fbpx

Online kurzy

*Podrobnější informace o kurzech získáte kliknutím na modrý nadpis příslušného kurzu.

V kurzu s vámi sdílím ucelený ověřený postup, jak se učit efektivně na vysoké škole. Pořád se budete muset učit, ale do hlavy vám to poleze daleko lépe a zůstane to v ní po delší dobu. Také se dozvíte, jak se zorganizovat a plánovat svůj čas, bojovat se stresem, perfekcionismem nebo prokrastinací. Na jednom místě máte vše potřebné pro úspěšné studium na vysoké škole.

Zjistíte, jak se dokonale připravit k maturitě, abyste zaručeně uspěli. V lekcích kurzu se dozvíte, jak se učit efektivně a rychle a intenzivně se soustředit. Velký důraz kladu na to, abyste věděli, jak se účinně vypořádat s velkým množstvím učiva a byli perfektně zorganizovaní. Také budete vědět, jak překonat stres a prokrastinaci.

Naučíte se, jak používat co nejlépe program Anki. Díky programu a kurzu dostanete i sebesložitější informace snadno do dlouhodobé paměti. Kurz zaručeně pomůže všem studentům náročných škol a lidem učící se cizí jazyk.

produktivita, plánování

V kurzu si vytvoříte svůj jedinečný systém, který vám bude pomáhat s plánováním a produktivitou. Už nebudete nic dohánět na poslední chvíli, mít ve všem zmatek a být ve stresu. Naučíte se dostat svůj život pod kontrolu a být daleko produktivnější.

E-knihy

Pokud chcete s efektivním učením začít, je tato e-kniha ideálním startem. Na stránkách se dozvíte o těch nejúčinnějších metodách a principech učení. Avšak na rozdíl od kurzů, v ní nejdu do takové hloubky a podrobností.

Tato e-kniha nabízí alternativní přístup ke studiu z učebnic. Dozvíte se, jak číst s větším porozuměním a zapamatováním. Ideální volba pro vysokoškoláky, kteří se musí vypořádat s velkým množstvím četby.

V této velmi krátké e-knize se naučíte, jak přistupovat k učení se matematiky. Nenaučím vás derivovat, integrovat, ani počítat obvod kruhu, nicméně budete vědět, jaké praktiky vám pomohou matematiku skutečně ovládnout.

Soustředění je v dnešní době nedostatkovým zbožím. A přitom ten, kdo se zvládne intenzivně po delší dobu koncentrovat se zvládne daleko rychleji učit, odvede kvalitnější práci a zvládnete to rychleji. V e-knize zjistíte, co vám pomůže s lepším koncentrací.

*Podrobnější informace o jednotlivých e-knihách získáte kliknutím na název (hned pod obalem) vámi vybrané e-knihy.