fbpx

To nejlepší z plánování

Díky kvalitnímu plánování se svým cílům budete přibližovat rychleji. Budete méně ve stresu a cítit větší kontrolu nad svým životem.

Naše životy se každým rokem stávají komplexnější a náročnější. Není jednoduše možné udržet si přehled jenom v hlavě. Abyste stíhali, pracovali na prioritách a nebyli ve stresu, je nutné plánovat a řídit svůj čas pomocí chytrých metod.

Top 3 články/videa o plánování

Online kurz Time Management systém [plánování a produktivita]

V kurzu si vytvoříte svůj jedinečný systém, se kterým budete mít plánování a osobní produktivitu v malíku. Už nebudete nic dohánět na poslední chvíli, mít ve všem zmatek a být ve stresu. Naučíte se dostat svůj život pod kontrolu, být daleko produktivnější a dosahovat svých velkých cílů.

Kurz je vhodný jak pro všechny ambiciózní studenty, tak ty, kteří se živí hlavou. Zjistěte, jak být konečně dokonale zorganizovaný a dosahovat svých cílů v pohodě bez zbytečného stresu a napětí.

Online kurz Jak udělat každou zkoušku

Může se zdát, že v online kurzu se zaměřuji především na to, jak se učit efektivně a rychle na vysoké škole. Avšak v kurzu vás učím používat i můj kompletní svůj osvědčený systém plánování a organizace.

Pro úspěch na vysoké škole, ale především i dále v životě je nezbytné umět pracovat s časem. Pokud vás zajímá organizace a time management, a zároveň se chcete dozvědět, jak se učit lépe, je tohle kurz pro vás.