fbpx

Rychlokurz: Jak se učit rychle a efektivně

Bez zbytečných řečí zjistíš, jak se učit krok za krokem rychleji a efektivněji!

✅ Návod krok za krokem, jak se učit rychle a efektivně ověřený vědeckými studiemi a více než 7 lety zkušeností.

✅ 1 hodina a 37 minut videí.

✅ Checklisty s postupy krok za krokem.

✅ Demonstrace a úkoly na procvičení metod.

✅ Roční neomezený přístup.

Úspěch v učení rozhodně není jen o IQ, anebo o času stráveném před učebnicemi. V kurzu se krok za krokem naučíte používat vědou ověřený systém, se kterým dokážete dostat z vašeho mozku mnohem více. To nejdůležitější se navíc dozvíte za 1 hodinu.

Kurz vám nepomůže jenom při učení se „pamatovacích“ předmětů. Principy a metody, které se naučíte používat jsou aplikovatelné také při učení se „počítacích“ předmětů jako je matematika, fyzika a další.

Po absolvování kurzu 💪🏻:

📑 Obsah kurzu

23 video lekcí

Checklisty

Úkoly a demonstrace

Seznam top aplikací a nástrojů

📜 Lekce kurzu:

Krok 1: Příprava mozku

Vyplňte formulář níže a získejte přístup ke 4 video lekcím z kurzu zdarma!

Krok 2: Kvalitní zpracovávání

Krok 3: Aktivní učení

Vyplňte formulář níže a získejte přístup ke 4 video lekcím z kurzu zdarma!

Krok 4: Zpětná vazba

Krok 5: Opakování

Vyplňte formulář níže a získejte přístup ke 4 video lekcím z kurzu zdarma!

Krok 6: Michelangelovské učení

 

Kurz je navržen tak, aby vám pomohl, bez ohledu na to, kolik času máte k dispozici. Videa jsou rozdělené do dvou typů: Klíčové lekce a Rozšiřující lekce.

Klíčové lekce (označeny hvězdičkou) představují jádro kurzu. V těchto lekcích se nachází to nejpodstatnější – základní koncepty a techniky, které vám nejvíce pomohou se učit rychle a efektivně. Zhlédnout klíčové lekce zvládnete za hoďku.

Pokud však máte více času, můžete prohloubit své porozumění a dovednosti tím, že zhlédnete i rozšiřující lekce. Videa poskytují dodatečné a pokročilejší metody a postupy a učení. Jsou to v podstatě „třešničky na dortu“, které vám umožní jít nad rámec základů a dosáhnout opravdu výjimečných výsledků.

Pokud kurz kupujete na poslední chvíli před zkouškami, státnicemi či maturitou, doporučuju se zaměřit na klíčové lekce. Získáte nejdůležitější znalosti a dovednosti, které učení výrazně usnadní.

🤔 Nejčastější otázky

Ano, určitě. Pokud už teď dosahujete ve škole skvělých výsledků, můžete očekávat zvýšení vaši efektivity, tj. sníží se námaha spojená s učením, časová náročnost přípravy anebo stres.

Kurz vám nepomůže jenom v případě, pokud už léta experimentujete s různými vědecky ověřenými způsoby učení a svůj systém máte skutečně vyladěný.

Ne, absolutně ne!

Dělám si samozřejmě legraci. :D Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří zatím o efektivním učení nic nevědí. Procesem efektivního studia vás totiž provedu od A do Z.

Můžete očekávat, že po zavedení tipů do praxe půjdou vaše studijní výsledky nahoru. Čas strávený učením už nebude marný, ale uvidíte, že povede ke konzistentním výsledkům. Kromě toho pozoruji, že mnoho studentů si začne čas strávený učením mnohem více užívat.

Na svém blogu jsem publikoval přes 100 článků na YouTube vydal přes 100 videí zdarma, a tak si možná říkáte, co dalšího se ještě můžete dozvědět v kurzu? 

Je toho hodně… Videa a články jsou oproti kurzu velmi zkrácené, nejsou tak podrobné ani konkrétní V kurzu jdu více do hloubky a podrobností a sdílím s vámi metody, o kterých ve videích nemluvím. 

Za hlavní výhodu kurzu však považuju, že spojuje dohromady ty nejužitečnější metody a postupy v jednom uceleném postupu krok za krokem. Jednotlivé rady vám mohou pomoct, ale nejvíce se účinek různých metod a technik projeví, až jakmile máte systém, kde jednotlivé metody zapadají pěkně do sebe, doplňují se a navazují na sebe.

Kurz je právě takovým systémem!

Ano, hned po zakoupení získáte přístup ke všem lekcím kurzu, checklistů i demonstracím a cvičením.

Vědecky ověřené principy a metody efektivního učení nejsou omezeny jenom na některé předměty či obory, naopak jsou velmi flexibilní, dokážete je aplikovat při učení téměř čehokoliv.

A ano, metody z kurzu se dají používat také při učení se „počítacích“ předmětů jako je matematika či fyzika.

Přiznávám však, že nemusí být zcela intuitivní se v počátku zorientovat, jak konkrétně určité techniky používat u některých předmětů či látek. Pokud byste si nevěděli rady, napište mi.

Metody z kurzu však nejsou zvláště účinné u fyzických dovedností jako je vaření, sport, hra na hudební nástroj a podobně.

 

Jádrem kurzu jsou video lekce. V členské sekci si však můžete stáhnout také checklisty, což jsou postupy krok za krokem, které vás provedou efektivním procesem učení a některými dílčími technikami z kurzu.

Metody a principy si můžete rovněž odzkoušet na tzv. demonstracích, kdy si na vlastní oči ověříte, proč je metoda, o které vás v kurzu učím efektivnější, než ta, kterou jste doposud používali.

U každého kroku učení jsou také praktická cvičení, která vás nutí si metody otestovat v praxi. Demonstrace a cvičení nejsou povinná, nicméně vám doporučuju, abyste si na ně udělali čas.

Učit se o technikách efektivního učení je sice fajn, ale až díky aplikování metod se budete učit rychleji.

O řadě postupů a metod z kurzu se stačí jenom dozvědět, použít je a okamžitě se pozitivně projeví na vašem výkonu. Jiné metody bohužel vyžadují trochu času a tréninku, ale jakmile se s nimi naučíte pracovat, výrazně vám usnadní život

Obecně se dá říct, že kurz vám pomůže i pokud máte zkoušku za dva dny, nicméně nejsilněji se nové postupy učení projeví, až je dostanete pořádně pod kůži, což může u někoho trvat dva týdny, někomu to zabere 3 měsíce.

Jasně, pokud si nebudete vědět s něčím rady, budete potřebovat poradit, jsem tu pro vás. V případě dotazů mi napište email na honza@jakserychlenaucit.cz. Do předmětu emailu uveďte, že jste účastníkem kurzu, tyto emaily řeším přednostně.

Vaše spokojenost je na prvním místě, koupí kurzu to rozhodně nekončí.

Můj hlavní kurz Jak udělat každou zkoušku je daleko komplexnější, soustředí se na různé aspekty efektivního studia. Naučíte se například, jak plánovat, organizovat, bojovat s prokrastinací, méně se stresovat, lépe psát akademické texty apod…

Rychlokurz řeší pouze a jenom proces efektivního učení. Od A do Z zjistíte, jak je ideální při učení postupovat pro maximální účinnost. Nedozvíte se zde nic o prokrastinaci, plánování, intenzivním soustředění a dalších tématech.

Ano, pod pod lekcemi, ve kterých zmiňuji vědecké studie, jsou uvedeny citace.

Ke kurzu budete mít přístup po dobu jednoho roku. Prodloužení licence ke kurzu je levnější než cena kurzu.

Kdo pro vás online kurz vytvořil?

Jsem Honza Kohut a už 8 let jsem fascinovaný tím, jak se učit efektivně a rychle, přečetl jsem každou možnou knížku o učení, spoustu času jsem strávil čtením a vypisováním poznámek ze stovek vědeckých studií, abych zjistil, co funguje a naopak nefunguje.

Nicméně nejsem teoretik, který by se od rána do večera hrabal ve studiích a nic nikdy nevyzkoušel. Systém učení, který vás v kurzu naučím, sám používám a mně osobně pomohl odmaturovat se samými jedničkami, získat dva červené diplomy a napsat nejlepší diplomku na mém oboru.

Mé články a videa o efektivním učení si přečetlo, nebo vidělo přes milion lidí a do mých kurzů se zapojily tisíce z nich. Také jsem přednášel na mnoha českých vysokých školách a pro několik nadnárodních korporací.

🔥Recenze účastníků kurzu!

Další recenze najdete ve výběrech na mém Instagramu.

90 % informací je volně přístupných na internetu

Nebudu vám nic nalhávat, know-how z kurzu můžete získat z 90 % zdarma na internetu. Ale může být velmi zdlouhavé a vyčerpávající tyto kvalitní informace najít a rozlišit je od spousty nekvalitních rad a doporučení, kterých je internet plný.

S kurzem získáte přístup k ucelenému návodu, jak se učit krok za krokem bez zbytečných řečí. Je tam jen to nejlepší, na co jsem za 10 let studia a testování vědecky ověřených metod efektivního učení narazil. Kurz je něco, co bych sám před 10 lety velmi ocenil. Pohromadě na jedno místě všechno, co potřebujete o učení vědět.

Získejte okamžitý přístup ke kurzu!

Chci se učit efektivně a rychle!

Rychlokurz Jak se učit rychle a efektivně se bude prodávat za 1100 Kč, nyní si jej můžete zvýhodněně pořídit za 742 Kč

Jak probíhá platba?

  • Zvolíte si způsob platby (kreditní karta, bankovní převod, PayPal) a vyplníte objednávkový formulář.
  • Ihned po zaplacení získáte přihlašovací údaje a odkaz do kurzu.
  • Po zaplacení obdržíte fakturu.
  • Koupí souhlasíte s obchodními podmínkami, naleznete i u prodejního formuláře

Kontaktní údaje

Jan Kohut
e-mail: info@jakserychlenaucit.cz
Telefon: 733 395 430
IČ: 05589606

🤔 Nejčastější dotazy k objednávce

Pokud si vyberete jako způsob platby kreditní kartu nebo Paypal, ihned vám na e-mail přijde potvrzení o zaplacení a v dalším e-mailu přihlašovací údaje pro přihlášení do členské sekce kurzu.

Když se rozhodnete platit bankovním převodem, bude to chvíli trvat, platba většinou dorazí za 1-2 pracovní dny. Po přijetí platby vám automaticky přijde e-mail potvrzující zaplacení, v dalším e-mailu hned na to obdržíte přihlašovací údaje.

Na e-mail vám po uhrazení objednávky dorazí zpráva s předmětem: Heslo a Login do online kurzu!!! [Důležité]

V e-mailu naleznete přihlašovací údaje a odkaz, přes který se do administrace kurzu budete přihlašovat.

V případě, že byste tento e-mail ve své e-mailové schránce nenašli, přihlašovací údaje vám pošlu, stačí napsat na honza@jakserychlenaucit.cz


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.