fbpx

Přednášky a webináře

Přednášky o efektivním učení, prokrastinaci nebo produktivitě

Rád k vám přijedu na střední nebo vysokou školu, abych pro vašim studentům předal užitečné know-how z oblasti  efektivního učení, prokrastinace, soustředění, produktivity, plánování nebo budování pozitivní návyků. Ohlasy z proběhlých přednášek jsou zatím výborné.

Záznam webináře Jak se učit na státnice nebo zkoušky efektivně?

V průběhu 2hodinového webináře se dozvíte, kdy je nejlepší začít s učením, jak si organizovat a rozplánovat učení se velkého množství učiva. Největší část webináře věnuji postupu krok za krokem, jak se učit okruhy efektivně. Na konci zjistíte, jak si pamatovat těžké informace a vypořádat se stresem.

Záznam webináře Jak zvládnout ústní maturitu

Maturanti, tohle je něco pro vás. Po zhlednutí záznamu budete vědět, jak se učit maturitní otázky s využitím vědecky ověřeného postupu, jak si učení optimálně rozvrhnout a také zjistíte, co vám pomůže snížit stres, který budete během ústní zažívat.

Záznam webináře Odmaturuj z češtiny

Webinářem vás provede moje kamarádka Adél Jamborová z IG stránky @maturitni_otazky2022. Na webináři se dozvíte, na co si dát u maturity z češtiny pozor, abyste ji bez problému zvládli. Také se s vámi podělí o svoje nejlepší „triky“, které ji samotné pomohly odmaturovat bez zbytečného stresu.