fbpx

Ušetřete čas díky umělé inteligenci!

chatgpt, chatgpt studenti, chatgpt webinar, chatgpt kurz, chatgpt návod

Cena záznamu živého kurzu je 550 Kč

✅ Zjisti, jak si s ChatGPT a jinými AI nástroji usnadnit studium.

 💪🏻 2 hodiny a 9 minut plných užitečných tipů

📺 3 měsíce přístup k záznamu

📑 Dostaneš materiály (prezentace, seznam dalších užitečných AI pro studenty).

❓ Máte pocit, že vás studium stojí příliš mnoho času a energie?

 Bojujete s psaním závěrečné práce nebo seminárek?

❓ Neustále hledáte způsoby, jak si usnadnit život na škole?

❓ Rádi zkoušíte nové aplikace a technologie pro zvýšení produktivity?

Pokud jste odpověděli alespoň na jednu otázku ANO, mám pro vás dobrou zprávu. Umělá inteligence představuje pro studenty ohromnou příležitost, jak si usnadnit studium a ušetřit hromadu času.

Na webináři vás inspiruji desítkami nápadů, jak používat AI, a zejména pak ChatGPT ve svůj prospěch. Především vás však naučím, jak s ChatGPT správně pracovat, abyste z něj dostali to nejlepší.

Pokud jste si už s ChatGPT hráli, asi víte, že některé odpovědi jsou špatné, divné anebo moc obecné. Na webináři se naučíte, jak efektivně zadávat „prompty“, aby vás AI lépe pochopila a poskytla vám kvalitní odpovědi jako jsou texty, prezentace, vysvětlení, testy, nápady a mnoho dalšího.

Ale to není všechno! Dozvíte se, jak získat vylepšený model GPT-4 zcela zdarma, jak se nenechat chytit při používání ChatGPT, anebo jaké další nástroje AI se vyplatí používat.

Tohoto webináře se zatím zúčastnilo přes 200 lidí! 27 z nich vyplnilo dotazník spokojenosti, reakce účastníků si můžete přečíst níže!

📜 Program webináře:

Rozhodně nečekejte dlouhé vykecávání se o tom, co je to umělá inteligence, ChatGPT, jaké to bude mít důsledky pro budoucnost atd… Webinář je prakticky zaměřený, v průběhu 2 hodin a 9 minut se vám budu snažit ukázat co nejvíce vychytávek a postupů, jak ChatGPT a jiné nástroje AI používat pro zjednodušení vašeho života.

Kdy a kde?

Kde: ONLINE z pohodlí domova

Kdy: Kdykoliv budete mít čas (Jedná se o více než 2hodinový záznam webináře)

💪🏻 Po skončení webináře:

Přístup k záznamu je 550 Kč

Kdo vás webinářem provede?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 7 let tvořím stránky JakseRychleNaucit.cz, které navštívilo už přes milion lidí (tolik si přečetlo aspoň jeden článek). Jsem takový nerd, kterého baví číst studie na téma efektivního učení, prokrastinace nebo produktivity, a hlavně vám předávat tyto poznatky dál.

O efektivním učení, produktivitě nebo prokrastinaci přednáším také pro školy nebo firmy. Například jsem měl tu čest přednášet v rámci programu Samsung Tvoje šance, Microsoft STC nebo přednášet pro studenty ČVUT, VUT, UPOLu nebo OSU. Webináře pořádám také ve spolupráci s Dollerem a MudrStart.

kurz time management

⭐ Hodnocení webináře očima účastníků

Koukněte na moje videa zdarma

Na mém obsahu zdarma si můžete ověřit, že opravdu vím, o čem mluvím a že mé rady jsou skutečně užitečné.
Recenze z již proběhlých webinářů najdete ve výběrech na Instagramu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.