fbpx

E-knihy

E-kniha, ve které se krok za krokem  naučíte efektivně učit. V knize s vámi sdílím ty nejlepší techniky efektivního učení, nic víc už nebudete potřebovat. E-kniha je vhodná pro všechny, kteří se chtějí učit rychleji.

Tato e-kniha vás naučí, jak efektivně číst. Zrychlíte tempo čtení a dokážete si toho více zapamatovat. Ideální volba pro vysokoškoláky, kteří se musí vypořádat s velkým množstvím četby.

Dozvíte se, jak přistupovat k matematice, jaké postupy byste měli využívat při učení. V kratičké e-knize nevysvětluji konkrétní témata, proto je e-kniha vhodná pro všechny studenty bez ohledu na úroveň a stupeň vzdělání.

Nevydržíte se dlouho soustředit? Soustředění je dovednost, která je v 21. století nezbytná pro úspěch, ať už ve škole, v práce nebo podnikání. Kdo se zvládne soustředit, se učí rychleji, je kreativnější a jakoukoliv dovednost ovládne snadněji.

*Podrobnější informace o jednotlivých e-knihách získáte kliknutím na název (hned pod obalem) vámi vybrané e-knihy.

Online kurzy

*Podrobnější informace o kurzech získáte kliknutím na modrý nadpis příslušného kurzu.

V tomto kurzu se krok za krokem naučíte, jak se dokonale připravit k maturitě a zaručeně uspět. Naučíte se především to, jak se efektivně učit a daleko lépe se na učení soustředit, jak porazit prokrastinaci a jakým způsobem se vypořádat s velkým množstvím učiva. Celý kurz obsahuje 11 lekcí, 3 video lekce a 11 myšlenkových map.

Studujete na vysoké škole? Tak to se musíte zapojit do online kurzu Jak udělat každou zkoušku, ve kterém se dozvíte, jak se rychle a efektivně učit na vysoké škole. Naučíte se, jak se lépe soustředit, dělat si lepší výpisky, bojovat se stresem, plánovat si svůj čas a mnoho dalšího.