fbpx

Všechny moje Notion šablony

Notion je skvělá aplikace pro studenty, kteří chtějí být organizovaní a efektivní. Ušetří vám spoustu času a dovolí vám získat dokonalý přehled nad svými úkoly, plány a poznámkami. 

Notion toho zvládne opravdu hodně, ale ve zkratce: Je to místo pro přehledné psaní a ukládání poznámek, zapisování nápadů, evidování úkolů, nákladů, dělání si plánů, psaní článků nebo seminárek, efektivní učení, anebo místo pro organizaci studia.

To nejlepší na Notionu je ale to, že si můžete aplikaci přizpůsobit podle svých potřeb a preferencí. 

Jelikož Notion přímo zbožňuju, vytvořil jsem hned několik šablon pro studenty, které si můžete zduplikovat a hned začít používat. Moje šablony vám pomohou s organizací a plánováním učení, budou vás motivovat k pravidelnému čtení, zvládnete díky nim napsat diplomku, anebo si tam můžete přehledně ukládat své poznámky.

Pokud se s Notion naučíte dobře pracovat, ušetří vám spoustu času a starostí. Věřím, že moje šablony vám pomohou, ale také doufám, že některé z vás inspirují ke tvorbě svých vlastních šablon.

Šablona, kterou už používá přes 1 200 studentů.

Díky pomocníčkovi si učení perfektně zorganizujete a naplánujete. Víte, kdy opakovat (k tomu ještě dostáváte upozornění, abyste nezapomněli a neprokrastinovali). Pomocníček vám ukazuje, na co se máte především zaměřit, a co naopak neřešit.

Poctivé používání pomocníčka zcela určitě zrychlí přípravu na státnice, zkoušky či maturitu. Vaše motivace půjde nahoru, a to kvůli gamifikaci. K tomu všemu bude učení velkého množství učiva příjemnější, protože všechno máte pohromadě na jednom místě a systém je na pohled velmi hezký.

Šablona pro všechny vášnivé čtenáře. V čem vám šablona pomůže? 🥸 Získáte perfektní přehled o knížkách, které zrovna čtete, už jste přečetli, anebo se teprve chystáte číst. 📊 Motivuje k pravidelnému čtení. 🧰 Místo, kde si uložíte tituly, které si chcete někdy přečíst 🔨 Donutí vás aplikovat rady z „nachytřovacích“ knížek. 📑 Snadnější psaní poznámek díky předvyplněné šabloně.  

🍫 Kanban tabule pro organizaci práce na diplomce/bakalářce

Zduplikujte si zdarma šablonu, která mi ušetřila spoustu času a starostí při psaní diplomové práce. V šabloně jsem si organizoval veškerou práci spojenou s psaním diplomky. Díky šabloně jsem měl perfektní přehled, všechno své poznámky, zdroje, soubory i odkazy na jednom místě. Zároveň jsem pěkně viděl, co je potřeba ještě udělat, opravit, nebo probrat s vedoucím na konzultaci.

 

📑 Šablona pro poznámky do školy v Notion

Jednoduchá šablona, která se hodí pro psaní poznámek do školy. Proč se šablona hodí?
📈 Zefektivní vaše učení. 📚 Třídění poznámek podle předmětů. 📑 Třídění poznámek podle „stavu“, tj. víte, zdali je poznámka zatím jen připravena, napsaná, revidovaná, nebo už dokonce zopakovaná. 🎯 Pomáhá s prioritizací, tj. zaměřujete se na to, co je skutečně podstatné.

📈 Šablona pro vybudování si produktivních návyků

James Clear ve své knize píše:
Návyky jsou složeným úrokem osobního rozvoje.
Každý den děláte spoustu drobností, které se možná zdají bezvýznamné. Ale právě tyto malé kroky, tj. návyky, rozhodují o vaší budoucnosti. Přestože se návyky zdají nevyznámné jejich síla se s časem násobí a ovlivňuje vaši životní cestu víc než cokoli jiného. Stáhněte si šablonu zdarma, která vám pomůže s budováním návyků.
návyky, návykovník