fbpx

Videokurz: Návod na Anki aneb Jak se učit efektivně s programem Anki

Mechanické memorování a biflování nejsou jedinými cestami, jak uložit složitá fakta nebo cizí slovíčka do paměti, existuje i chytřejší způsob, jak si snadno zapamatovat "nezapamatovatelné".

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, vyplatí se vám minimálně popřemýšlet o tom, jak to můžete změnit. Existují totiž metody a techniky efektivního učení, s jejichž pomocí vám studované informace nalezou do paměti daleko rychleji a s menším úsilím, než kdybyste se učili “po staru”.

V online kurzu, jak se učit efektivně s využitím programu Anki, s vámi jeden tento velmi účinný způsob sdílím. Díky algoritmu programu Anki a dodržování zásad efektivního učení strávíte studiem čehokoliv nejmenší možné množství času, a ještě k tomu si můžete být jistí, že informace uložíte do dlouhodobé paměti.

Co je to vůbec to Anki?

Anki je program pro tvorbu a učení se s kartičkami. Jeho hlavní kouzlo spočívá v celé řadě pokročilých funkcí, které program nabízí a samozřejmě v jeho zázračném algoritmu, který informace “nahraje” do dlouhodobé paměti.

Efektivitu učení s kartičkami v Anki nelze ani srovnávat s efektivitou učení s normálními papírovými kartičkami nebo s kartičkami v jiných programech jako je Quizlet nebo Memrise.

Avšak Anki není tak úplně snadné na používání. Mnoho uživatelů ho po nějaké době přestane používat, protože programu nepřijde na kloub a nedokáže skutečně využít všech jeho výhod. A právě proto vznikl tento kurz. Chci, abyste dokázali naplno využít všech výhod programu Anki a učili se s maximální efektivitou.

Více o tom, jak Anki pomáhá mně, píšu níže na této stránce.

Jaké jsou hlavní výhody kurzu a co všechno se naučíte?

Není to jenom o programu Anki!

Chci zdůraznit, že kurz rozhodně neobsahuje pouze informace a návody, jak používat program Anki, kde kliknout, co udělat apod. 

Ve velkém se v kurzu zaměřuji i na aspekt efektivního a rychlého učení. Radím vám, jak tvořit kartičky, aby vám jejich obsah mohl nalézt do paměti, jak se přinutit učit pravidelně, kdy se s kartičkami učit a kdy naopak ne, jakých zásad efektivního učení se držet a mnohem více… 

Pro koho je videokurz určen?

Videokurz je především určen pro ty vysokoškoláky, kteří se musejí naučit spousty faktů. Myslím si, že by kurz hodně pomohl všem medikům, studentům zubního lékařství, farmacie a dalších oboru, které vyžadují perfektní zapamatování často velmi složitě zapamatovatelných faktů a definic.

Jestliže studujete něco, co se dá “okecat”, přežijete i bez kurzu s využitím jiných aktivních metod učení.

Kdo pro vás videokurz vytvořil a jaký je můj vztah k Anki?

Pokud se ještě neznáme, tak se jmenuju Honza Kohut a už od roku 2015 pro vás tvořím webové stránky jakserychlenaucit.cz, na kterých se vám snažím pomáhat využít potenciálu vaší mysli naplno! Webové stránky za dobu její existence navštívilo už více než 700 000 studentů z ČR i Slovenska, nejznámější článek si přečetlo přes 100 000 lidí a mé kurzy a e-knihy si zakoupily tisíce z vás.

Sám program Anki aktivně používám už déle než 4 roky. A jak rád s nadsázkou říkám, bez Anki bych dneska asi nebyl na vysoké škole. Nebo minimálně by se mi na ní nedařilo tak skvěle. Právě díky Anki jsem schopen s minimem stráveného času, dosáhnout na perfektní známky a prospěchová stipendia.

Studuju ekonomku, a pokud nechcete školou jenom prolézat, nýbrž mít opravdu dobré známky, často se musíte naučit definice a informace, které nelezou do paměti zrovna snadno. Ačkoliv jsem poctivě učil, dodržoval všemožné zásady efektivního učení (a to jich znám hodně), některé informace mi prostě ne a ne vlézt do paměti. Až když jsem “povolal do služby Anki”, i to “nezapamatovatelné” mi najednou jako zázrakem uvízlo v paměti.

Anki mi v průběhu studia velmi často “zachránilo krk” nebo mi spíše zajistilo skvělý výsledek bez zbytečného úsilí. Mimo školu mám spoustu zájmů, a rozhodně jí nechci obětovat všechen volný čas…

Z Anki jsem upřímně nadšený. V programu vidím ohromný potenciál, jak pomoct spoustě studentům s učením.

Anki má snad jedinou nevýhodu: program není zrovna intuitivní a uživatelsky kamarádský. Samotnému mi trvalo pár let různých pokusů, než jsem se s Anki naučil opravdu dobře pracovat, abych byl schopen efektivně používat všechny jeho užitečné funkce a možnosti. 

Avšak většina lidí není do učení tak nadšená jako já, a tak to s programem Anki velmi rychle vzdají, protože jim připadá, že to nějak výrazně pomáhá. A to je podle mě ohromná škoda! Protože když Anki používat umíte, studium vám zabere zlomek času, navíc se naučíte informace trvale.

V mém kurzu vás programem Anki provedu krok za krokem, je to zrovna takový návod, který bych kdysi potřeboval já. V nejkratším možném čase se vás pokusím naučit program Anki skvěle používat tak, aby vám při studiu výrazně pomohl.

Kromě toho dostane ve videokurzu přístup i k mému know-how z oblasti efektivního a rychlého učení. V kurzových videích vám pouze neukazuji, kde kliknout a jak provádět nejrůznější úkony v Anki, zaměřuji se také na to, jak se učit správně. Tak, jak to vyhovuje naší paměti. Dozvíte se o tom, jak si kartičky tvořit, aby byly zapamatovatelné, kolik informací do nich maximálně vložit, jak se přinutit učit pravidelně nebo k učení čeho se kartičky vůbec nehodí a mnohem více.

Mými důležitými hodnotami, kterých se držím při tvorbě obsahu je: jednoduchost (složité poznatky se snažím vysvětlovat polopaticky), vědecky ověřená fakta (nesdílím s vámi pouhé vlastní domněnky nebo výhradně vlastní zkušenosti, nýbrž metody a techniky, které obstály před přísným okem vědeckého výzkumu).

Jsem si jistý, že vám dovednost používání programu Anki a znalosti z oblasti efektivního učení výrazně pomohou se učit efektivněji a rychleji než doposud!

Kde jste mě mohli vidět?

Ahoj Honzo, kurz mi sedí jenom bych uvítal celkové shrnutí kurzu na konci, abych si připomněl ty podstatné věci. Jinak už vidím dobré výsledky učím se daleko míň než předtím, ale efektivněji a to díky tobě děkuju ti za usnadnění studia. Dělej dál to co děláš, dosud si mi moc pomohl když máš malý poruchy učení a kvůli tobě mám výborné výsledky měl jsem samý v pololetí, ale já to nedělám úplně kůly známkám, ale abych tu látku pochopil a použil v praxi.

Václav Havlíček

Co obdržíte po zakoupení videokurzu?

15 + VIDEÍ

15 + TEXTOVÝCH NÁVODŮ

30DENNÍ PODPORA

E-KNIHA ZDARMA!

Na screenshoty e-mail recenzí klikněte, pokud si je chcete přečíst, zvětší se.

Čím mě můžeš ještě přesvědčit?

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ!

Na kurz samozřejmě poskytuji 30denní 100% garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti. Pokud by kurz z nějakého důvodu nenaplnil vaše očekávání, obratem vám vrátím peníze

BONUS ZDARMA!

Ke kurzu vám zdarma “přibalím” velmi oblíbenou e-knihu Jak se soustředit, ve které se dozvíte o nejrůznějších způsobech a postupech, jak se na svou práci nebo učení intenzivněji koncentrovat.

Pořiďte si videokurz:

Návod na Anki aneb Jak se učit efektivně s programem Anki

Jak probíhá platba?

  • Po zmačknutí tlačítka budete přesměrování na stránku s prodejním formulářem. 
  • Formulář vyplníte a zvolíte si způsob platby. (kreditní karta, bankovní převod, PayPal)
  • Ihned po zaplacení vám bude udělen přístup ke kurzu (přihlašovací údaje a odkaz k přihlášení).
  • Samozřejmě vám bude také zaslána faktura!
  • Koupí souhlasíte s obchodními podmínkami, naleznete i u prodejního formuláře

Kontaktní údaje?

Jan Kohut

e-mail: info@jakserychlenaucit.cz

Telefon: 733 395 430

IČ: 05589606

Zapsán v živnostenském rejstříku.