fbpx

Pomozte dětem naplnit svůj potenciál s metodami efektivního a rychlého učení!

Ve všech těchto případech vám mohou pomoct vědecky ověřené metody a techniky efektivního učení.

Dovednost efektivního učení se v současném světě, který se nesmírně rychle mění a vyvíjí, stává naprostou klíčovou pro úspěch. Čím dříve se vaše dítě naučí používat svůj mozek správně, tím lépe, tím větší výhodu bude mít do budoucna oproti ostatním.

Díky dovednosti efektivního učení dokáže vaše dítě ušetřit čas strávený učením, získat lepší prospěch, a především se učit a přemýšlet samostatně bez nutnosti doučování. Rovněž existují techniky, které mohou vašim dětem pomoct se lépe soustředit, a tak často se nerozptylovat na mobilu a překonat prokrastinaci.

Na konzultaci vás i vaše dítě naučím, jak se učit efektivně a rychle, jak se učit s dítětem správně, jak získat motivaci pro učení a zkrotit vyrušení v podobě PC a mobilu.

Kdo jsem?

Jmenuju se Honza Kohut a tématikou efektivního učení v souladu se současnými vědecky ověřenými poznatky se zabývám už více než 6 let. 

Učím studenty, jak se učit efektivně a rychle. Můj web navštívilo přes 1 000 000 lidí, mými online kurzy prošlo několik tisíc z nich, a také jsem měl to štěstí přednášet na mnoha českých univerzitách a středních školách (viz níže).

Sám jsem ještě nedávno studoval, a tak vím, jaké problémy studenti řeší a jak jim účinně pomoct díky poznatkům z oblasti kognitivní psychologie a neurověd.

Tady jsem o efektivním učení přednášel...

Podívejte se, jaký obsah pro studenty tvořím

Na sociálních sítích sledují můj obsah tisíce studentů.

Co si můžete od konzultace slibovat?

Jak to probíhá?

Konzultace probíhá online přes Google Meet (případně osobně v Ostravě).

Na první konzultaci se seznámíme, ale hlavně mi popíšete, s čím konkrétně potřebujete pomoci. Hned na úvodní konzultaci vám předám několik úvodních kroků/principů, se kterými je dobré začít.

Na dalších konzultacích se zaměříme na principy efektivního učení a lepšího soustředění více do hloubky. Rady a doporučení se snažím maximálně přizpůsobit na míru podle toho, co se od vás dozvím. Také je možné, aby se konzultace zúčastnilo i vaše dítě (záleží na věku, stydlivosti atd…) a rady tak dostalo z první ruky.

Dostanete tipy, jak dítě naučit se učit samostatně, tak budete vědět, jak se učit s dítětem společně.

Proč je to dražší než běžné doučování?

Konzultace se mnou není nejlevnější, nicméně je nutné si uvědomit, že z dlouhodobého hlediska dovednost efektivního učení ušetří spoustu peněz.

Doučování neřeší kořen problému, nenaučí vaše dítě samostatně myslet, až se může vaše ratolest dostat do bodu, kdy není schopna se jakékoliv těžší téma naučit samotně bez externí pomoci.

Konzultace efektivního učení má za cíl naučit vaše dítě používat svůj mozek, naučit se učit a přemýšlet samostatně, abyste nemuseli utrácet každý měsíc tisíce za doučování.

Navíc se ukazuje, že ty děti, které nejvíce spoléhají na doučování na střední škole, jsou ty, které mají následně největší problémy na vysoké škole.

Nejlépe asi vystihuje důležitost dovednosti efektivního učení tohle známé rčení:

Když dáte člověku rybu, nakrmíte ho pro tento den. Když ho naučíte ryby chytat, nasytíte ho na celý život.

Poskytněte vašemu dítěti výhodu na celý život - naučme je učit se rychleji a efektivněji!

Jedná se pouze o nezávaznou poptávku.

Konzultace stojí 1100 Kč/h. Platby možné pouze předem.