fbpx

Videokurz Návod na Anki:

Mechanické memorování a biflování nejsou jedinými cestami, jak uložit složitá fakta nebo cizí slovíčka do paměti, existuje i chytřejší způsob, jak si snadno zapamatovat "nezapamatovatelné".

Cena jen 746 Kč

18 video návodů (některá jsou věnovaná práci s Anki, další zásadám efektivního učení).

Textová shrnutí toho nejdůležitějšího.

E-kniha Jak se soustředit jako bonus zdarma

Garance vrácení peněz a doživotní přístup

Pokud jste odpověděli alespoň na jednu z otázek ANO, nezoufejte! Existují metody a techniky efektivního učení, s jejichž pomocí vám studované informace nalezou do paměti daleko rychleji a s menším úsilím, než kdybyste se učili “po staru”.

Ve videukurzu Jak se učit efektivně s Anki s vámi jeden tento velmi účinný způsob sdílím. Díky algoritmu programu Anki a dodržování zásad efektivního učení strávíte studiem čehokoliv nejmenší možné množství času, a ještě k tomu si můžete být jistí, že informace uložíte do dlouhodobé paměti.

Anki je program pro tvorbu a učení se s kartičkami. Jeho hlavní kouzlo spočívá v celé řadě pokročilých funkcí, které program nabízí a samozřejmě v jeho zázračném algoritmu, který informace “nahraje” do dlouhodobé paměti.

Efektivitu učení s kartičkami v Anki nelze ani srovnávat s efektivitou učení s normálními papírovými kartičkami nebo s kartičkami v jiných programech jako je Quizlet nebo Memrise.

Bohužel Anki není tak úplně snadné na používání. Mnoho uživatelů ho po nějaké době přestane používat, protože programu nepřijde na kloub a nedokáže skutečně využít všech jeho výhod. A právě proto vznikl tento kurz. Chci, abyste dokázali naplno využít všech výhod programu Anki a díky tomu se učili s maximální efektivitou.

Více o tom, jak Anki pomáhá mně, píšu níže na této stránce.

  • Vysokoškoláci,
  • středoškoláci (především maturanti),
  • lidé učící se cizí jazyky,
  • nadšenci do efektivního vzdělávání.

Videokurz je především určen pro ty vysokoškoláky, kteří se musejí naučit spousty složitých faktů. Myslím si, že by kurz hodně pomohl všem medikům, studentům zubního lékařství, farmacie a dalších oboru, které vyžadují perfektní zapamatování často velmi složitě zapamatovatelných faktů a definic.

Jestliže studujete něco, co se dá “okecat”, přežijete i bez kurzu s využitím jiných aktivních metod učení.

Proč se do videokurzu Jak se učit efektivně s Anki zapojit?

Co obdržíte po zakoupení videokurzu?

15 + VIDEÍ

15 + TEXTOVÝCH NÁVODŮ

30DENNÍ PODPORA

E-KNIHA ZDARMA!

Struktura kurzu

V úvodním videu zjistíte, jak z kurzu vytěžit co nejvíce. Dozvíte se o nejlepších praktikách a strategiích při absolvování online kurzů.

Hned po zakoupení získáte přístup ke všem lekcím, nemusíte čekat, že se vám budou lekce postupně odemykat. Lekce obsahují vždy video návod a textové/obrázkové shrnutí všech nejdůležitějších postupů. Některé lekce obsahují videí několik!

Nejlépe se budete učit, když pochopíte, jak Anki funguje. Nelze jenom slepě následovat určité poučky, bez toho aniž byste chápali proč.

V lekci si také řekneme o třech nejdůležitějších fázích procesu zapamatování a jak souvisejí s programem Anki.

Seznámím vás se 2 nejdůležitějšími zásadami efektivního učení, a také se dozvíte, jak je prakticky využít ve svůj prospěch při učení. 

Anki rozhodně není jediným programem pro tvorbu kartiček, existuje spousta alternativ. Nicméně žádná jiná aplikace není tak mocná, zjistíte, v čem spočívá síla Anki a v jakých oblastech vynikají ostatní aplikace.

Kdy se s Anki učit a kdy raději použít jiné metody učení? Nejenom na tuhle otázku vám video odpoví.

Je důležité nejprve pochopit paměť, až pak pracovat s programem. V lekci obsáhnu úplné základy: instalaci, základní orientaci v programu a tvorbu prvních karet.

Lekce obsahuje více video návodů. Dozvíte se, jak Anki nastavit pro nejrychlejší učení a jak se učit napříč různými zařízeními.

Do Anki jenom nestačí naházet informace. Aby utkvěly v paměti snadno, musíte se držet jistých zásad.

V anki existují různé typy kartiček, různé karty se hodí pro různé příležitosti. Vy se naučíte využít výhod každé z nich.

Pokročilejší uživatelé (kterými se postupně stanete) ocení štítky a možnost filtrovat karty podle určitých kritérií.

Ukážu vám, jak by to mělo vypadat, když v Anki opakujete, abyste maximalizovali efektivitu studia.

Při učení vám zpříjemní práci screenshoty, zjistíte, jak si je dělat rychleji.

Tady to bude opravdu zajímavé. Naučíte se Anki “vytunit” podle vlastních potřeb.

Tohle nechci ani popisovat, počkejte si na to do kurzu!

Dozvíte se o doplňku, který vás přinutí k pravidelnému studiu.

Zvedne se motivace a uvidíte svůj pokrok.

Učíte se hodně obrázků a jejich popisy, např. anatomie, grafy apod.? Zjistíte, jak to dělat lépe.

V jedné z posledních lekcí s vámi sdílím pár velmi užitečných vylepšení a doplňků pro zefektivnění a zároveň zpříjemnění práce v Anki.

Inspirujete se tím, jak používám Anki já. 

Kdo nepoužívá klávesové zkratky nevyhnutelně ztrácí čas. Osvojíte si ty nejdůležitější zkratky, které vám z dlouhodobého hlediska ušetří klidně hodiny času ročně.

Není to jenom o programu Anki!

Chci zdůraznit, že videokurz neobsahuje pouze informace a návody, jak používat program Anki, kde kliknout, co udělat apod. 

Ve velkém se v kurzu zaměřuji i na aspekt efektivního a rychlého učení. Radím vám, jak tvořit kartičky, aby vám jejich obsah nalezl snadno do paměti, jak se přinutit učit pravidelně, kdy se s kartičkami učit a kdy naopak ne, jakých zásad efektivního učení se držet a mnohem více… 

Kdo pro vás videokurz vytvořil a jaký je můj vztah k Anki?

Jmenuju se Honza Kohut a už od roku 2015 pro vás tvořím webové stránky jakserychlenaucit.cz, na kterých se vám snažím pomáhat využít potenciálu mozku naplno! Webové stránky za dobu její existence navštívilo už více než 800 000 studentů z ČR i Slovenska, nejznámější článek si přečetlo přes 100 000 lidí a mé kurzy a e-knihy si zakoupily tisíce z vás.

Sám program Anki aktivně používám už déle než 4 roky. A jak rád s nadsázkou říkám, bez Anki bych dneska asi nebyl na vysoké škole. Nebo minimálně by se mi na ní nedařilo tak skvěle. Právě díky Anki jsem schopen s minimem stráveného času, dosáhnout na perfektní známky a prospěchová stipendia.

Studuju ekonomku, a pokud nechcete školou jenom prolézat, nýbrž mít opravdu dobré známky, často se musíte naučit definice a informace, které nelezou do paměti zrovna snadno. Ačkoliv jsem se poctivě učil, dodržoval všemožné zásady efektivního učení (a to jich znám hodně), některé informace mi prostě ne a ne vlézt do paměti. Až když jsem “povolal do služby Anki”, i to “nezapamatovatelné” mi najednou jako zázrakem uvízlo v paměti.

Anki mi v průběhu studia velmi často “zachránilo krk” nebo mi spíše zajistilo skvělý výsledek bez zbytečného úsilí.

Anki má snad jedinou nevýhodu: program není zrovna intuitivní a uživatelsky kamarádský. Trvalo mi pár let pokusů, než jsem se s Anki naučil opravdu dobře pracovat, abych byl schopen efektivně používat všechny jeho užitečné funkce a možnosti. 

Avšak většina lidí není do učení tak nadšená jako já, a tak to s programem Anki velmi rychle vzdají, protože jim připadá, že to nějak výrazně pomáhá. A to je podle mě ohromná škoda! Protože když Anki používat umíte, studium vám zabere zlomek času, navíc se naučíte informace trvale.

V mém kurzu vás programem Anki provedu krok za krokem, je to zrovna takový návod, který bych kdysi potřeboval já. V nejkratším možném čase se vás pokusím naučit program Anki skvěle používat tak, aby vám při studiu výrazně pomohl.

V kurzových videích vám pouze neukazuji, kde kliknout a jak provádět nejrůznější úkony v Anki, zaměřuji se také na to, jak se učit správně. Tak, jak to vyhovuje naší paměti. Dozvíte se o tom, jak si kartičky tvořit, aby byly zapamatovatelné, kolik informací do nich maximálně vložit, jak se přinutit učit pravidelně a mnohem více.

Mými důležitými hodnotami, kterých se držím při tvorbě obsahu je: jednoduchost (složité poznatky se snažím vysvětlovat polopaticky), vědecky ověřená fakta (nesdílím s vámi pouhé vlastní domněnky nebo výhradně vlastní zkušenosti, nýbrž metody a techniky, které obstály před přísným okem vědeckého výzkumu).

Kde jste mě mohli vidět?

Kurz mi sedí jenom bych uvítal celkové shrnutí kurzu na konci, abych si připomněl ty podstatné věci. Jinak už vidím dobré výsledky učím se daleko míň než předtím, ale efektivněji a to díky tobě děkuju ti za usnadnění studia. Dělej dál to co děláš, dosud si mi moc pomohl když máš malý poruchy učení a kvůli tobě mám výborné výsledky měl jsem samý v pololetí, ale já to nedělám úplně kůly známkám, ale abych tu látku pochopil a použil v praxi.

Václav Havlíček

Čím mě můžeš ještě přesvědčit?

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ!

Na kurz samozřejmě poskytuji 30denní 100% garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti. Pokud by kurz z nějakého důvodu nenaplnil vaše očekávání, obratem vám vrátím peníze

BONUS ZDARMA!

Ke kurzu vám zdarma “přibalím” velmi oblíbenou e-knihu Jak se soustředit, ve které se dozvíte o nejrůznějších způsobech a postupech, jak se na svou práci nebo učení intenzivněji koncentrovat.

Pořiďte si videokurz:

Návod na Anki aneb Jak se učit efektivně s programem Anki

Jak probíhá platba?

  • Po zmačknutí tlačítka budete přesměrování na stránku s prodejním formulářem. 
  • Formulář vyplníte a zvolíte si způsob platby. (kreditní karta, bankovní převod, PayPal)
  • Ihned po zaplacení vám bude udělen přístup ke kurzu (přihlašovací údaje a odkaz k přihlášení).
  • Samozřejmě vám bude také zaslána faktura!
  • Koupí souhlasíte s obchodními podmínkami, naleznete i u prodejního formuláře

Kontaktní údaje?

Jan Kohut
e-mail: info@jakserychlenaucit.cz
Telefon: 733 395 430
IČ: 05589606
Zapsán v živnostenském rejstříku.

Že ještě nejste připraveni videokurz koupit?

Tak to se podívejte na můj obsah zdarma, který jsem o Anki vytvořil.