fbpx

Studenti vysokých škol, zpozorněte!

Online kurz - Jak udělat každou zkoušku

Ukážu vám techniky učení díky kterým se toho naučíte více za méně času…

 • Je toho na vás někdy moc a máte pocit, že se učíte pomalu?
 • Připadá vám, že učením trávíte až příliš mnoho času?
 • Máte pocit, že nemáte skvělou paměť a nevíte, jak se učit?
 • Zajímá vás lidská efektivita a techniky efektivního učení?
 • Nedokážete se intenzivně koncentrovat na učení a často prokrastinujete?

V kurzu Jak udělat každou zkoušku se s vámi podělím o tajemství úspěchu těch nejlepších studentů. Ze svého okolí určitě znáte lidi, kteří mají skvělý prospěch, škola jim jde snadno, ale nezdá se, že by učením trávili více času než průměrný student nebo vy samotní. Jejich úspěch se neskrývá ve vrozené inteligenci nebo dokonalé paměti. Tihle studenti jednoduše vědí, jak se správně a efektivně učit…

Vůbec není pravda, že ten kdo se nejdéle učí, toho nejvíce umí. Čas, který strávíte učením není nejdůležitějším faktorem určujícím vaše výsledky! Výrazně více záleží na tom, jakým způsobem se učíte a jak využíváte čas strávený učením! Právě to je efektivní učení! Proto mohou i „méně inteligentní“ studenti dosahovat lepších výsledků, než studenti s vyšším IQ a delším časem stráveným před učebnicemi.

Jestliže víte, jak se efektivně učit v mnohém si usnadníte  život. Nemusíte zrovna chtít mít ten nejlepší prospěch a získávat prospěchová stipendia. Znalost technik efektivního učení vám umožní strávit učením méně času, ale i tak dosáhnout skvělých výsledků. Tyto techniky vám navíc učení zpříjemní, proces učení už tedy nemusí být pouze nesnesitelná nuda, mnohdy si to budete užívat.

Mám štěstí, že tyto techniky moc dobře ovládám a cítím jako svou povinnost vám tyto metody dále předávat, aby vám také pomohly dosahovat lepších výsledků za kratší dobu. Rozhodně o sobě netvrdím, že jsem techniky „vynalezl“, nebo na mě jejich znalost „spadla z nebe“, to vůbec. Efektivní učení mě fascinuje už od konce základní školy, přečetl jsem obrovské množství knih, později i vědeckých studií, to mi společně s neustálým testováním pomohlo přijít na to, jak se nejlépe učit. Technikám efektivního učení vděčím za to, že z kluka, který už ve 3. třídě dostával trojky, se stal kluk, který na výšce s minimálním úsilím získává prospěchová stipendia.

Život se dá žít i bez technik efektivního učení, ale...

Kdybych zde napsal, že bez technik efektivního učení nezvládnete vysokou školu, lhal bych vám. Jakoukoliv školu můžete zvládnout i bez znalosti technik efektivního učení, ale platíte za to určitou cenu…

Když se neumíte učit, musíte studiem strávit nesrovnatelně více času. Učení pro vás bude velmi často stresující a mnozí z vás budou riskovat svůj krk podvody (opisování atd.). Studování samotné si navíc neužijete a bude to pouhá nuda, kterou si musíte odbýt. Běžné učení navíc nezajistí dlouhodobé zapamatování, nemůžete tedy čekat, že z vás bude opravdový odborník v oboru. No a hodně lidí, které jsem naučil se efektivně učit mi říká, že když to neuměli a ve škole jim to nešlo, měli ze sebe strašně blbý pocit. Teď, když vědí, jak se učit, mají ze sebe mnohem lepší pocit a jsou na sebe náležitě hrdí a škola je najednou daleko více baví.

To všechno zvládnete po absolvování online kurzu Jak udělat každou zkoušku:

 • Dokážete se intenzivně soustředit po delší dobu!
 • Zvládnete se naučit velké množství učiva rychleji a s menší námahou
 • Dozvíte se, jak se učit tak, aby vás to bavilo
 • Budete vybaveni technikami, které vám pomohou pochopit i sebesložitější látku
 • Naučíte se psát zapamatovatelné poznámky, které se vám vryjí do paměti
 • Snadno uložíte informace do dlouhodobé paměti
 • Zvládnete si zapamatovat i velmi složitou a komplexní látku
 • Budete vědět, jak se vypořádat se stresem
 • Zatočíte s prokrastinací a ovládnete techniky time managementu
 • Naučíte se používat i velmi starou téměř zapomenutou antickou techniku pro pamatování
 • Denně vám budou usnadňovat život ty nejlepší techniky efektivního učení

Kdo jsem a proč byste mi měli věřit?

Tohle není zrovna nejvíce důvěryhodná fotka, že? 😀

Jmenuji Honza Kohut a už 3 roky provozuji webové stránky jakserychlenaucit.cz, které navštívilo za celou dobu něco málo přes 300 000 studentů z České republiky, tak ze Slovenska. Stovky lidí si pořídily mé e-knihy nebo kurzy právě o efektivním a rychlém učení. Zatím jsem se nesetkal s žádnými negativními ohlasy na moje produkty, až na několik připomínek na pravopis (Jo, nejsem dokonalý).

Rozhodně nejsem nijak zvlášť chytrý nebo inteligentní (i když nevím, jestli je rozumné to sem psát :D), ale jsem si jistý, že se dovedu učit daleko rychleji a efektivněji, než většina studentů. Jednoduše dokážu naplno využít svůj potenciál a mozek, jelikož vím, jak se správně učit. A věřím, že tohle je v silách každého z vás.

Nenarodil jsem se žádnou super schopností rychlého učení, nejrůznější techniky a strategie jsem si osvojil v průběhu let (i teď neustále piluju svoje metody).

Vím, že je to moje ohromná výhoda oproti mnoha studentům a cítím jakousi potřebu předávat svoje znalosti z oblasti efektivního učení dál. Můj cíl je takový, aby každý student věděl, jak se učit, aby neztrácel zbytečně moc času neefektivními metodami učení a nebyl ze studia ve zbytečném stresu. Chci, aby ze sebe měl každý student dobrý pocit a i při studiu měl spoustu času na své koníčky.

Každý se může učit rychle a efektivně a zvládnout každou zkoušku. Jak už píšu výše, nejsem přirozeně nějak super inteligentní. Vlastně už ve 3. třídě jsem dostal na vysvědčení trojku a nepříliš oslnivé známky se mě držely celou základku. Až poté jsem se začal pídit po metodách efektivního učení, přečetl jsem každou dostupnou knížku, později jsem začal studovat z anglických knížek, dokonce i vědeckých studií (ty se čtou opravdu těžce :D) a zahraničních kurzů.

Postupně krůček po krůčku jsem vylepšoval své studijní zvyky a metody. Dneska jsme vybaven takovými technikami a postupy, které mi nesmírně zjednodušují život na výšce. Chci, abyste tyhle metody taky znali…

Ve svém kurzu Jak udělat každou zkoušku odhaluji ve 14 rozsáhlých lekcích všechno, co potřebujete vědět o efektivním učení na vysoké škole. Během několika hodin do sebe vstřebáte tolik vědomostí a tipů, které jsem já sbíral +- 5 let a investoval do nich desítky tisíc korun (knížky, kurzy, přístup ke studiím a stovky hodin času, které jsem strávil intenzivním vzděláním doma, místo toho, abych šel na brigádu nebo se někam bavit).

Zní to hezky, ale můžeš to nějak dokázat?

Možná si říkáte, že to všechno zní hezky, ale v hlavě vám určitě pořád běhá otázka, jestli náhodou nejsem podvodník a pouze se z vás nesnažím vymámit peníze.

Proto se klidně koukněte do archivu mého blogu a zjistěte si, že na toto téma píšu už opravdu 3 roky, koukněte na moji facebookovou stránku, kde mám přes 2000 lajků a napište mi e-mail (info@jakserychlenaucit.cz), abyste si ověřili, že za blogem stojí reálná osoba, která vám odpoví. Taky se mi můžete podívat do očí v jednom z mých videí, které jsem toto léto začal točit.

Rozhodně se koukněte i na nějaké recenze, které mi zaslali moji zákazníci. Bohužel si někteří z nich nepřáli zveřejnit fotku ani celé jméno. Chápu to, taky bych ještě před pár lety nechtěl, aby na někde na webu visela moje fotka s celým jménem. 😊

Kurz mi velmi pomohl. Studuji 3. ročník na VŠ a učení pro mne bylo vždy noční můrou známky jsem neřešila a prokrastinovala protože prolézat stačí! Dostala jsem se do své vysněné práce a tam narazila je to práce v oboru takže jsem se musela naučit a přečíst si skripta ne proto že jsem musela, ale proto abych si práci udržela! A to mne motivovalo a motivuje dnes mám po zkouškách a nejhorší známka v indexu je B. Když mám tyto známky tak jsem nesmírně šťastná! Učím se efektivněji a učení mne baví! Když si s něčím nevím rady mrknu do kurzu a tam najdu vše co potřebují vědět! Ráda chodím do školy, baví mne to něco nového se dozvědět nebo naučit. Uvědomila jsem si, že se neucim pro mamku, nebo abych se zavděčila rodině ale pro sebe! A že chci být ve svem oboru dobrá! Navíc jsem rozhodnuta jít na navazující magisterský obor což by mne předtím nikdy nenapadlo! Hodně bojuju s bakalářskou práci ale věřím že to zvládnu! Kurz Jak udělat každou zkoušku mi změnil život, usnadnil učení! Jsem cílevědomější, mám v učení systém!
Tereza Hankusová
studentka
Jelikož studuju medicínu, denně se toho musím hodně naučit. Studium je opravdu časově náročné, a proto jsem si vyhledávala více informací o principech paměti a o tom, jak paměť lépe využívat. Narazila jsem na blog jakserychlenaucit.cz. Nejprve jsem četla články, a nakonec se rozhodla i koupit e-knihu Jak se efektivně učit. Nejdříve jsem s koupi váhala, jelikož jsem byla už na jiném kurzu paměti a myslela si, že mi e-kniha nemůže poskytnout více informací. Ale mýlila jsem se. Honza Kohut se ve své e-knize nezaměřuje jen na jednu část, tedy paměťové techniky, ale i na proces učení, psaní poznámek, zapojování přirozené paměti a vyvolávání informací. Právě to jsou věci, které zpravidla student potřebuje, ale běžně je na webových stránkách nenalezne. Ocenila jsem, že jsou kapitoly přehledně roztříděné a doplněné o praktické příklady. Každý má tedy možnost si techniku představit v praxi a zkusit ji aplikovat ve svém oboru.
Jana Pavelcová
Studentka medicíny
Dlouho jsem hledal na internetu věci kolem učení a paměti. Následně jsem narazil na tvůj blog jakserychlenaucit.cz, který mě velice zaujal. Po přečtení několika článků jsem neváhal a objednal si e-knihu, protože jsem věděl, že to bude stát za to. 🙂 E-kniha mi nejvíce pomohla a stále pomahá v učení se cizích slovíček. Do budoucna chci samozřejmě postupně využít rady z celého e-knihy ke studiu. Líbí se mi jak se můžu rychle a hlavně efektivně učit cizí slovíčka metodou kartiček pomocí boxů. Díky této metodě mi už neunikne žádné slovíčko, které se chci naučit. Super je i metoda "naladění na učení". 🙂 Tento e-knihu doporučuji všem, kteří se sebou chtějí něco udělat. Nezáleží kolik je Vám let, záleží na tom, čeho chcete v životě dosáhnout, prvním krokem je právě tento e-kniha. 🙂
Radek Kaisler
Studentk VŠE
Nejhorší bylo začít, překonat tu nechuť si k tomu učení vůbec sednout. Hledala jsem návod jak efektivně to vše zvládnout. E-knihu bych doporučila ostatním, aby se neučili celý den a určili si třeba jen 3 hodiny ze dne. Pro mě to byl návod, jak si sestavit time managment přípravy na státnice a úspěšně to zvládnout. Takže za mě nejhorší, "začít" a "vytvořit si plán",abych za krátkou dobu zvládla 188 otázek. Techniky učení také nesmírně pomohly.
Romana Mazánková
Studentka vysoké školy

Objevil jsem se i na těchto webech:

Jaký je obsah kurzu a jednotlivé lekce?

Hned v první lekci se naučíte klíčovou dovednost, kterou musí ovládat každý vysokoškolák: timemanagement. Dozvíte se o nejlepších způsobech, jak si plánovat svůj čas a vždy si udržet přehled. Naučíte se, jak si zorganizovat a také rozplánovat učení.

Lekce obsahuje i bonus ve formě interaktivní tabulky, ve které si můžete evidovat učení a plánovat si další.

Součástí každé lekce je myšlenková mapa, která na jedné A4 ve vizuální podobě shrnuje celou lekci.

Ve vůbec nejrozsáhlejší lekci kurzu se podíváme na to, jak se k učení dokonale motivovat. Po jejím přečtení se zvládnete i skvěle intenzivně soustředit a budete vybaveni zbraněmi, které porazí největšího nepřítele studentů: prokrastinaci!

V další lekci se s vámi podělím hned o několik způsobů, jak si tvořit dobré a zapamatovatelné poznámky. Pokud víte jak na to, zvládnete ušetřit spoustu času a látku se daleko rychleji naučíte. Také rozlouskneme, jestli jsou lepší poznámky na notebooku nebo psané rukou.

Jako vysokoškoláci strávíte velké množství času studováním z učebnic či skript, po přečtení lekce budete vědět, jak to dělat co možná nejrychleji a zároveň s maximálním zapamatováním.

Pátá lekce vás vybaví technikami, které vám pomohou pochopit i sebesložitější látku. Jakmile něco pochopíte, následné zapamatování už není žádný problém. Pochopení je klíčem ke všemu a vy tento klíč získáte.

Ne každá informace se dá zapamatovat tak úplně snadno. V této lekci vás vybavím technikami, které vám pomohou do paměti narvat i sebekomplikovanější látku, kterou si pomocí běžných technik nedokážete vrýt do paměti.

Přiznejme si to, často se neučíme z předepsaných učebnic, ale prostě si koupíme nějakou zkoušku, tipovky z minulých let a studujeme takto. Při podobném učení můžete udělat spoustu chyb a učit se neefektivně. V lekci se dozvíte, jak těchto materiálu využít na 100 % a učit se super efektivně.

Tato lekce pro vás bude sloužit jako jakýsi rozcestník, pokud nebudete vědět, jak se učit, zavítáte zde. Lekce shrnuje, jak nejlépe se učíme a jakým způsobem byste se měli učit na jednotlivé typy zkoušek.

V další lekci odhaluji, jak můžete odvést lepší výkon u zkoušek a testů. Konkrétně se jedná o nejrůznější postupy a techniky, které vám bez nadbytečného úsilí pomohou zlepšit skóre.

V desáté lekci shrnuji principy učení matematiky a dalších „počítacích“ předmětů. S lekcí obdržíte i zajímavé odkazy pro alternativní výuku matematiky.

Na výšce budete muset rovněž psát, ať už se jedná o nejrůznější seminárky, tak samozřejmě bakalářku a diplomku. V lekci se dozvíte, jak ke psaní přistupovat, abyste vytvořili kvalitní práci, ale nezabralo vám to tunu času.

Zbývá vám pár hodin do zkoušky a nic neumíte? V této lekci se dozvíte, jak se expresně naučit na každou zkoušku.

Tato lekce už není až tak o učení, ale odnesete si z ní spoustu důležitých informací, které vám usnadní studium. Třeba jak získat energii, bojovat se stresem.

V bonusové části kurzu vás seznámím s téměř zapomenutou antickou mnemotechnikou paměťového paláce, která vám umožní do paměti snadno uložit desítky abstraktních informací.

Jak kurz probíhá?

Jakmile si kurz pořídíte, budete mít ihned přístup ke všem lekcím. Vůbec se nemusíte bát, že by se lekce otevíraly průběžně a vy museli několik dnů čekat, než získáte přístup k celému kurzu. Kurz můžete dělat svým vlastním tempem. Nikdo vás nebude kontrolovat, ani nebudete psát žádný test!

Lekce kurzu jsou v textové podobě (pdfka). Je to z jednoho prostého důvodu. Když něco čtete, věnujete tomu svou plnou pozornost (důležité pro zapamatování). To zajistí, že si z kurzu odnesete spoustu užitečných informací, které můžete ihned využít v praxi. 

Ke každé lekci dostanete myšlenkovou mapu, ve které je shrnut obsah každé lekce kurzu. To znamená, že pokud si budete chtít připomenout nějakou informaci z kurzu, nebudete to muset číst znovu celou lekci, stačí, když se podíváte na myšlenkovou mapu a připomenete si nejdůležitější věci, zbytek se vám již vybaví.

Kurz je rovněž doplněn o výuková videa, ve kterých se dozvíte, jak využívat nástroje, které v kurzu zmiňuji.

100% garance vrácení peněz v případě nespokojenosti

Kurz a veškeré techniky v něm obsažené si můžete na 14 dnů vyzkoušet. Pokud budete z jakékoliv důvodu nespokojeni, nebo vám kurz nepomůže tak, jak jste čekali, peníze vám obratem a bez otázek vrátím. 

Jsem si vědom toho, že mě můžete oškubat, kurz si stáhnout a poté mě ihned požádat o vrácení peněz (bohužel i tohle někdo udělá). Veškeré riziko leží na mých bedrech, když si kurz koupíte, už vám ho nemůžu vzít, navždy ho máte uložený v počítači, i když mě požádáte o reklamaci. Ale pořád věřím v lidskou poctivost a doufám, že kurz reklamujete jedině tehdy, když budete skutečně nespokojení. 

Radám v kurzu věřím a jsem si jistý, že vám pomohou se učit efektivněji a získat lepší výsledky s menším námahou. Techniky, které vám v kurzu předám si vyzkoušely už stovky mých zákazníků a nemohou si je vynachválit. Někdo si zlepšil svůj prospěch, někdo se učí kratší dobu a někoho začalo učení více bavit. Zatím jsem vyřizoval pouze jednu reklamaci (jednalo se o podvodnou reklamaci, někdo si koupil knihu a za 10 minut žádal vrácení peněz) a věřím, že to tak zůstane

Ke kurzu vám zdarma přibalím... BONUSY

E-kniha - Jak se efektivně učit nejen do školy

Tuto e-knihu prodávám na svých stránkách samostatně za 369 Kč. Pokud si pořídíte online kurz, získáte ji zdarma. V e-knize vás naučím, jak se krok za krokem správně učit. Jedná se o skvělé rozšíření vědomostí, se kterými se seznámíte v kurzu.

Myšlenkové mapy - krátké shrnutí každé části kurzu

Tento dárek v hodnotě 179 Kč se vám bude skutečně hodit. V úhledných myšlenkových mapách najdete shrnutou každou lekci kurzu. Nebudete tak muset pracně pročítat celou lekci, stačí, když si informace krátce připomenete v úhledném diagramu. Myšlenkové mapy jsou skvělým nástrojem pro lepší zapamatování a pochopení informací.

Bonusová část - Paměťový palác

Ke kurzu jsem přidal bonusovou část, ve které se naučíte velmi mocnou techniku paměťového paláce. Pomocí této techniky se dokážete naučit i ty nejabstraktnější a velmi nudné informace zábavnou formou. Tento dárek si cením na 190 Kč.

Excelovský pomocník

V programu Microsoft Excel jsem pro vás připravil speciální tabulku, do které si můžete zaznamenávat svůj učební progres. Vždy budete mít přehled o tom, co jste se učili, jak dobře to umíte a kdy byste měli opakovat. Tento bonus bych samostatně prodával za 79 Kč

Krátké video návody

V pár videích vás seznámím s několika vychytávkami, které vám pomohou se rychle a efektivněji učit. Dárku si cením na 99 Kč.

Necháte to při starém?

Stojíte před rozhodnutím, jestli si koupit kurz Jak udělat každou zkoušku. Nikdy nebylo mým záměrem, abych někoho manipuloval, nebo stůj co stůj prodal.

Vězte, že pokud nic nezměníte, nic se nezmění. Pokud se budete učit stále stejně, budete mít stále stejné výsledky. Učení vám bude pořád trvat dlouho a vaše paměť asi nebude za moc stát.

V kurzu Jak udělat každou zkoušku vás seznámím s efektivními metodami učení, které vám zaručeně přinesou odlišné výsledky. Zvládnete se učit rychleji než doposud. Učení už nebude takové trápení a nuda, nýbrž se stane větší zábavou. Dokážete se skvěle koncentrovat a jen tak něco vás nevyruší. Stane se z vás jiný student. Student, který bude ovládat techniky efektivního učení. Učení vám půjde rychle a od ruky.

Přístup k těmto technikám je jenom pár kliknutí od vás.

Kupte si online kurz Jak udělat každou zkoušku a konečně se naučte, jak se učit. Zvládl jsem to já, student, který měl už ve 3. třídě trojky, tak proč byste se nemohli efektivně učit zrovna vy?

Získejte okamžitý přístup k online kurzu Jak udělat každou zkoušku!

Chci udělat každou zkoušku!

Online kurz Jak udělat každou zkoušku se bude prodávat za 1899 Kč, nyní si jej můžete zvýhodněně pořídit za 1377 Kč

Jak probíhá platba?

 • Online kurz Jak udělat každou zkoušku se bude v blízké době prodávat za 1899 Kč, dnes ho můžete získat za 1377 Kč
 • Po zmačknutí tlačítka budete přesměrovnání na stránku s prodejním formulářem. (Zabezpečená stránka HTTPS)
 • Formulář vyplníte a zvolíte si způsob platby. (kreditní karta, bankovní převod, PayPal)
 • Ihned po zaplacení si můžete stáhnout všechny lekce kurzu, v e-mailu budete mít odkaz, kde si lekce stáhnout, kdybyste je náhodou vymazali z počítače
 • Po zaplacení obdržíte fakturu
 • Koupí souhlasíte s obchodními podmínkami, naleznete i u prodejního formuláře

Kontaktní údaje?

Jan Kohut

e-mail: info@jakserychlenaucit.cz

Telefon: 733 395 430

IČ: 055896

Nejčastější dotazy

Pokud si vyberete kreditní kartu nebo paypal, ihned vám na e-mail přijde potvrzení o zaplacení a odkaz, kde si můžete stáhnout veškeré lekce kurzu.

Když se rozhodnete platit bankovním převodem, bude to chvíli trvat, platba většinou dorazí za 1-2 pracovní dny. Po přijetí platby na můj účet vám automaticky přijde e-mail potvrzující zaplacení společně s odkazem ke stažení lekcí kurzu.

Ano, kurz si můžete dělat svým vlastním tempem. Hned po zaplacení se vám odemknou všechny lekce. Mezi lekcemi můžete libovolně přeskakovat a později se k nim vracet.

Jasně, pokud si nebudete vědět s něčím rady, budete potřebovat poradit, jsem tu pro vás a všechno vám rád vysvětlím.

Opravdu vám chci pomoct, pokud něco nepochopíte, ozvěte se. 🙂 Vaše spokojenost je na prvním místě, prodejem naše komunikace rozhodně nekončí.

Věřím, že tato situace nenastane, ale kdyby napište na můj e-mail info@jakserychlenaucit.cz. V e-mailu stačí uvést, že chcete vrátit peníze za kurz, podle e-mailu a jména si dohledám vaši fakturu v systému ji stornuji a pošlu vám peníze zpět.

Techniky efektivního učení byly vyvinuty hlavně pro průměrné studenty! Sám jsem kdysi býval průměrným studentem. A musím říct, že mi nedělalo moc velký problém se tyto techniky naučit. Věřím, že tím budete stejně fascinováni jako já.

Opravdu jde hlavně o ochotu se učit a důvěřovat novým věcem (technikám učení), které se ze začátku mohou zdát divné. 

Není to nic složitého. Zvládly to stovky lidí před tebou, zvládneš to i ty. Postačí, pokud budeš techniky používat. Postupně se zdokonalíte.

Moje metody učím již několik let a opravdu fungují, chválí si je stovky studentů po celé ČR. Já sám jsem pomocí těchto technik dokázal udělat maturitu na samé jedničky, na výšce jsem získal několik prospěchových stipendií a studium rozhodně netvoří centrální složku mého života (viz můj blog a další aktivity, kterým věnuji spoustu času).

Pokud jste zvědaví, jestli to funguje, pořiďte si kurz, jestliže to nezafunguje, peníze vám vrátím. 🙂