fbpx

perfektní způsob organizace učení a opakování

Proč šablonu získat?

✅ Skvělý způsob pro organizaci učení a opakování velkého množství učiva (maturita, zkoušky, státnice).

⌛ Úspora času při učení

📈 Efektivnější učení (informace ukládáš do dlouhodobé paměti)

📉 Méně stresu

🗺️ Dokážeš si učení lépe rozvrhnout a rozplánovat

💪 Vyšší motivace pro učení (vidět vlastní progres je jeden z největších motivátorů.

📺 Instruktážní video, ve kterém tě naučím šablonou pracovat

Cena šablony je 149 Kč

Koukněte, jak šablona Pomocníčka v Notion vypadá...

Bílé nebo černé pozadí si nastavíte v aplikaci Notion.

Učení se maturitu, zkoušky nebo státnice může být dost náročné a frustrující 😤. Když jsem se učil na maturitu, hledal jsem způsob, jak si usnadnit a zefektivnit učení se velkého množství informací, a tak jsem si „vymyslel“ Pomocníčka.

Pomocníček v Notion vám pomůže si učení perfektně zorganizovat a zároveň uvolní vaší mentální kapacitu 🧠, což vám dovolí se učit mnohem rychleji a efektivněji (Proč? V pracovní paměti už nemusíte držet informace o tom, co jste se už učili, jak dobře jste to uměli a kdy byste měli opakovat. Tohle si za vás bude pamatovat Pomocníček).

Učení s Pomocníčkem zajistí, že při učení na nic důležitého nezapomenete, a hlavně se budete soustředit zvláště na ty otázky nebo předměty, u kterých to má největší smysl. Pokud nemáte systém podobný Pomocníčkovi, budete si intuitivně vybírat k učení především ty okruhy, které už teď umíte velmi dobře, a naopak se vyhýbat těm okruhům, na kterých byste měli skutečně zamakat (asi to moc dobře znáte).

Učení s Pomocníčkem vám rovněž pomůže informace snadněji uložit do dlouhodobé paměti a méně prokrastinovat.

⚠️ Pomocníčka si musíte samozřejmě naplnit svými maturitními otázkami. Můžete si v něm přidat/změnit předměty a šablonu klidně používat i později při studiu na vysoké škole. Šablona pomocníčka není studijní materiál, ale nástroj pro organizaci a plánování!

Cena šablony Pomocníčka je 149 Kč

kurz time management

Kdo pro vás šablonu vytvořil?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 6 let tvořím stránky JakseRychleNaucit.cz, které navštívilo už přes milion lidí (tolik si přečetlo aspoň jeden článek). Jsem takový nerd, kterého baví číst vědecké studie na téma efektivního učení, prokrastinace nebo produktivity, a hlavně vám předávat tyto užitečné poznatky v podobě jednoduchých tipů dál.

Samotnému se mi povedlo odmaturovat se samými jedničkami, aniž bych se musel nějak dlouho učit. Poslední dva týdny před maturitou jsem se učil maximálně 1 hodinu denně. :) Nejúčinnější metoda, která mi k tomu pomohlo byl rozhodně Pomocníček, kterého jsem tehdy poprvé začal používal (v roce 2017 měl ještě podobu primitivní tabulky v Excelu, systém jsem však od té doby dost posunul. :-))

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.