fbpx

PŘEDNÁŠKA/WORKSHOP
Produktivita a Priority

Produktivita není o tom, abyste se pořád učili nebo pracovali! Osobně produktivitu vnímám takto:
Produktivita je dovednost, která nám pomáhá stihnout důležité věci, na kterých nám záleží, rychleji a s menším námahou. Díky produktivitě jsme efektivnější, co nám dříve zabralo 4 hodin, uděláme teď za hodiny dvě.

Priority jsou zvláště dnes nesmírně důležité, protože není možné dělat všechno! Úkolů, nápadů a možností je nepřeberné množství. Něco musíme jednoduše obětovat. Prioritizace nám pomáhá vybrat právě ty činnosti, které jsou nejpodstatnější a tomu věnovat energii.

💪 Co budou účastníci po přednášce umět?

Pokud byste měli zájem, můžeme workshop rozšířit o praktickou ukázku a návod na používání několika aplikací pro zvýšení produktivity.

🙍Kdo jsem?

Jmenuju se Honza Kohut a tématikou produktivity a efektivního učení se zabývám už více než 6 let. Můj web JakseRychleNaucit.cz navštívilo přes 1 000 000 studentů, mými online kurzy prošlo několik tisíc z nich, a také jsem měl to štěstí přednášet na mnoha českých univerzitách a středních školách (viz níže).

Na rozdíl od mnohých lektorů a psychologů si zakládám na tom, že moje doporučení mají oporu ve vědeckých studiích (všechny mé přednášky a workshopy obsahují citace na vědecké studie). Ale zároveň se snažím vědecky ověřené poznatky předávat jednoduše, zábavně a polopaticky, aby jim každý porozuměl.

kurz time management

Tady už mám hotovo...

🏫 Kde?

Rád přijedu k vám do školy. Také je možné udělat přednášku/workshop v online formě na MS Teams nebo Zoom.

⌚ Rozsah a formát

Od 45 do 240 minut.

Přednášky jsou do 90 minut, na středních školách nejčastěji v rozsahu 45-60 minut. 

Workshopy, které jsou praktičtěji zaměřeny a jdou více do hloubky než přednášky, mají rozsah od 120 minut. Čím delší doba, tím více do hloubky můžeme v tématice proniknout.

🪙 Cena

Cena přednášky/webináře se odvíjí od počtu účastníků a zvoleném rozsahu, začíná na 70 Kč/osoba. Cena workshopů je od 3 000 Kč (čím delší rozsah, tím vyšší cena).

Chci nezávaznou nabídku