fbpx

PLAKÁT 7 KROKŮ, JAK SE RYCHLE UČIT

Plakát pro studenty, kteří se chtějí učit rychleji a efektivněji. Plakát si pověste někam, abyste ho měli na očích, bude vám připomínat nejdůležitější kroky, jak se rychle učit!

Příručka k plakátu

Plakát je pěkný doplněk, ale sám o sobě vám nepomůže se učit rychleji a efektivněji. Pořiďte si společně s plakátem i textovou příručku, ve které všechny kroky procesu vysvětluji a doplňuji o praktické tipy, jak se učit lépe. Pak už „stačí“ následovat návod a učit se efektivně a rychle.

Příručka má přes 40 A5 textu a obsahuje přes 40 citací na odborné zdroje (především vědecké studie a odborné knihy). Tipy, o kterých se dozvíte, jsou vědecky ověřeny!

Díky plakátu a příručce při učení nikdy nezapomenete na nejdůležitější principy efektivního učení. Vždy se budete učit s maximální efektivitou a skvělým zapamatováním.

JEN PLAKÁT

359 Kč

PLAKÁT A PŘÍRUČKA

399 Kč

VŠECHNO

899 Kč

Skvělý dárek pro vaše děti

Plakát je ideálním dárkem pro vaše dítě nebo vnouče. Nejenom, že plakát pěkně vypadá, také vaší ratolesti pomůže se učit lépe a efektivněji.

Pořiďte společně s plakátem i příručku, která obsahuje přes 40 A5 textu plných praktických tipů, jak se učit rychleji, které jsou ověřeny vědeckým výzkumem (přes 40 citací na vědecké studie a odborné zdroje).

Kdo pro vás plakát vytvořil?

Plakát pro vás vymyslel a příručku napsal Honza Kohut, který už přes 5 let provozuje blog jakserychlenaucit.cz, na kterém se studentům snaží pomáhat lépe využít svého potenciálu, učit se rychleji a efektivněji. Obrázky ilustrovala jeho ségra Anna Marie Kohutová, které plakát i navrhla.

Moc vám děkujeme, za vaši podporu. Jsme si jistí, že vám plakát dobře poslouží a učení díky němu půjde daleko snadněji.

Kontaktní údaje

Jan Kohut
Zapsán na živnostenském úřadě v Jablunkově.
e-mail: honza@jakserychlenaucit.cz
IČ: 05589606

Obchodní podmínky naleznete pod prodejním formulářem.

————————————————————————

Anna Marie Kohutová

Koukněte na její Instagram