fbpx

Zorganizuj si chytře a přehledně učení na vš

Proč šablonu získat?

✅ Skvělý způsob organizace učení a opakování na zkoušky nebo státnice.

⌛ Úspora času.

📈 Efektivnější učení (informace ukládáš do dlouhodobé paměti).

📉 Méně stresu.

🗺️ Dokážeš si učení lépe rozvrhnout a rozplánovat.

💪 Vyšší motivace pro učení (vidět vlastní progres je jeden z největších motivátorů.

📺 Instruktážní video, ve kterém tě naučím se šablonou pracovat.

Cena šablony je 239 Kč

Koukněte, jak šablona Pomocníčka v Notion vypadá...

Bílé nebo černé pozadí si nastavíte v aplikaci Notion.

Učení na zkoušky nebo státnice může být dost náročné a frustrující 😤. Sám jsem na vysoké hledal způsob, jak si usnadnit a zefektivnit učení se velkého množství informací, a tak jsem si „vymyslel“ Pomocníčka. Díky němu jsem na vysoké získal 2 červené diplomy a prospěchová stipendia.

Pomocníček v Notion vám pomůže si učení perfektně zorganizovat a zároveň uvolní vaší mentální kapacitu 🧠, což vám dovolí se učit mnohem rychleji a efektivněji (Proč? V pracovní paměti už nemusíte držet informace o tom, co jste se už učili, jak dobře jste to uměli a kdy byste měli opakovat. Tohle si za vás bude pamatovat Pomocníček).

Učení s Pomocníčkem zajistí, že při učení na nic důležitého nezapomenete, a hlavně se budete soustředit zvláště na ty okruhy a předměty, u kterých to má největší smysl. Pokud nemáte systém podobný Pomocníčkovi, budete si intuitivně vybírat k učení především ty okruhy, které už teď umíte velmi dobře, a naopak se vyhýbat těm okruhům, na kterých byste měli skutečně zamakat (asi to moc dobře znáte).

Učení s Pomocníčkem vám rovněž pomůže informace snadněji uložit do dlouhodobé paměti a méně prokrastinovat, protože si můžete nastavit upozornění na opakování.

⚠️ Pomocníčka si musíte samozřejmě naplnit svými okruhy a předměty (na obrázcích a ve videu je pouze vzor). Šablona pomocníčka není studijní materiál, ale nástroj pro organizaci a plánování!

Cena šablony Pomocníčka je 239 Kč

Kdo pro vás šablonu vytvořil?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 6 let tvořím stránky JakseRychleNaucit.cz, které navštívilo už přes milion lidí (tolik si přečetlo aspoň jeden článek). Jsem takový nerd, kterého baví číst vědecké studie na téma efektivního učení, prokrastinace nebo produktivity, a hlavně vám předávat tyto užitečné poznatky v podobě jednoduchých tipů dál.

Samotnému se mi povedlo vystudovat se dvěma červenými diplomy. Nejúčinnější metoda, která mi k tomu pomohla, byl rozhodně Pomocníček, kterého jsem poprvé začal používat v roce 2017 (tehdy měl ještě podobu tabulky v Excelu, systém jsem však od té doby dost posunul. :-)) Velkou měrou k mým studijním úspěchům přispěly také metody efektivního učení, o kterých zde píšu a točím videa.

Přednáším také pro spoustu vysokých škol. V posledním roce jsem byl například na UK, UPOL, ČVUT, OSU nebo VUT.

kurz time management
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.