fbpx
prompty, bakalářská práce, diplomová práce

Usnadni si napsání bakalářské nebo diplomové práce s AI!

✅ Zjistěte, jak využít síly AI chatbotů (ChatGPT, Google Gemini, Copilot) naplno ve svůj prospěch. 

💪🏻 Napíšete BP, DP rychleji a kvalitněji!

✒️ 80+ copy and paste promptů, které vám pomohou napsat bakalářskou, diplomovou práci (nápady, zdroje, výzkum, psaní, opravy, citace atd…). 

📲 20+ nejlepších AI online nástrojů, které usnadní napsat BP, DP.

📹 2 výuková videa.

 

Cena galerie TOP promptů je 483 Kč

ChatGPT, Google Gemini a další chatboti naprosto změní způsob, jakým píšeme. Nenechte si ujet vlak a zjistěte už dneska, jak si psaní BP, DP usnadnit s umělou inteligencí.

Rozhodně netvrdím, že byste svou závěrečnou práci měli celou napsat pomocí AI, to vůbec! Ale určitě byste si od umělé inteligence měli nechat pomoci. Ušetří vám to hromadu času, a navíc bude vaše práce nakonec kvalitnější, pokud k tomu přistoupíte chytře.

V galerii promptů na vás čeká více než 80 promptů (stačí jenom kopírovat a vkládat), které vám pomohou s brainstormingem, hledáním a zpracováváním zdrojů, zvolením vhodné metodologie, psaním samotných textů, editováním, opravováním chyb, citováním, odevzdáním a obhajobou vaší závěrečné práce.

Kromě toho vám doporučím 20+ AI online nástrojů vhodných při psaní závěrečné práce. Například získáte přepisy pro audio soubory, shrnutí hlavních poznatků ze studií, vysvětlení matoucích pasáží odborných textů a mnohem více…

Skrytým benefitem galerie promptů je, že si díky ní uvědomíte, jaké nejrůznější úlohy je potřeba při psaní BP či DP udělat (např. formulovat výzkumné otázky, hypotézy, vybrat vhodná klíčová slova atd…).

Prompty z galerie můžete použít v ChatGPT, Google Gemini nebo Copilotu.

Jak to funguje?

Po zakoupení získáte přístup ke stránce, na které se nacházejí 2 video návody a textový tutoriál, jak s prompty pracovat, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.

Pod návody se už nacházejí samotné prompty členěné podle kategorií.

  • Například prompty pro psaní úvodu, pro napsání závěru, abstraktu. Prompty pro editování, nahrazení opakujících se slov či formulování výzkumných otázek a mnoho dalšího.

Používání samotných promptů je velmi jednoduché. Prompt stačí zkopírovat a vložit do ChatGPT, Gemini, Copilota anebo Claude AI, do hranatých závorek […], které jsou součástí každého promptu, doplnit informace o vaší práci (například téma, cíl práce apod.) a zmáčknout enter.

V databázi se rovněž nacházejí odkazy na nejužitečnější AI nástroje a jejich stručný popis.

kurz time management

Kdo pro vás prompty vytvořil?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 7 let tvořím stránky JakseRychleNaucit.cz, které navštívilo už přes milion lidí (tolik si přečetlo aspoň jeden článek). Jsem takový nerd, kterého baví číst vědecké studie na téma efektivního učení, prokrastinace nebo produktivity, a hlavně vám předávat tyto užitečné poznatky v podobě jednoduchých tipů dál.

Přednáším také pro střední a vysoké školy nebo firmyOd začátku roku 2023 se intenzivně zabývám tím, jak nejlépe používat AI, abyste si usnadnili studium a ušetřili spoustu času. Na tohle téma jsem už proškolil přes 200 lidí. V galerii promptu se s vámi podělím o ty nejlepší prompty, které vám usnadní napsání závěrečné práce. Kromě toho s vámi sdílím celou řadu AI online nástrojů, které vám život ještě usnadní.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.