte tajemství RYCHLOČTENÍ

Jak žít úspěšně

Cítíte se osláble, nemáte sebevědomí? Škola je pro Vás utrpení? V několika článcích se věnujeme štěstí a úspěchu.


Návod jak se učit- nejlepší články z blogu

Už jste přečetli ebook a chcete další skvělý obsah? Super mám pro Vás několik tipů na články, které by se Vám mohly líbit.

Jak se učit

Rozhodně doporučuji, abyste si přečetli tyto články z rubriky jak se učit. Bezesporu Vám pomohou a zrychlí učení.

V rubrice jak se učit, najdete mnoho dalších skvělých článků, doslova Vám poskytneme návod jak se učit. Navštívit rubriku jak se učit.

Jak rychleji číst

Kdo by nechtěl rychleji číst. Jako studenti musíte během školního roku přečíst tisíce stránek textu, naučte se číst rychleji a ušetřete hodiny strávené čtením.

 • Rekordy v rychločtení– zjistěte, co to znamená rychle číst. Přečtěte si příběhy těch nejlepších čtenářů planety. Za jak dlouho se dá přečíst celá sága Harryho Pottera?
 • Jak rychleji číst #1 Praktické rady jak rychleji číst, v sérii článků se naučíte jak číst až 3krát rychleji.
 • Jak aktivně číst čtení není jen a pouze o rychlosti, záleží i na pochopení a zapamatování v této sérii se věnujeme aktivnímu čtení, které Vás naučí jak číst zároveň rychle, ale i z vysokým pochopením a zapamatováním.
 • Jak se donutit pravidelně číst– máte problémy se čtením, nikdy se Vám nechce? Tento článek Vás přinutí číst, dokonce budete čtení potom i milovat! 🙂

Úspěšný a spokojený život

Není nic lepšího než žít šťastně, spokojeně a úspěšně v této rubrice dostáváte tipy jak si zpříjemnit a zkvalitnit život.

 • Návyky úspěšného studenta naučte se dodržovat pár návyků úspěšných studentů a bude se Vám žít mnohem lépe.
 • 15 chyb v řeči těla– jaké chyby v řeči těla děláme? Naše řeč těla je nesmírně důležité, mluví o naší osobnosti a ovlivňuje naši náladu. Vyvarujme se následujícím chybám…
 • 9 způsobů jak žít šťastně chcete žít lepší a štastnější život? Následujte 9 jednoduchých kroků a určitě se budete cítit mnohem lépe.
 • 10 způsobů jak být oblíbený Chtěli byste být ve vašem kolektivu oblíbenější? Není to až tak těžké, jak si můžete myslet…
 • Jak si splňovat cíle plánujte si každý krok a svým cílům se určitě nevyhnete. Konkrétní návod jak na to v článku.
 • Zvyšte mentální odolnost někdy může být studentský život velmi náročný, proto bychom měli být mentálně silní.

Pro více článků podobně tématiky navštivte rubriku úspěšný život.Kompletní návod Jak se efektivně učit

Napsal jsem také ebook, který funguje jako kompletní návod k učení. Krok za krokem Vás provedu světem efektivní učení. Po přečtení ebooku Vám zaručuji, že se 

 • Budete učit až 4krát rychleji!
 • Soustředění Vám nebude dělat problém
 • Naučíte se nejlepší techniky učení, které využívají jen ti nejlepší studenti
 • Získáte přístup ke kompletní strategii učení
 • Poznáte principy dlouhodobé paměti
 • Učení Vás bude bavit! Už ho nebudete považovat za ztracený čas