fbpx

Osobní růst

Život není jenom o učení se do školy. Mně osobně hodně baví osobní růst, a proto s vámi spoustu myšlenek, které se mnou rezonují, sdílím.

Top 3 články/videa na téma osobního růst

Mnohem více do hloubky o tom, jak se účinně vzdělávat, ať už do školy nebo pro život, píšu ve své e-knize Jak se efektivně učit nejen do školy.

Nedozvíte se jenom o metodách efektivního učení, také se zaměřuji na produktivitu, práci s energií nebo třeba alfa vlnami. Jednu velkou kapitolu věnuji také efektivnímu sebevzdělávání.

kurz time management

Kdo je autor?

Upřímně, když jsem byl malý, nepatřil jsem k nejlepším studentům, ve škole jsem se trápil. Ale pak jsem se dozvěděl o prvních technikách efektivního učení a najednou mi to začalo jít daleko lépe.

Od té doby jsem přesvědčen, že nezáleží až tak moc na vrozené inteligenci, času a úsilí, který studiu věnujete. Mnohem více záleží na tom, jak svůj mozek dokážete využít! Některé metody přinášejí ovoce velmi pomalu, s pomocí jiných se to naučíte velmi rychle, ať už máte IQ 100 nebo 150!

Zde na blogu, ale i ve svých kurzech a e-knihách s vámi sdílím především vědecky ověřené principy. Rady si necucám z prstu, ani nevycházím výhradně ze svých vlastních subjektivních zkušeností.

Jinými slovy, rady a tipy, které se vám zde dostanou, by měly skutečně pomoct, protože jsou hojně ověřeny.