fbpx

PŘEDNÁŠKA/WORKSHOP
Jak na ChatGPT

Umělá inteligence (AI) je budoucnost! Nemá cenu studentům zakázat její používání, naopak bychom je měli naučit, jak s AI efektivně pracovat.

Umělá inteligence představuje pro studenty ohromnou příležitost, jak si usnadnit studium a ušetřit hromadu času.

Na workshopu studenty inspiruji desítkami nápadů, jak používat různá AI řešení, a zejména pak ChatGPT ve svůj prospěch. Ale především studenty naučím, jak s ChatGPT správně pracovat, aby z tohoto úžasného nástroje dostali maximum.

Pokud jste si už s ChatGPT „hráli“, víte, že některé odpovědi jsou špatné, divné anebo moc obecné. Na workshopu se studenti naučí, jak efektivně zadávat „prompty“, aby je AI lépe pochopila a poskytla jim co nejkvalitnější výstupy. Na workshopu nezapomínám ani na zdůraznění rizik a omezení spojených s používání jakéhokoliv nástroje umělé inteligence.

💪 Co budou účastníci po workshopu umět?

Rozhodně nečekejte dlouhé „vykecávání“ se o tom, co je to umělá inteligence, ChatGPT, jaké to bude mít důsledky pro budoucnost atd… Workshop je prakticky zaměřený, budu se snažit ukázat co nejvíce postupů a tipů, jak ChatGPT a jiné nástroje AI používat pro studenty.

🙍Kdo jsem?

Jmenuju se Honza Kohut a už 7 let se zabývám tím, jak se učit efektivně a rychle v souladu s tím, co ví současný vědecký výzkum. Studentům na workshopu vysvětlím, jak využívat ChatGPT, aby u sebe podpořili právě ty mentální procesy, které vedou ke snadnějšímu učení, ušetření času, tak ke zvýšení zábavnosti studia.

Můj web JakseRychleNaucit.cz navštívilo přes 1 000 000 studentů, mými online kurzy prošlo několik tisíc z nich, a také jsem měl to štěstí přednášet na mnoha českých univerzitách a středních školách (viz níže).

kurz time management

Tady už mám hotovo...

🏫 Kde?

Rád přijedu k vám do školy. Také je možné udělat přednášku/workshop v online formě na MS Teams nebo Zoom.

⌚ Rozsah a formát

Od 45 do 240 minut.

Přednášky jsou do 90 minut, na středních školách nejčastěji v rozsahu 45-60 minut. 

Na téma umělé inteligence pořádám zejména prakticky zaměřené workshopy. Minimální rozsah workshopů je 120 minut.

🪙 Cena

Cena přednášky/webináře se odvíjí od počtu účastníků a zvoleném rozsahu, začíná na 80 Kč/osoba. Cena workshopů je od 4 000 Kč (čím delší rozsah, tím vyšší cena).

Chci nezávaznou nabídku