fbpx

Multičtení - 5stupňový systém efektivního čtení pro VYSOKOŠKOLÁKY

Čtete učebnice pomalu a s minimálním zapamatováním?

Studenti vysokých škol, jako Vy a Já jsou denně zavaleni desítkami stran textu, kterým se musíme prokousat a zároveň si toho hodně zapamatovat na zkoušku, test nebo zápočet.

Většina studentů se potýká s mnohými problémy:

 • čtou pomalu, takže ani nestíhají povinnou četbu včas přečíst
 • málo si toho zapamatují. Také to tak máte, hodinu se prodíráte učebnicí a po dočtení zjistíte, že si vlastně vůbec nic nepamatujete?
 • neví, jak se informace strategicky učit
 • nedokáže pochopit složitá témata. Čtete a narazíte na něco těžkého, ale prostě nedokážete pobrat, proč tomu tak je.

Rozhodně nejsem žádné geniální dítě, které by se narodilo se super schopností rychlého čtení. Vlastně ještě před několika lety jsem si četl potichu, v myšlenkách jsem to nedokázal. :)

Ale začal jsem se zajímat o strategie efektivního učení a rovněž o rychlé čtení. Také jsem v průběhu své cesty narazil na několik materiálů, které vyučovaly jak se co možná nejlépe učit pomocí čtení. Dnes dokážu číst 2x rychleji než běžní studenti a znám desítky technik efektivního učení. Svoje vědomosti jsem vložil do jednoho krátkého ebooku plného zajímavých technik a postupů. Můžete mi věřit, každý může číst mnohem rychleji, a přitom si toho zapamatovat více.

Odhalím Vám speciální 5stupňovou systém čtení, díky kterému se prokoušete učebnicemi mnohem rychleji a zároveň si toho mnohem více zapamatujete. Tato strategie naplno využívá možnosti obou vašich mozkových hemisfér. Zmíněný systém osobně používám k učení se z dlouhých knih.

Pozor! Není to pro každého, hlavně ne pro chronické lenochy. Systém vyžaduje drobný počáteční trénink, až poté Vám přinese vytoužené ovoce!

Může zrovna Vám multičtení pomoct?

Chci, abyste si uvědomili, že ebook multičtení Vás nenaučí veškeré strategie rychlého čtení (spíše jen pár). Rychlé čtení studentům nestačí! Odhalím Vám techniky čtení, které využijete k efektivnímu učení se z učebnic za co nejkratší dobu. Tyto strategie rovněž zvýší vaše soustředění během čtení.

Co zvládnete po přečtení ebooku Multičtení?

Více si ze čtení zapamatujete

Naučíte se moderní postupy, díky kterým si zapamatujete až o 200 % více informací ze svých učebnic. Navíc čas strávený u knížky se neprotáhne, ale spíše naopak. U tohoto typu učení využijete obě mozkové hemisféry, naučíte se lépe využívat paměť.

Zrychlíte rychlost čtení od 50 do 100 %

Odhalím Vám 2 nesmírně snadné techniky pro bleskové čtení. Budete číst rychleji, ale vaše porozumění nijak neutrpí.

Snadno se donutíte ke čtení nudných knížek

V ebooku popisuji mentální techniku, které Vás dokáže "přinutit" ke čtení zdánlivě nudných knížek. Prokrastinace už nebude Váš nepřítel.

Zlepšíte své soustředění

Systém čtení, který se naučíte rovněž zlepší vaše soustředění. Vydržíte po delší dobu koncentrováni na učení. Váš mozek se jednoduše tak rychle neunaví.

Skvělé poznámky

Naučíte se jak si psát takové poznámky, abyste si je snadno zapamatovali a nestrávili nad nimi půl dne.

Kdo kurz vytvořil?

Ahoj, jmenuji se Honza Kohut a jsem normální student jako většina z Vás, nejsem ničím výjimečný, nemám žádný zvláštní talent pro učení, nejsem autista, ale i přesto se dokážu učit mnohem rychleji a efektivněji než 99 % studentů, zmaturoval jsem se samými jedničkami. Jak se mi to povedlo? Naučil jsem se používat strategie efektivního učení!

Více si o mně můžete přečíst na stránce MŮJ PŘÍBĚH. Mrkněte na to, věřím, že Vás to inspiruje.

Proč jsem vytvořil ebook Multičtení?

Blog už píšu nějakou dobu, dokonce jsem publikoval kompletní návod na učení, ebook Jak se efektivně učit nejen do školy, ve kterém studenty krok za krokem učím jak se správně učit. V této knize se dozvíte téměř všechno, co vím o efektivním učení.

Avšak, na můj blog v poslední době zavítalo i mnoho vysokoškoláků, kteří se vypořádávají s velkým problémem: Nestíhají efektivně číst povinnou četbu a dobře se připravovat na zkoušky.

Právě proto jsem se rozhodl vytvořit ebook Multičtení, chci pomoct všem studentům, kteří jsou zavaleni velkým množstvím učebnic a chtějí je efektivně přečíst, aby si toho co možná nejvíce zapamatovali.

Ebook Multičtení rozhodně není kompletní návod na učení. Nerozebírám v něm úplně všechny aspekty efektivního učení, na to mám ebook Jak se efektivně učit.

Multičtení je pro všechny studenty, kteří chtějí číst efektivněji. Díky multičtení si zapamatujete informace z knih mnohem snadněji a na delší dobu. Budete schopni se rychleji připravit na zkoušku a dokážete pochopit složité texty.

Musím Vás upozornit. Na e-mail Vám rozhodně nepošlu žádný speciální řádek kódu, který by dokázal Váš mozek v mžiku přeprogramovat k lepším výkonům. Pošlu Vám ebook a bude jen na Vás, jestli mým radám uvěříte a začnete je využívat v reálném životě.

 

Co na ebook říkají studenti?

Multičtení je systém učení, který mi zprvu připadal divný, ale hned po prvním učení jsem pocítil změnu k lepšímu, lépe se koncentruji a zapamatování je na úplně jiné úrovni než předtím. Časově jsem se zatím moc nezlepšil, ale věřím, že časem se zlepším.
Daniel Páleník
Vysokoškolák VUT

Co všechno obdržíte?

Bonus ZDARMA- Odškrtávací seznam

Odškrtávací seznam

Na konec ebook jsem pro Vás vložil bonus zcela ZDARMA. Jedná se o odškrtávací seznam (checklist). Co to je? Tento seznam Vám pomůže při multičtení. Obsahuje totiž všechny kroky, které musíte při efektivním čtení udělat, aby to bylo správně. Tyto kroky si můžete při čtení odškrtávat a ujišťovat se tak, že děláte všechno správně.

Získejte okamžitý přístup k ebooku Multičtení!

Jste ochotni investovat do zjednodušení svého života?

Jak probíhá platba?

  • Ebook se běžné prodává za 247 Kč, dnes ho můžete získat za 137 Kč
  • Po zmačknutí tlačítka budete přesměrovnání na stránku s prodejním formulářem. 
  • Formulář vyplníte a zvolíte si způsob platby. (kreditní karta, bankovní převod)
  • Ihned po zaplacení Vám bude ebook zaslán na e-mail. 
  • Zašlu Vám i fakturu, všechno je legální, výdělky poctivě daním!
  • Obchodní podmínky naleznete u prodejního formuláře

 

Potřebujete více informací?

Jan Kohut

Napište mi na e-mail: info@jakserychlenaucit.cz

Telefon: 733 395 430

IČ: 05589606

14Denní garance vrácení peněz!

Garance spokojenosti

Strategie učení pomocí čtení, které v ebooku vyučuji jsou ověřené desetiletou praxí a fungují. Ale můžu se stát, že z nějakého důvodu nebudete spokojeni, pokud tato situace nastane, peníze Vám obratem vrátím, spokojenost zákazníků je vždy na prvním místě.

FAQ- Nejčastější otázky

Samozřejmě, koukněte se na obrázek:

Podobnou metodu učení kdysi vynalezla americká průkopnice rychločtení Evelyn Woodova, její kurzy jsou známe po celém světě a tento systém používá desítky tisíc lidí, kteří prošli jejími kurzy.

Já tento systém drobně upravil, doplnil ho o své poznatky ze světe efektivního učení, které jsem se během let naučil.

Tyto techniky učení byly vyvinuty hlavně pro průměrné studenty! Sám jsem průměrným studentem kdysi býval a nedělalo mi velký problém si tyto strategie dokonale osvojit.

Samozřejmě drobný trénink je potřeba. Nemůžete očekávat ihned stejné výkony jako lidé, kteří techniku provádějí několik let. Prvně začněte trénovat na kratších textech, zvykněte si na úplně nový systém čtení a poté své schopnosti vytřibte.

Platba probíhá pomocí platební brány GOPAY, čili můžete zaplatit kartou, nebo bankovním převodem. Dále jsem pro Vás přidal i možnost platit přes PayPal.

Kdyby Vám techniky z nějakého důvodu ani po tréninku a poctivém vyzkoušení nefungovaly, stačí, když napíšete na e-mail: info@jakserychlenaucit.cz, že chcete vrátit peníze, do přílohy vložte fakturu, kterou Vám zašlu po uhrazení platby. Peníze Vám následně vrátím bankovním převodem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.