fbpx

Student na AI steroidech

ai, chatgpt pro studenty, ai studenti

Ušetřete čas a energii díky AI!

✅ Zjisti, jak si s AI chatbotem usnadnit studium (ChatGPT, Bard, Bing)

🔤 Jak zadávat prompty lépe než 90 % uživatelů.

💪🏻 3 hodiny a 27 minut plných užitečných tipů

📑 Seznam nejlepších promptů

📲 Seznam TOP AI aplikací a nástrojů pro studenty

Cena online kurzu je 940 Kč

V kurzu se naučíte, jak využít AI chatboty (ChatGPT, Google Bard, Perplexity, Bing) maximálně ve svůj prospěch, abyste snadněji zvládali učení a studium. Díky video návodům z kurzu budete lépe plánovat, snadněji pochopíte složitou látku, budete si snadněji pamatovat nové informace a je toho ještě mnohem více … (níže na stránce najdete další informace)

V první části kurzu se dozvíte, jak správně zadávat „prompty“, aby vás AI lépe pochopila a poskytla vám kvalitní odpovědi. V druhé části se dozvíte o konkrétních promptech pro rychlejší učení, psaní poznámek, počítání příkladů, zlepšování se v dovednostech, plánování atd… V poslední části kurzu se dozvíte o dalších užitečných AI aplikacích a online nástrojích, které nakopnou vaši produktivitu a rychlost učení.

Navíc získáte přístup ke „galerii“ nejlepších promptů pro studenty, které stačí jenom zkopírovat a používat ve vašem oblíbeném chatbotovi.

💪🏻 Po absolvování kurzu

📑 Obsah kurzu

25 videí

Galerie nejužitečnějších promptů pro studenty

Checklisty

Seznam top AI aplikací a nástrojů

📑 Konkrétní obsah lekcí

Know-how v kurzu předávám formou videí, ve kterých sdílím svou obrazovku a ukazuju vám, jak konkrétně AI pro nejrůznější účely používat. Ve videích používám ChatGPT, nicméně valnou většinu získaných poznatků můžete s radostí aplikovat i při používání Google Bard nebo Bing vyhledávače.

V kurzu rovněž nalezenete „galerii“ všech promptů, které jsem ve výukových videích používal, abyste je mohli snadno zkopírovat (přidat své specifické požadavky) a hned používat u sebe.

⭐ Jak se to studentům líbí?

Kurz je nový, ještě na něj nemám žádné reference, nicméně toto říkali studenti na můj webinář o využití AI pro studenty, který se obsahem podobá kurzu.

Kdo pro vás online kurz vytvořil?

Já, Honza Kohut, zcela upřímně přiznávám, že nemám vystudované AI, strojové učení, deep learning, ani vám nedokážu technicky vysvětlit, jak fungují neuronové sítě modelu GPT-4.

Jsem expert na efektivní učení v souladu se současnými vědecky ověřenými poznatky. Od začátku roku 2023 se zabývám tím, jak si s AI usnadnit aplikování účinných metod studia a mentálních procesů, abychom se dokázal snadněji učit, lépe plánovat, být produktivnější, anebo ovládnout cizí jazyk. Jinými slovy s AI můžeme dělat tisíce věcí, ale jenom některé z nich povedou k lepším výsledkům, mé znalosti z oblasti efektivního učení a produktivity mi pomohly vymyslet nejlepší „prompty“ a způsoby využití, které respektují to, jak náš mozek funguje.

Mé články a videa si přečetlo, nebo vidělo přes milion lidí a do mých kurzů se zapojily tisíce z nich. Také jsem přednášel na mnoha českých vysokých školách a pro několik nadnárodních korporací.

🤔 Nejčastější otázky

Ne, vůbec. Práce s chatbotem není technicky náročná, jediné co potřebujete, je dobrá znalost jazyka.

V kurzu vás navíc krok za krokem naučím, jak s chatbotem komunikovat tak, aby vám dokázal poskytnout co nejlepší odpovědi (tzv. prompt engineering).

Ano i ne. Například Bing vyhledávač a Google Bard jsou úplně zdarma. Tito chatboti jsou velmi výkonní a poradí si s většinou úkolů. ChatGPT je rovněž v základní verzi úplně zdarma, avšak pokud chcete získat přístup k pluginům a dalším pokročilejším funkcím, musíte platit za verzi Plus.

Pro valnou většinu věcí, které učím v kurzu, vám bude stačit ChatGPT zdarma, Bing či Google Bard. Avšak pokud chcete pracovat s Excel tabulkami, pdf dokumenty budete si muset pořídit ChatGPT Plus.

Ano, hned po zakoupení získáte přístup ke všem lekcím kurzu, seznamu TOP AI i galerii nejlepších promptů pro studenty.

Hned po zaplacení získáte přístup do členské sekce kurzu. Jádrem kurzu jsou video návody, ale v kurzu najdete i pár textových dokumentů s dalšími návody. Kromě toho získáte přístup ke dvěma databázím v Notion. První z nich obsahuje nejlepší prompty pro studenty, další seznam nejlepších AI online nástrojů.

Kurz můžete absolvovat vlastním tempem, nikdo vás nebude kontrolovat.

Jasně, pokud si nebudete vědět s něčím rady, budete potřebovat poradit, jsem tu pro vás. V případě dotazů mi napište email na honza@jakserychlenaucit.cz. Do předmětu emailu uveďte, že jste účastníkem kurzu, tyto emaily řeším přednostně.

Vaše spokojenost je na prvním místě, koupí kurzu to rozhodně nekončí.

Ano, dostanete přístup k seznamu nejlepších chatbotů, AI nástrojů, anebo si budete moci kopírovat ty nejlepší prompty pro studenty.

Ke kurzu budete mít přístup po dobu jednoho roku. Prodloužení licence ke kurzu je levnější než cena kurzu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.