fbpx

Záznam Webináře: jak se efektivně učit na státnice nebo zkoušky

jak se učit na státnice, jak se učit na zkoušky, jak se efektivně učit

Cena kurzu je 300 Kč

✅ Ověřené postupy pro efektivní učení na státnice a zkoušky.

✅ Přístup k záznamu z webináře

✅ Dostaneš materiály (prezentace, checklist pro efektivní učení, myšlenková mapa, „organizátor“ učení)

📜 Program webináře:

Věděli jste, že většina studentů intuitivně používá neefektivní metody učení (Karpicke et al, 2009; Lawson, 2019; McCabe 2011)? Tyto metody učení vás stojí spoustu času, stresu i lepších známek.

Věřím, že všichni máme velký potenciál, téměř kdokoliv se může učit velmi rychle a efektivně, „jenom“ je potřeba umět používat svůj mozek správně a vyhýbat se neúčinným metodám učení, které jsou bohužel mezi studentů velmi oblíbené.

Na webináři Jak se učit efektivně na státnice nebo zkoušky se dozvíte, jak prakticky krok za krokem používat vědecky ověřené metody učení. Také se dozvíte, jak dlouho se učit, kdy s učením ke státnicím začít, jak správně opakovat, abyste tím nestrávili spoustu času a zároveň si vědomosti dlouhodobě zapamatovali. Řeč bude také o dvou technikách pro pamatování složitých informací. Na závěr zjistíte, jak překonat stres, který mnoho studentů svazuje a nedovoluje jim „prodat“ svoje znalosti. 

Věřím, že díky radám z webináře zkoušky, nebo státnice zvládnete o něco více v pohodě. :)

Webinář se uskutečnil 5.4 od 18:00 – 20:00
Kde: ONLINE přes Microsoft Teams

Pojďte zjistit, jak úspěšně zvládnout zkoušky!

Zdroje:

KARPICKE, Jeffrey D.; BUTLER, Andrew C.; ROEDIGER III, Henry L. Metacognitive strategies in student learning: do students practise retrieval when they study on their own? Memory, 2009, 17.4: 471-479.

LAWSON, Michael J., et al. Teachers’ and students’ belief systems about the self-regulation of learning. Educational Psychology Review, 2019, 31.1: 223-251.

MCCABE, Jennifer. Metacognitive awareness of learning strategies in undergraduates. Memory & cognition, 2011, 39.3: 462-476.

Kdo vás webinářem provede?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 6 let tvořím stránky jakserychlenaucit.cz, které navštívilo už přes milion lidí (tolik si přečetlo aspoň jeden článek). Jsem takový nerd, kterého baví číst studie na téma efektivního učení a předávat vám tyto poznatky dál. Samotnému se mi povedlo odmaturovat se samými jedničkami. Svůj návod, jak na to s vámi sdílím na webináři.

Na téma efektivního učení přednáším také pro školy nebo firmy. Například jsem měl tu čest přednášet v rámci programu Samsung Tvoje šance, Microsoft STC nebo přednášet pro studenty ČVUT, VUT, UPOLu nebo OSU. Webináře pořádám také ve spolupráci s Dollerem a MudrStart.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.