fbpx

webinář: maturita 2023 - Jak se efektivně připravit

jak se připravit k maturitě, jak udělat maturitu, maturita 2023

✅ Zjistíš, co musíš jako čtvrťák udělat k úspěšnému zvládnutí maturity

✅ Jak se přinutit učit průběžně!

✅ 90 dnů přístup k záznamu.

✅ Dostaneš materiály (prezentace, checklisty, myšlenková mapa, odkazy na důležité zdroje).

Cena webináře je 350 Kč

Program webináře:

Maturita bude vaší první velkou zkouškou, k jednomu dni se budete muset naučit to, co jste probírali na střední celé 4 roky. Maturita otestuje vaši schopnost se naučit velké množství informací, zorganizovat se, neprokrastinovat nebo odolávat stresu a časovému tlaku. A proto není divu, že z ní má většina maturantů aspoň trochu strach. Jelikož jste se ještě nikdy neučili na podobnou zkoušku, pravděpodobně nevíte, jak k přípravě efektivně přistoupit. Kdy začít? Co rozhodně udělat? Čemu se raději vyhnout apod…

Na webináři se s vámi podělím o postup, jak začít s efektivní přípravou k maturitě. Zjistíte, kdy se začít učit, jak porazit prokrastinaci a něco opravdu udělat, i když se vám nechce, jak si zorganizovat učení se a opakování maturitních otázek, co nezapomenout udělat ve čtvrťáku, jak pracovat s katalogem požadavků, jak a jestli vůbec si zpracovávat svoje vlastní maturitní otázky. Také se s vámi podělím o užitečné zdroje pro výuku. Na úplném konci se dozvíte, jak „zkrotit stres“, který se ve čtvrťáku jistojistě dostaví.

Kde?

Webinář se uskuteční přes MS Teams, nemusíte si však nic instalovat, můžete sledovat i přes prohlížeč.

Kdy?

5.10 od 19:00 – 21:00 (nicméně je možné, že se to protáhne, bude však k dispozici záznam)
Poslední půlhodina je vyhrazena pro vaše dotazy a diskuzi.

Cena webináře je 350 Kč

kurz time management

Kdo vás webinářem provede?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 6 let tvořím stránky jakserychlenaucit.cz, které navštívilo už přes milion lidí (tolik si přečetlo aspoň jeden článek). Jsem takový nerd, kterého baví číst studie na téma efektivního učení a předávat vám tyto poznatky dál.

Tipy, které s vámi na webináři sdílím mě osobně pomohly odmaturovat se samými jedničkami, aniž bych se musel nějak dlouho učit (týden před maturitou jsem se už vůbec neučil).

Na téma efektivního učení přednáším také pro školy nebo firmy. Například jsem měl tu čest přednášet v rámci programu Samsung Tvoje šance, Microsoft STC nebo přednášet pro studenty ČVUT, VUT, UPOLu nebo OSU.

Koukněte na recenze předchozích webinářů ve výběrech na Instagramu.

Pokud si nejste jistí, koukněte na obsah zdarma!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.