fbpx

Nejužitečnější články a videa

Pokud vás zajímá, jak se učit rychleji a efektivněji, nebo toužíte po tom být produktivnější, neprokrastinovat, vybudovat si pozitivní návyky a umět si lépe naplánovat svůj čas, jste na správném místě!

Jsem Honza Kohut, už 6 let tvořím tyhle stránky o efektivním učení a produktivitě, točím videa na YouTube, dělám krátké edukativní příspěvky na instáč nebo přednáším (lektoruju). Mnohem více do hloubky pak jdu ve svých online kurzech.

Tahle stránka je jakýmsi rozcestníkem, najdete zde nejlepší a nejužitečnější obsah, který jsem doposud vytvořil.

Jste tady poprvé? Tohle by nemělo uniknout vaší pozornosti.

Nejlepší články a videa pro:

Vysokoškoláky

Klikni pro ty nejlepší články a videa pro tebe!​

Maturanti

Klikni pro ty nejlepší články a videa pro tebe!​

Základka a střední

Klikni pro ty nejlepší články a videa pro tebe!​

Celoživotní vzdělání

Klikni pro ty nejlepší články a videa pro tebe!​

Ve školách po nás chtějí, abychom se učili velká kvanta informací, ale nikdo nám neřekne, jak se máme učit správně. Nikdo nás nenaučí, jak řídit vlastní čas a jak bojovat s prokrastinací. Právě tohle se zde snažím napravit.

Stránky vznikly pro všechny mladé, ale i starší lidi, kteří očekávají od svého života něco více. Pro lidi, kteří jsou ochotni na sobě makat, aby naplno využili potenciálu své mysli.

Nejlepší články a videa podle kategorie

Efektivní učení

Klikni pro ty nejlepší články a videa na téma rychlého a efektivního učení.​

kurz time management

Produktivita

Klikni pro ty nejlepší články a videa na téma produktivity.​

Plánování (time-management)

Klikni pro ty nejlepší články a videa na téma plánování.

Osobní rozvoj

Klikni pro ty nejlepší články a videa na téma osobního rozvoje, pozitivní psychologie​

Myslíte to skutečně vážně?

Na blogu i ve videích sdílím spoustu užitečných informací zcela zdarma, avšak ty nejlepší a nejucelenější informace najdete v mých placených produktech. Placené produkty se od obsahu zdarma liší v tom, že jdou mnohem více do hloubky, kurzy obsahují podrobné návody krok za krokem. Na jednom místě v rámci jednoho návodu se dozvíte všechno, co potřebujete vědět. Kromě toho ve svých kurzech a e-knihách sdílím know-how, které není jinde volně dostupné.

Až když spojíte všechny ověřené metody a techniky dohromady v uceleném systému, můžete si být jistí, že učení bude daleko efektivnější a raketově poroste vaše produktivita!

Nejenom, že  zakoupením některého z produktů nesmírně podpoříte, především podpoříte sami sebe. Jsem si jistý, že vám kurz nebo e-kniha nesmírně pomůže. Ušetříte čas a potenciál mozku využijete naplno.

Investice do vzdělání a sebe sama je to nejlepší, co můžete udělat!

Online kurz: Jak udělat každou zkoušku

Kurz určený pro vysokoškoláky. V uceleném návodu se pěkně krok za krokem dozvíte, jak se rychleji a efektivněji učit na vysoké škole s využitím vědecky ověřených metod. Kurz se nezabývá pouze učením, naučíte se rovněž plánovat svůj čas, organizovat, neprokrastinovat, lépe se soustředit a mnohem více...

Online kurz: Jak udělat maturitu

Maturita bývá pro většinu první velkou zkoušku, k jednomu dni se máte naučit informace, které jste probírali po celé studium na střední. A tak jsem připravil kurz, ve kterém se dozvíte, jak se co nejlépe připravit k maturitě.

E-kniha: Jak se efektivně učit nejen do školy

Po přečtení e-knihy budete vědět všechno podstatné o tom, jak se efektivně a rychle učit. Podrobně v ní popisuji nejlepší metody učení. E-kniha je určena jak pro studenty, tak pro lidi, kteří se chtějí efektivně vzdělávat po celý život. Ale abych byl upřímný, e-kniha je už trošku starší, od doby jejího napsání jsem se dozvěděl o mnoha dalších užitečných metodách, které v e-knize ještě nefigurují.

Online kurz: Jak se učit efektivně s programem Anki

Kurz je vhodný především pro lidi učící se jazyky nebo pro studenty náročných škol. Naučím vás používat zřejmě nejlepší program pro učení se. Jestliže zvládnete používat Anki správně, sebesložitější informace uložíte do dlouhodobé paměti s minimem úsilí.

produktivita, plánování

Online kurz Time Management systém [plánování a produktivita]

V kurzu si vytvoříte svůj jedinečný systém, se kterým budete mít plánování a osobní produktivitu v malíku. Už nebudete nic muset dohánět na poslední chvíli, mít ve všem zmatek a být ve stresu. Naučíte se dostat svůj život pod kontrolu, být daleko produktivnější a strategicky dosahovat svých velkých cílů.

E-kniha: Jak se soustředit

V dnešní době je stále těžší udržet pozornost. Málokdo se dovede po delší dobu nerušeně soustředit. Jak se intenzivně a dlouze soustředit se dozvíte v e-knize.

E-kniha: Jak se učit matematiku

Předmět, který dělá problémy snad nejvíce studentů. V e-knize se naučíte používat jednoduché, ale účinné principy pro učení se matematiky.

Plakát: 7 kroků, jak se cokoliv naučit

Plakát vám bude připomínat nejdůležitější principy efektivního učení. A příručka vám ukáže, jak na to.

Kdo je Honza Kohut?

Zcela upřímně na základce jsem nijak nevynikal, patřil jsem k pomalejším studentům. Ale pak jsem se začal zajímat o metody rychlého a efektivního učení. Moje výsledky se rázem začaly zlepšovat. Dodnes jsem se nepřestal vzdělávat v oblasti efektivního učení, produktivity a plánování. Téma mě naprosto fascinuje, a proto chci to nejlepší, co se dozvím, předávat dál.

Moji vizí je, aby každý mladý člověk dokázal naplno využít svůj potenciál. Právě v tom se snažím pomáhat, předávat vám ověřené know-how, které vám maximálně pomůže, ať už se rychleji učit, být produktivnější, budovat návyky, plánovat atd… Uvědomte si, že vaše výkony nezávisí jenom na vašem nadání a talentu, mnohem více vaše výsledky ovlivňují konkrétní metody a techniky, které se rozhodnete používat! Tady se dozvíte o těch nejlepších metodách, se kterými rozhodně nebudete ztrácet čas a energii.

Více o mně si můžete přečíst ZDE.