fbpx

Přednášky a webináře

Přednášky o efektivním učení, prokrastinaci nebo produktivitě

Rád k vám přijedu na střední nebo vysokou školu, abych vašim studentům předal užitečné know-how z oblasti efektivního učení, prokrastinace, soustředění, produktivity, plánování nebo budování pozitivní návyků. Ohlasy z proběhlých přednášek jsou zatím výborné.

Záznam webináře Jak se učit na státnice nebo zkoušky efektivně?

V průběhu 2hodinového webináře se dozvíte, kdy je nejlepší začít s učením, jak si organizovat a rozplánovat učení se velkého množství učiva. Největší část webináře věnuji postupu krok za krokem, jak se učit okruhy efektivně. Na konci zjistíte, jak si pamatovat těžké informace a vypořádat se stresem.

Záznam webináře Jak přestat prokrastinovat

Prokrastinace je asi tím největším nepřítelem studentů. Máme se učit, odložíme to na později? Máme něco udělat, odložíme to na později… Na webináři s vámi proberu, jak používat více než 10 vědecky ověřených metod, které vám pomohou se k učení nebo důležité práci dokopat.

Záznam webináře Jak se učit slovíčka efektivně

Na webináři rozebírám můj způsob, jak se učit efektivně slovíčka s využitím metody „hlubokého zpracování“ a programu Anki. Díky této metodě jsem třeba naučil 800 nových španělských slovíček za 2,5 měsíce. Dozvíte se, jak si tvořit v Anki správně kartičky (co všechno má a nemá kartička obsahovat) a zároveň, jak optimalizovat proces efektivního učení.

 

Záznam webináře Jak zvládnout ústní maturitu

Maturanti, tohle je něco pro vás. Po zhlednutí záznamu budete vědět, jak se učit maturitní otázky s využitím vědecky ověřeného postupu, jak si učení optimálně rozvrhnout a také zjistíte, co vám pomůže snížit stres, který budete během ústní zažívat.

Záznam webináře Odmaturuj z češtiny

Webinářem vás provede moje kamarádka Adél Jamborová z IG stránky @maturitni_otazky2022. Na webináři se dozvíte, na co si dát u maturity z češtiny pozor, abyste ji bez problému zvládli. Také se s vámi podělí o svoje nejlepší „triky“, které ji samotné pomohly odmaturovat bez zbytečného stresu.