fbpx
průvodce nástroji pro psaní bakalářské/diplomové práce

Proč si pdfko stáhnout?

✅ Tipy, kde hledat nejlepší zdroje (české i zahraniční) při psaní bakalářky nebo diplomky.

🤑 Návod, jak získat přístup k placeným studiím zdarma.

✒️ Doporučení na aplikace, které vám pomohou psát a vylepšovat vaše texty.

🔗 Odkazy na weby a nástroje, které pomohou nakopnout vaši produktivitu (méně prokrastinace a lepší soustředění na psaní).

📉 Slevový kupón na tisk a vazbu závěrečné práce.

 

Pdfko je zdarma!

Tohle pdfko je něco, co bych si sám přál mít, když jsem psal bakalářskou práci. Vůbec jsem nevěděl, jak začít, kde hledat zdroje, jak správně citovat, nebo jakými moderními nástroji si můžu psaní usnadnit.

Právě proto jsem dal pro budoucí bakaláře a magistry dohromady tohle pdfko, ve kterém najdete pohromadě všechny užitečné nástroje, aplikace a odkazy, které vám pomohou vaši závěrečnou práci sepsat.

Bez toho, co v pdfko najdete, bych rozhodně nebyl schopen sepsat přes 100 stránek textu, který měl hlavu a patu. A už rozhodně by se mi nepovedlo získat cenu děkana za nejlepší diplomovou práci.

kurz time management

Kdo pro vás pdfko napsal?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 6 let tvořím stránky JakseRychleNaucit.cz, které navštívilo už přes milion lidí (tolik si přečetlo aspoň jeden článek). Jsem takový nerd, kterého baví číst vědecké studie na téma efektivního učení, prokrastinace nebo produktivity, a hlavně vám předávat tyto užitečné poznatky v podobě jednoduchých tipů dál.

O efektivním učení, produktivitě nebo prokrastinaci přednáším také pro školy nebo firmy. Například jsem měl tu čest přednášet v rámci programu Samsung Tvoje šance, Microsoft STC nebo přednášet pro studenty ČVUT, VUT, UPOLu nebo OSU. Webináře pořádám také ve spolupráci s Dollerem a MudrStart.

Rozhodně se nepovažuju za největšího experta na psaní závěrečných prací, ale věřím, že online nástroje, se kterými se s vámi podělím, vám pomohou napsat lepší diplomku nebo bakalářku. Mně samotnému zmíněné nástroje pomohly k získání dvou Áček (bakalářka i diplomka) a ceny děkana za nejlepší diplomovou práci na mém oboru.