fbpx

👩🏻‍🎓 Přednášky a workshopy pro vaše studenty

Studenty zábavnou formou naučím, jak se učit správně s využitím vědou ověřených principů. Řeším i prokrastinaci, soustředění, plánování anebo využití moderních nástrojů jako ChatGPT.

👨🏻‍🏫 Školení a konzultace pro pedagogy

S učiteli sdílím praktické tipy a metody, jak do každodenní výuky aplikovat vědecky ověřené praktiky efektivního učení. Studenti se díky tomu budou rychleji, snadněji a zábavněji učit.

👨🏻‍🏫 Webinář pro pedagogy na téma AI

Na webináři vás naučím, jak využít potenciálu umělé inteligence naplno. Ušetříte čas při plánování výuky, tvorbě studijních materiál, hodnocení a při mnoho dalších aktivitách…

Tady už mám hotovo:

Kdo jsem?

Jmenuju se Ing. Honza Kohut a tématikou efektivního učení v souladu se současnými vědecky ověřenými poznatky se zabývám už více než 7 let. Za tu dobu můj web navštívilo přes milion studentů, mými online kurzy prošlo několik tisíc z nich, a také jsem měl to štěstí přednášet na mnoha českých univerzitách a středních školách (viz výše). Sám jsem odmaturoval se samými jedničkami a na vysoké škole získal 2 červené diplomy a cenu děkana za nejlepší diplomovou práci.

Na rozdíl od mnohých lektorů a psychologů si zakládám na tom, že moje doporučení mají oporu ve vědeckých studiích (všechny mé přednášky a workshopy obsahují citace na vědecké studie). Ale zároveň je mým cílem vědecky ověřené poznatky předávat jednoduše, zábavně a polopaticky, aby jim každý porozuměl.