fbpx

Přednáška pro školy o efektivním a rychlém učení!

Už 6 let se zabývám vědecky ověřenými metodami efektivního a rychlého učení. Rád vašim studentům ukážu, jak na to.

Pokud se někdo učí pomalu, na vině většinou není nedostatek talentu nebo inteligence, ale spíše to, že neví, jak používat svou mysl správně. Naštěstí učení se není nic jiného než dovednost, kterou se dá naučit. 

Rád přijedu na vaší školu, abych vašim studentům nebo zaměstnancům pomohl využít lépe potenciálu jejich mysli, učit se rychleji a udržet vědomosti déle v paměti. Naučím vás, jak se učit správně a efektivně!

Tady už mám hotovo...

Když si účastníci vezmou rady k srdci..

Rady a doporučení, která na přednášce předávám, mají oporu na nejnovějších vědeckých studiích, avšak to neznamená, že bych mluvil „složitě“. Zakládám si na jednoduchosti a praktičnosti doporučení. Nejpodstatnější totiž je, aby student po přednášce věděl, co přesně má dělat jinak a jak na to. Rozhodně není mým cílem znít chytře a mást lidi komplikovanými slovy.

Jak to probíhá?

Přes e-mail nebo telefonicky se domluvíme na tématech, formátu (workshop nebo přednáška), počtu účastníků a termínu konání. Také si můžete vybrat, zdali chcete přednášku realizovat na živo anebo online. 

Témata přednášek a workshopů

Klikni pro více informací

Kdo jsem?

Jmenuju se Honza Kohut a tématikou efektivního učení v souladu se současnými vědecky ověřenými poznatky se zabývám už více
než 6 let. Za tu dobu můj web navštívilo přes 1 000 000 studentů, mými online kurzy prošlo několik tisíc z nich, a také jsem měl to štěstí přednášet na mnoha českých univerzitách a středních školách (viz výše).

Na rozdíl od mnohých lektorů a psychologů si zakládám na tom, že moje doporučení mají oporu ve vědeckých studiích* (všechny mé přednášky a workshopy obsahují citace na vědecké studie). Ale zároveň je mým cílem vědecky ověřené poznatky předávat jednoduše, zábavně a polopaticky, aby jim každý porozuměl.

*Například vůbec nemluvím o tzv. stylech učení (ze studií je známo, že styly učení nefungují), o tréninku paměti či paměťových technikách (jejichž účinek je sporný, existuje jenom velmi málo studií, které by potvrzovaly jejich účinnost).

Podívejte se, jaký obsah pro studenty tvořím

Na sociálních sítích sledují můj obsah tisíce studentů.

Cena přednášek a workshopů

Cena přednášek se pohybuje od 70 Kč/osoba (v případě vysokých cestovních nákladů nebo nutnosti přespání ve vašem městě je cena o pár korun vyšší). Maximální rozsah přednášky je 90 minut.

Cena workshopů závisí na rozsahu. Nejběžněji pořádám 2hodinové, cena těchto workshopů se pohybuje okolo 3 500 Kč. Každá další hodina je levnější. Maximální rozsah workshopů je 6 hodin. V případě dlouhodobé spolupráce je možná sleva anebo uspořádání 1 přednášky zdarma. Workshop je určen pro maximálně 30 osob (ideálně do 20 osob).

Chci nezávaznou nabídku