fbpx

Jak se učit- To nejlepší z blogu!

E-mailový kurz efektivního učení - ZDARMA

Co se v kurzu efektivního učení naučíte?

 • Naučíte se učit rychleji, ukážu vám nejúčinnější metody učení!
 • V krátkém ebooku se dozvíte, jak funguje mozek, zjistíte, jak těchto principů využít
 • Zvládnete se mnohem lépe soustředit
 • Poznáte mnemotechniku, díky která si snadno zapamatujete desítky informací!
 • Dozvíte se o špatných a dobrých metodách učení
 • Zjistíte, jak se přinutit učit a porazit prokrastinaci!
 • Krok za krokem si vysvětlíme vše, co o efektivním učení potřebujete vědět

Neváhejte a připojte se k více než 7427 studentům po celé ČR.

Vypišete svou emailovou adresu. Ebook s první lekcí budete mít do 5 minut na e-mailu. Následující den se naplno rozjedeme e-mail kurz!

Vaše informace jsou chráněny! Spam nenávidím, stejně jako Vy, proto ho neposílám. Máte možnost se kdykoliv odhlásit.

Kdo vás bude kurzem provázet?

Jmenuji se Honza Kohut a jsem normální student jako většina z Vás. Ještě před několika lety jsem se s učením trápil. Proto jsem se začal zajímat o efektivní metody učení, během 3 let jsem vytvořil strategii učení, která ohromně zlepšila mé výsledky a zkrátila dobu učení. Chci, abyste se i Vy učili rychle, proto jsem pro Vás připravil několika denní kurz efektivního učení ZDARMA, který Vás během několik dnů zasvětí do tajemství efektivního učení. Součástí kurzu jsou i 2 ebooky zcela zdarma!

Neslibuji Vám techniky, které zázračně a bez jakéhokoliv úsilí „vlijou“ tisíce informaci do vašich hlav. Ale slibuji vám, že pokud techniky začnete používat, budete se učit rychleji a z učení budete mít mnohem lepší pocit.

Více si toho o mně můžete přečíst v mém příběhu.

Co na jakserychlenaucit.cz říkají studenti?

Tahle stránka je podle mého názoru skvělá. Díky ní jsem se ve všech bodech výrazně zlepšila. Učení pro mě není už žádný problém, dokážu si zapamatovat tři stránky za pouhých 15-20 minut. Zamilovala jsem si sudoku a hlavně knihy, na kterých jsem možná i závislá. Jednu dokážu přečíst (300-400 stránek) za pouhých čtyři až pět dní velmi děkuji, moc mi ti pomohlo.
Daniela Šuláková
studentka práv
Z ebooku jsem nadšená. Musela jsem si ho prostě koupit, protože jsem byla zvědavá, co všechno, ze sebe ještě můžu dostat. Ebook mi pomohl se zlepšit v učení a mít ze sebe sama dobrý pocit, což mi vždy dělalo problémy. Teď jsem se zlepšila ve škole a používám tvé rady, sice mi ještě pořád trvá se něco naučit, ale už se do toho pouštím mnohem raději. Jsem ráda, že jsem poznala nové způsoby učení. Ty lepší známky mě opravdu hřejou u srdíčka. Moc děkuju! 😊
Zuzana Blanařová
studentka
Ahoj, ebook se mi zatím moc líbí, dokonce i spolužákům ve třídě, každý si to chce přečíst. Už jsem si vyzkoušel většinu technik a jsem překvapen, že to funguje. 🙂 Čekal jsem, že to budou kecy a fungovat bude jen něco. Zatím nejlepší kniha o učení, kterou jsem četl.
David Stoklásek
student
Na tomto webu se mi nejvíce líbí stručnost, přehlednost, obsah i design. Web je stručný bez jakékoli 'omáčky' okolo. Líbí se mi, že autor dokáže věci vysvětlit jednoduše polopatě. Obsah webu je výborný. Cením, že se našel konečně někdo, kdo takovýto obsah vydává a tím nám usnadňuje práci a šetří čas. A design... je jak má být. Není přeplácaný jako duha, není monotónní... Prostě radost navštěvovat a číst!
Alexandr Řešetňák
student programování
Je to velmi zajímavý blog, který mě dost inspiruje a z různých rad na učení, které jsem kdy četla mi tyto rady přijdou nejužitečnější. Určitě jej někomu doporučím. 👍
Nikola Morávková
studentka gymnázia
Velice mě tento web překvapil, učím se na maturitu, která se nezadržitelně blíží a potřeboval jsem se více koncentrovat. Tipy, které si mi poskytl i přiložené video s hudbou mi velice pomohly, dokázal jsem se celou hodinu učit bez jakéhokoliv odbíhání, koukání na mobil, hodiny apod., s čím jsem měl v minulosti obrovský problém.
Jiří Peterka
student

Chtěli byste se učit rychleji?

Jestli se chcete učit rychleji a efektivněji, jste na správném místě. Máte ohromný potenciál, ve škole Vás bohužel nikdo nenaučil jak se správně učit, proto se zbytečně okrádáte o čas. Na stránkách jakserychlenaucit.cz poznáte strategie studia, které mohou zrychlit učení až 4násobně! Mějte skvělé známky a zároveň si plnými doušky užívejte studentského života.

Učení nemusí být mučení, pokud znáte správné strategie studia!

Přihlaste se do e-mail kurzu zdarma! + 2 ebooky zdarma

Co se naučíte?

Jak se efektivně učit

Učení nemusí být nudné a otravné. Naučíme Vás jak se učit rychle a efektivně. Naučte se více za méně času!

Jak rychleji číst

Nebaví Vás čtení? Čtete pomalu a bez porozumění? Na tomhle blogu poznáte tajemství RYCHLOČTENÍ

Jak žít úspěšně

Cítíte se osláble, nemáte sebevědomí? Škola je pro Vás utrpení? V několika článcích se věnujeme štěstí a úspěchu.

 


Návod jak se učit- nejlepší články z blogu

Už jste přečetli ebook a chcete další skvělý obsah? Super mám pro Vás několik tipů na články, které by se Vám mohly líbit.

Jak se učit

Rozhodně doporučuji, abyste si přečetli tyto články z rubriky jak se učit. Bezesporu Vám pomohou a zrychlí učení.

Generální články o efektivním učení

Středoškoláci a maturanti

Vysokoškoláci

V rubrice jak se učit, najdete mnoho dalších skvělých článků, doslova Vám poskytneme návod jak se učit. Navštívit rubriku jak se učit.

Jak rychleji číst

Kdo by nechtěl rychleji číst. Jako studenti musíte během školního roku přečíst tisíce stránek textu. Naučte se číst rychleji a ušetřete hodiny strávené čtením.

 • Multičtení– unikátní metoda čtení a učení se zároveň
 • Rekordy v rychločtení– zjistěte, co to znamená rychle číst. Přečtěte si příběhy těch nejlepších čtenářů planety. Za jak dlouho se dá přečíst celá sága Harryho Pottera?
 • Jak rychleji číst #1 Praktické rady jak rychleji číst, v sérii článků se naučíte jak číst až 3krát rychleji.
 • Jak aktivně číst čtení není jen a pouze o rychlosti, záleží i na pochopení a zapamatování. V této sérii se věnujeme aktivnímu čtení, které Vás naučí jak číst zároveň rychle, ale i z vysokým pochopením a zapamatováním.
 • Jak se donutit pravidelně číst– máte problémy se čtením, nikdy se Vám nechce? Tento článek Vás přinutí číst.

Úspěšný a spokojený život

Není nic lepšího než žít šťastně, spokojeně a úspěšně v této rubrice dostáváte tipy jak si zpříjemnit a zkvalitnit život.

Pro více článků podobně tématiky navštivte rubriku úspěšný život.

Kompletní návod Jak se efektivně učit

Napsal jsem také e-knihu, který Vám poslouží jako kompletní průvodce světem rychlého učení. Krok za krokem Vás provedu světem efektivní učení. E-knihu si už pořídily stovky studentů Po přečtení ebooku Vám zaručuji, že se 

 • Budete učit až 4krát rychleji!
 • Zvládnete se dokonale soustředit na učení
 • Naučíte se nejlepší techniky učení, které využívají jen ti nejlepší studenti
 • Zlepšíte si prospěch a zbude vám více volného času
 • Získáte přístup ke kompletní strategii učení, nebudete potřebovat nic víc
 • Poznáte principy dlouhodobé paměti
 • Učení Vás bude bavit! Už ho nebudete považovat za ztracený čas

Možná se bojíte, že nebudete mít čas na čtení této e-knihy, nezoufejte. Již v první kapitole čtenářům doporučuji, aby denně četli maximálně 2 kapitoly. Tento postup je nejlepší proto, že informace vstřebáváte postupně a získáte dostatek času na vyzkoušení nových technik.