fbpx

Všechny produkty

Online kurzy

*Podrobnější informace o kurzech získáte kliknutím na modrý nadpis příslušného kurzu.

Studujete na vysoké škole? Tak to se musíte zapojit do online kurzu Jak udělat každou zkoušku, ve kterém se dozvíte, jak se rychle a efektivně učit na vysoké škole. Naučíte se, jak se lépe soustředit, dělat si lepší výpisky, bojovat se stresem, plánovat si svůj čas a mnoho dalšího.

V tomto kurzu se krok za krokem naučíte, jak se dokonale připravit k maturitě a zaručeně uspět. Naučíte se především to, jak se efektivně učit a daleko lépe se na učení soustředit, jak porazit prokrastinaci a jakým způsobem se vypořádat s velkým množstvím učiva. Celý kurz obsahuje 11 lekcí, 3 video lekce a 11 myšlenkových map.

E-knihy

E-kniha, ve které se krok za krokem  naučíte efektivně učit. V knize s vámi sdílím ty nejlepší techniky efektivního učení, nic víc už nebudete potřebovat. E-kniha je vhodná pro všechny, kteří se chtějí učit rychleji.

Tato e-kniha vás naučí, jak efektivně číst. Zrychlíte tempo čtení a dokážete si toho více zapamatovat. Ideální volba pro vysokoškoláky, kteří se musí vypořádat s velkým množstvím četby.

Dozvíte se, jak přistupovat k matematice, jaké postupy byste měli využívat při učení. V kratičké e-knize nevysvětluji konkrétní témata, proto je e-kniha vhodná pro všechny studenty bez ohledu na úroveň a stupeň vzdělání.

Nevydržíte se dlouho soustředit? Soustředění je dovednost, která je v 21. století nezbytná pro úspěch, ať už ve škole, v práce nebo podnikání. Kdo se zvládne soustředit, se učí rychleji, je kreativnější a jakoukoliv dovednost ovládne snadněji.

*Podrobnější informace o jednotlivých e-knihách získáte kliknutím na název (hned pod obalem) vámi vybrané e-knihy.