fbpx

Nejužitečnější články a videa

Ahoj, jmenuju se Honza Kohut, tvořím stránky jakserychlenaucit.cz a točím videa na YouTube.

Pokud vás zajímá, jak se učit rychleji a efektivněji, nebo toužíte po tom být produktivnější, neprokrastinovat a umět si lépe naplánovat svůj čas, jste na správném místě! Věnuji se zde i tématům osobního rozvoje a pozitivním psychologie.

Tahle stránka je jakýmsi rozcestníkem, najdete zde nejlepší a nejužitečnější obsah, který jsem doposud vytvořil.

Jste tady poprvé? Tohle by nemělo uniknout vaší pozornosti.

Nejlepší články a videa pro:

Vysokoškoláky

Klikni pro nejlepší články a videa pro tebe!

Maturanti

Klikni pro ty nejlepší články a videa pro tebe!

Základka a střední

Klikni pro ty nejlepší články a videa pro tebe!

Celoživotní vzdělání

Klikni pro ty nejlepší články a videa pro tebe!

Ve školách po nás chtějí, abychom se učili velká kvanta informací, ale nikdo nám už neřekne, jak se máme učit správně. Nikdo nás nenaučí, jak řídit vlastní čas a jak bojovat s prokrastinací. A právě tohle se zde snažím napravit.

Stránky vznikly pro všechny mladé, ale i starší lidi, kteří očekávají od svého života něco více. Pro lidi, kteří jsou ochotni na sobě makat a ideálně to chtějí dělat efektivně, aby naplno využili svého potenciálu.

Nejlepší články a videa podle kategorie

Efektivní učení

Klikni pro ty nejlepší články a videa na téma efektivního a rychlého učení.

Produktivita

Klikni pro ty nejlepší články a videa na téma produktivity.

Plánování (time-management)

Klikni pro ty nejlepší články a videa na téma plánování.

Osobní rozvoj

Klikni pro ty nejlepší články a videa na téma osobního rozvoje, pozitivní psychologie

Myslíte to skutečně vážně?

Na blogu i ve videích sdílím spoustu užitečných informací zcela zdarma, avšak ty nejlepší a nejucelenější informace najdete v mých placených produktech. Placené produkty se od obsahu zdarma liší v tom, že jdou mnohem více do hloubky a obsahují podrobné návody krok za krokem. Kromě toho ve svých kurzech a e-knihách sdílím know-how, které nejsou jinde dostupné!

Až když spojíte všechny ověřené metody a techniky v rámci jednoho systému, můžete si být jistí, že učení bude daleko efektivnější a raketově poroste vaše produktivita!

Na veškeré placené produkty se vztahuje 100% garance vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Nejenom, že  zakoupením některého z produktů nesmírně podpoříte, především podpoříte sami sebe. Jsem si jistý, že vám kurz nebo e-kniha nesmírně pomůže. Ušetříte čas a potenciál mozku využijete naplno.

Investice do vzdělání a sebe sama je to nejlepší, co můžete udělat!

Online kurz: Jak udělat každou zkoušku

Kurz určený pro vysokoškoláky. Po absolvování budete prakticky vědět, jak se rychleji a efektivněji učit na vysoké školy s využitím ověřených vědeckých metod. Kurz se nezabývá pouze učením, naučíte se rovněž plánovat svůj čas, neprokrastinovat a mnohem více...

Online kurz: Jak udělat maturitu

Maturita bývá pro většinu studentů první velkou zkoušku, na první pohled se zdá strašidelná. Z toho důvodu jsem připravil kurz, ve kterém se dozvíte, jak se co nejlépe připravit k maturitě.

E-kniha: Jak se efektivně učit nejen do školy

Po přečtení e-knihy budete vědět všechno podstatné o tom, jak se efektivně a rychle učit. Podrobně v ní popisuji nejlepší metody učení. E-kniha je určena jak pro studenty, tak pro lidi, kteří se chtějí efektivně vzdělávat po celý život.

Online kurz: Jak se učit efektivně s programem Anki

Kurz je vhodný především pro lidi učící se jazyky nebo pro studenty náročných škol. Naučím vás používat zřejmě nejlepší program pro učení se. Jestliže zvládnete používat Anki správně, sebesložitější informace uložíte do dlouhodobé paměti s minimem úsilí.

E-kniha: Jak se soustředit

V dnešní době je stále těžší udržet pozornost. Málokdo se dovede po delší dobu nerušeně soustředit. Jak se intenzivně a dlouze soustředit se dozvíte v e-knize.

E-kniha: Jak se učit matematiku

Předmět, který dělá problémy snad nejvíce studentů. V e-knize se naučíte používat jednoduché, ale účinné principy pro učení se matematiky.

Plakát: 7 kroků, jak se cokoliv naučit

Plakát vám bude připomínat nejdůležitější principy efektivního učení. A příručka vám ukáže, jak na to.

Kdo je Honza Kohut?

Zcela upřímně na základce jsem nijak nevynikal, patřil jsem k pomalejším studentům. Ale pak jsem se začal zajímat o metody rychlého a efektivního učení. Moje výsledky ve škole se začaly rázem zlepšovat. Dodnes jsem se nepřestal vzdělávat v oblasti efektivního učení, produktivity a plánování. Téma mě pořád naprosto fascinuje, a tak můžu celkem hrdě říct, že se učím hodně rychle, jsem pánem svého času a produktivita mi říká pane.

Jsem přesvědčen o tom, že tohle může dokázat každý z vás. “Stačí” zjistit, jak používat hlavu o něco lépe…

Moji vizí je, aby každý mladý člověk dokázal naplno využít svůj potenciál. Právě v tom se snažím pomáhat, předávat vám know-how, které vám maximálně pomůže, ať už se rychleji učit, být produktivnější apod. Nejde až tak moc o nějakou vrozenou inteligenci, čas nebo úsilí, na čem záleží je především kvalita vašich snah!

Více o mně si můžete přečíst ZDE.