fbpx
prompty, bakalářská práce, diplomová práce

Usnadni si napsání bakalářské nebo diplomové práce s AI!

✅ Zjistěte, jak využít síly AI chatbotů (ChatGPT, Google Bard, Bing) naplno ve svůj prospěch. 

💪🏻 Napíšete BP, DP rychleji a kvalitněji!

✒️ 80+ promptů, které vám pomohou napsat bakalářskou, diplomovou práci (nápady, výzkum, psaní, opravy atd…). 

📲 20+ nejlepších AI online nástrojů, které usnadní napsat BP, DP.

 

Cena galerie TOP promptů je 246 Kč

ChatGPT, Google Bard a další chatboti naprosto změní způsob, jakým píšeme. Nenechte si ujet vlak a zjistěte už dneska, jaké prompty vám při psaní bakalářské či diplomové práce nejvíce pomohou.

Rozhodně netvrdím, že byste svou závěrečnou práci měli celou napsat pomocí AI, to vůbec! Ale určitě byste si od umělé inteligence měli nechat pomoci. Ušetří vám to hromadu času, a navíc bude vaše práce nakonec kvalitnější.

V galerii promptů na vás čeká více než 80 promptů, které vám pomohou s brainstormingem, hledáním a zpracováváním zdrojů, zvolením vhodné metodologie, psaním samotných textů, opravou, odevzdáním a obhajobou vaší závěrečné práce.

Kromě toho vám doporučím ještě 20+ AI online nástrojů, které vám život ještě více usnadní.

Skrytým benefitem galerie promptů je, že si díky ní uvědomíte, jaké nejrůznější úlohy je potřeba při psaní BP či DP udělat (např. formulovat výzkumné otázky, hypotézy, vybrat vhodná klíčová slova atd…).

Prompty z galerie můžete použít v ChatGPT, Google Bard i Bing Chat.

kurz time management

Kdo pro vás prompty vytvořil?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 6 let tvořím stránky JakseRychleNaucit.cz, které navštívilo už přes milion lidí (tolik si přečetlo aspoň jeden článek). Jsem takový nerd, kterého baví číst vědecké studie na téma efektivního učení, prokrastinace nebo produktivity, a hlavně vám předávat tyto užitečné poznatky v podobě jednoduchých tipů dál.

Přednáším také pro střední a vysoké školy nebo firmyOd začátku roku 2023 se intenzivně zabývám tím, jak nejlépe používat AI, abyste si usnadnili studium a ušetřili spoustu času. Na tohle téma jsem už proškolil přes 200 lidí. V galerii promptu se s vámi podělím o ty nejlepší prompty, které vám usnadní napsání závěrečné práce. Kromě toho s vámi sdílím celou řadu AI online nástrojů, které vám život ještě usnadní.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.