fbpx

Záznam kurzu: jak udělat ústní maturitu!

JAK UDĚLAT ÚSTNÍ MATURITU, JAK ZVLÁDNOUT ÚSTNÍ MATURITU, ÚSTNÍ MATURITA

✅ Ověřené postupy pro efektivní učení k ústní maturitě. Zjistíš, jak se vypořádat se stresem nebo jak si vzpomenout, když máš okno.

✅ Jak si pomoct s AI a ChatGPT

✅ 90 dnů přístup k záznamu.

✅ Dostaneš materiály (prezentace, checklist pro efektivní učení, myšlenková mapa, „pomocníček“ v Tabs)

Cena kurzu je 350 Kč

Co se dozvíš?

Maturita bude vaší první velkou zkouškou, k jednom dni se budete muset naučit okolo 200 stránek textu! Není divu, že u vás nervy pracují na plné obrátky. Je čas to změnit! Na záznamu živého kurzu se s vámi podělím o ověřený postup, jak se efektivně a za co nejméně času připravit k ústní maturitě. Také se dozvíte, jak snížit stres, nebo co dělat, když máte okno a nemůžete si vzpomenout.

Jmenuju se Honza Kohut a jsem expert na vědecky ověřené postupy efektivního učení. Mně samotném se povedlo odmaturovat se samými jedničkami, aniž bych se nějak dlouho učil. Vysokou jsem zvládl se dvěma červenými diplomy, na webináři se s tebou podělím o nejlepší postupy efektivní přípravy na náročné zkoušky, které fungují nejenom mě, ale i stovkám mých klientů.

Kdy a kde?

Kde: ONLINE z pohodlí domova

Kdy: Kdykoliv

Cena kurzu je 350 Kč

Reakce účastníků z minulého roku

kurz time management

Kdo vás kurzem provede?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 6 let tvořím stránky jakserychlenaucit.cz, které navštívilo už více než milion lidí (tolik si přečetlo aspoň jeden článek). Jsem takový nerd, kterého baví číst studie na téma efektivního učení a předávat vám tyto poznatky dál. Samotnému se mi povedlo odmaturovat se samými jedničkami. Svůj návod, jak na to s vámi sdílím na webináři.

Na téma efektivního učení přednáším také pro školy nebo firmy. Například jsem měl tu čest přednášet v rámci programu Samsung Tvoje šance, Microsoft STC nebo přednášet pro studenty ČVUT, VUT, UPOLu nebo OSU. Webináře pořádám také ve spolupráci s Dollerem a MudrStart.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.