fbpx

Pokud vás zajímá, jak se učit rychleji a efektivněji v souladu se současnými vědecky ověřenými poznatky, nebo toužíte po tom být produktivnější, neprokrastinovat, vybudovat si pozitivní návyky a umět si lépe naplánovat svůj čas, jste na správném místě!

Jsem Honza Kohut, už 7 let tvořím tyhle stránky o efektivním učení a produktivitě (chytrých technologiích, AI, bakalářkách/diplomkách), točím videa na YouTube, dělám krátké edukativní příspěvky na instáč nebo přednáším. Mnohem více do hloubky pak jdu ve svých online kurzech.

Tahle stránka je jakýmsi rozcestníkem, najdete zde nejlepší a nejužitečnější obsah, který jsem doposud vytvořil.

Jste tady poprvé? S tímhle začněte…

Jste vyučující, studijní poradce? Podívejte se na moji nabídku přednášek!

Nejlepší články a videa pro:

Vysokoškoláky

Klikni pro ty nejlepší články a videa pro tebe!​

Maturanti

Klikni pro ty nejlepší články a videa pro tebe!​

Základka a střední

Klikni pro ty nejlepší články a videa pro tebe!​

Celoživotní vzdělání

Klikni pro ty nejlepší články a videa pro tebe!​

Ve školách po nás chtějí, abychom se učili velká kvanta informací, ale nikdo nám neřekne, jak se máme učit správně. Nikdo nás nenaučí, jak řídit vlastní čas a jak bojovat s prokrastinací. Právě tohle se zde snažím napravit, sdílím s vámi tipy, které jsou podloženy vědeckými výzkumy.

Nejlepší články a videa podle kategorie

Efektivní učení

Klikni pro ty nejlepší články/ videa o vědou ověřených metodách rychlého a efektivního učení.

kurz time management

Produktivita

Klikni pro ty nejlepší články a videa na téma produktivity.​

Plánování (time-management)

Klikni pro ty nejlepší články a videa na téma plánování.

Technologie/Apky/AI

Klikni pro ty nejlepší články a videa s tipy na nejlepší apky a nástroje.

Myslíte to skutečně vážně?

Na blogu i ve videích sdílím spoustu užitečných informací zcela zdarma, avšak ty nejlepší a nejucelenější informace najdete v mých placených produktech. Placené produkty se od obsahu zdarma liší v tom, že jdou mnohem více do hloubky. Kurzy obsahují podrobné návody krok za krokem, na jednom místě se dozvíte všechno, co potřebujete vědět. Kromě toho v kurzech a e-knihách sdílím know-how, které není jinde volně dostupné.

Dílčí rady z článků/videí na sockách jsou sice fajn, ale až když spojíte všechny ověřené metody a techniky dohromady v uceleném systému, uvidíte opravdové změny. 

Nejenom, že  zakoupením některého z produktů nesmírně podpoříte, především podpoříte sami sebe. Jsem si jistý, že vám kurz nebo e-kniha nesmírně pomůže. Ušetříte čas a potenciál mozku využijete naplno.

Investice do vzdělání a sebe sama je to nejlepší, co můžete udělat!

Online kurz: Jak udělat každou zkoušku

V uceleném návodu se pěkně krok za krokem dozvíte, jak se rychleji a efektivněji učit na vysoké škole s využitím vědecky ověřených metod. Kurz se nezabývá pouze učením, naučíte se rovněž plánovat, organizovat, neprokrastinovat, lépe se soustředit, méně se stresovat a mnohem více...

ai, chatgpt pro studenty, ai studenti

Online kurz: Student na AI steroidech 💉

Umělá inteligence představuje pro studenty ohromnou příležitost, jak si usnadnit studium a ušetřit hromadu času. V kurzu vás učím, jak tento trend využít při učení maximálně ve svůj prospěch. Naučíte se, jak správně zadávat „prompty“, nejdůležitější část kurzu věnuju ukázkám více než 60 možností využití AI při studiu.

Online kurz: Jak udělat maturitu

Maturita bývá pro většinu první velkou zkoušku, k jednomu dni se máte naučit informace, které jste probírali po celé studium na střední. A tak jsem připravil kurz, ve kterém se dozvíte, jak se co nejlépe připravit k maturitě.

Rychlokurz Jak se učit efektivně a rychle

V průběhu 1 hodiny a 37 minut se dozvíte to nejpodstatnější o efektivním učení. Konkrétně vás v lekcích provedu účinným vědecky ověřeným postupem učení od prvního až po poslední krok. Díky kurzu se zvládnete rychleji učit, více si to užít a vědomosti udržet déle v paměti.

Online kurz: Jak se učit efektivně s programem Anki

Kurz je vhodný především pro lidi učící se jazyky nebo pro studenty náročných škol. Naučím vás používat zřejmě nejlepší program pro učení se. Jestliže zvládnete používat Anki správně, sebesložitější informace uložíte do dlouhodobé paměti s minimem úsilí.

produktivita, plánování

Online kurz Time Management systém [plánování a produktivita]

V kurzu si vytvoříte svůj jedinečný systém, se kterým budete mít plánování a osobní produktivitu v malíku. Už nebudete nic muset dohánět na poslední chvíli, mít ve všem zmatek a být ve stresu. Naučíte se dostat svůj život pod kontrolu, být daleko produktivnější a strategicky dosahovat svých velkých cílů.

Kdo je Honza Kohut?

Nejsem žádný génius. Na základce jsem nijak nevynikal, patřil jsem k pomalejším studentům. Ale pak jsem se začal zajímat vědou ověřené metody rychlého a efektivního učení. Moje výsledky se rázem začaly zlepšovat. Maturitu jsem „zandal“ se samýma a vysokou absolvoval se dvěma červenými diplomy.

K dnešnímu dni jsem už tisíce studentů po celé ČR naučil, jak se učit, ale sám se nepřestávám dál vzdělávat a zdokonalovat systém, který učím.

Moji vizí je, aby každý mladý člověk dokázal naplno využít svůj potenciál. Právě v tom se snažím pomáhat, předávat vám ověřené know-how, které vám maximálně pomůže, ať už se rychleji učit, být produktivnější, budovat návyky, plánovat, chytřeji používat dostupné technologie atd… Uvědomte si, že vaše výkony nezávisí jenom na vašem nadání a talentu, mnohem více vaše výsledky ovlivňují konkrétní metody a techniky, které se rozhodnete používat! Tady se dozvíte o těch nejlepších metodách, se kterými rozhodně nebudete ztrácet čas a energii.

Více o mně si můžete přečíst ZDE.