fbpx

Provizní program (Vydělejte si se mnou!)

Vydělejte si se mnou! Doporučte moje e-knížky a získejte 40 % z každého prodeje

V provizním programu si vyděláte za každý doporučený produkt z jakserychlenaucit.cz 40 %. (Např. doporučíte e-knihu za 369 Kč a získáte 147,5 Kč!)

Jak to funguje?

Stačí, abyste se registrovali do provizního programu a získali svůj unikátní odkaz. Potom stačí odkaz poslat svým kamarádům, sdílet ho na svém blogu, facebooku, či youtube kanále. Pokud si někdo do 30 dnů koupí nějaký můj produkt, získáte 40 % z každého prodeje, který doporučíte (člověk klikne na váš odkaz a například za 28 dnů si koupí e-knihu Jak se efektivně učit nejen do školy, vyděláte 147,5 Kč).

Chci se registrovat do provizního programu!

Jak propagovat?

Než se pustíte do propagace, je potřeba, abyste i vy samotní věřili mým produktům a měli je v ideálním případě vyzkoušené. Nemám zájem, aby někdo šířil a propagoval moje stránky bez toho, aniž by o mně něco věděl, nebo si vyzkoušel techniky, o kterých píšu.

Propagovat můžete nejrůznějšími způsoby. Nejběžnějším, ale zřejmě nejméně účinným, je pouhé sdílení odkazu na facebooku. Koupili byste si něco, kdybyste to viděli pouze sdíleno na zdi svého přítele bez jakéhokoliv komentáře a doporučení?

Mnohem účinnější je, pokud odkazy posíláte do zprav lidem, které doopravdy znáte a myslíte si, že by jim moje produkty mohly pomoct. Dobrým příkladem může být podobně smýšlející spolužák, který se stejně jako vy zajímá o větší produktivitu a efektivní učení. Ve zprávě mu napíšete o tom, jak vám moje stránky pomohly a že by se na to rozhodně měli kouknout. Ve zprávě se můžete zmínit, že se dají koupit i prémiové produkty, které vám nesmírně pomohly (nikdy ovšem nelžete).

Dále můžete propagovat na svém vlastním blogu nebo svých webových stránkách. V provizním programu jsou pro partnery k dispozici i bannery, které si můžete umístit na své stránky.

Provizní program je rovněž skvělou příležitostí pro všechny influencery. Pokud máte velký youtube kanál nebo třeba instagramový účet, můžete si hezky přivydělat a nemusíte se bát, že by vás nějaká firma okradla. Váš výdělek z propagace se totiž bude odvíjet od toho, jak dobře propagujete.

Všechny, kdo se chtějí zapojit do provizního programu, prosím, aby nikoho netlačili do koupě! Lidi spíše upozorněte, že existuje tato možnost a řekněte jim o svých zkušenost. Nechte, až se sami rozhodnout, jestli pro ně má koupě smysl.

Chci se registrovat do provizního programu!

Co můžu propagovat?

Propagovat můžete všechno, co se prodává na mých stránkách, ale samozřejmě můžete propagovat i web samotný a počkat, jestli se někdo rozhodne koupit nějaký z produktů.

Ceny produktů se mohou měnit, ale vždy obdržíte 40 % z částky,  za kterou vámi doporučený zákazník nakoupil. Také se můžeme domluvit na vytvoření speciálních slevových kupónu přímo pro vámi doporučené lidi.

Musím splňovat nějaké podmínky?

Moje produkty můžete propagovat i bez živnostenského listu. Jedinou podmínkou je věk, musíte mít 18 let a více…

Co provizní program ve zkratce nabízí?

  • 40% provizi z každého doporučeného prodeje
  • 30denní cookies (peníze vyděláte, i když někdo nakoupí až 30 dnů po kliknutí na odkaz, který jste mu zaslali)
  • Propagační materiály – bannery a odkazy
  • Poradenství – nevíte si rady z propagováním? Nic jste nevydělali? Napište mi a pomůžu vám…

Chci se registrovat do provizního programu!