fbpx

Online kurz - Jak udělat maturitu

Všechno, co Potřebujete Vědět, abyste Zvládli Maturitu

Vypořádejte se s velkým množstvím učiva: poznejte strategie rychlého a efektivního učení

 • Maturujete?
 • Máte strach z velkého množství učiva, které se musíte k maturitě naučit?
 • Učíte se pomalu a máte pocit, že máte špatnou paměť?
 • Nedokážete při učení udržet pozornost?
 • Máte problémy s organizací?
 • Nevíte, jak se efektivně připravit k maturitě?

Maturita bude pro mnohé z vás první velkou zkouškou. Budete se muset naučit učivo, které jste probírali na střední škole celé 4 roky. Maturita bude nesporně velkým testem vaší organizace, metod učení, které využíváte a stresu.

U maturity často zakolíbají i studenti, o kterých se říká, že jsou chytří a talentovaní. Celé 4 roky jim totiž stačilo poslouchat na hodinách a pár minut předem se učit. U maturity podobný přístup bohužel neplatí.

Vašim úkolem je se naučit velké množství učiva za poměrně málo času. Mnoho z vás bude ve stresu a pod značným tlakem. A z vlastní zkušenosti mohu říct, že budete mít neustále pocit, že jste něco vynechali a zapomněli se to naučit.

Naštěstí existují vcelku snadné postupy efektivního učení, které vám pomohou uspět u maturity. Jasně, vyžadují trénink a musíte si o nich něco přečíst, abyste je mohli naplno používat, ale nic na světe není jen tak. 🙂 Rozhodně nevěřte nikomu, kdo vám bude říkat, že maturitu uděláte tak, že si dáte několik tabletek a budete se najednou učit super rychle. Opravdu nic ve svých životech nedokážete jenom tak, vždy se musíte snažit a něco dělat.

Co je to efektivní učení?

Když děláte nějaký sport, nebo hrajete na hudebním nástroji, můžete to dělat dobře nebo špatně. Ne jinak je tomu při učení. Buď se učíte efektivně a rychle, nebo máte s učením problém a učíte se pomalu se slabým zapamatováním.

Efektivní učení je širší pojem, než se na první pohled zdá. Nejsou to jenom metody efektivního učení. Když se umíte efektivně učit, máte z učení mnohem lepší pocit, zvládnete si dokonale zorganizovat čas a vypořádat se s obrovským množstvím učiva. Charakterizuje vás skvělé soustředění a rovněž méně prokrastinujete. Student, který se umí efektivně učit také ví, jak bojovat se stresem a nepodlehnout mu.

Efektivní učení je jednoduše skvělým pomocníkem všech studentů, kteří se chtějí učit rychleji a musí se vypořádat s velkým množstvím učiva.

Jsem přesvědčen, že každý student se může zvládnout efektivně učit. Jenom se musíte naučit správné postupy a začít je používat ve svém životě. Bohužel ještě neexistují žádné “aktualizace mozku”, které by vás tyto schopnosti automaticky naučila ovládnout.

V kurzu Jak udělat maturitu vás krok za krokem naučím jak se efektivně učit a zaručeně uspět u maturity.

Co všechno se naučíte v kurzu Jak udělat maturitu?

 • Zjistíte, jak se efektivně a rychle naučit velké množství informací
 • Naučíte se zorganizovat (maturitní otázky, organizace učení atd.)
 • Dozvíte se, jak se vypořádat se stresem
 • Budete přesně vědět, jak se připravit na slohovku, didakťák a ústní zkoušky
 • Dokážete se lépe soustředit na učení
 • Naučíte se používat mnemotechniku, kterou už využívali antičtí řekové
 • Zatočíte s prokrastinací a přinutíte se učit
 • Zvládnete vypracovat dokonalou maturitní otázku
 • Obdržíte přesný návod, jak se efektivně naučit maturitní otázku

U maturity bude právě tyto schopnosti potřebovat. Musíte být dokonale organizovaní, abyste neztratili přehled ve svých materiálech a byli si jistí, že jste se všechno naučili. Jestli nechcete ztrácet čas učením, měli byste znát techniky efektivního učení, díky nimž se vypořádáte s velkým množstvím učiva za zlomek času.

Měli byste vědět, jak bojovat se stresem, protože právě stres ochromuje paměť a nedovoluje vám si vzpomenout na důležité informace. I kvalitní soustředění je nesmírně důležité, pokud neudržíte pozornost, moc se toho nezvládnete naučit. Při přípravě k maturitě se setkáte s prokrastinací, i tu se naučíte částečně překonat (budu k vám upřímný, prokrastinaci se nedá nikdy tak úplně porazit). Taktéž byste si měli umět vypracovat maturitní otázky.

V neposlední řadě se vám občas bude hodit znalost mnemotechnik, pomocí kterých si zvládnete zapamatovat nudné a suché informace, které si běžnými způsoby jen těžko uložíte do paměti.

Kurz se bude prodávat za 947 Kč, nyní si ho můžete zvýhodněně pořídit za 569!

Struktura kurzu - Jednotlivé lekce

V první části kurzu se naučíte, jak se zorganizovat. Dozvíte se, jak neztratit přehled v tom, co jste se učili a co byste se ještě měli učit. Odhalím vám jedinečnou metodu, díky které se nebudete učit nic zbytečně.

Mimo jiné se dozvíte, jak byste si měli organizovat a ukládat maturitní otázky.

V neposlední řadě se zaměříme na time management. Naučíte si, jak se k učení přinutit a produktivně si rozvrhnout čas. Budete si umět dokonale zorganizovat čas a stihnete toho více, než kdy předtím.

Lekce obsahuje i bonus ve formě interaktivní tabulky, ve které si můžete evidovat učení a plánovat si další.

Součástí každé lekce je myšlenková mapa, která na jedné A4 ve vizuální podobě shrnuje celou lekci.

V druhém dílu kurzu se dozvíte, jak se k učení motivovat. Dozvíte se, co je to vnitřní motivace a jak ji získat. Mimo to, vám dám pár tipů, které vás okamžitě namotivují.

Zjistíte, jak se k učení spolehlivě přinutit. Neříkám, že přestanete úplně prokrastinovat, ale velmi to omezíte (prokrastinovat budete trošku vždy).

Rovněž se dozvíte, jak se na učení soustředit. Pokud se zvládnete intenzivně soustředit, budete se mnohonásobně rychleji učit. V tomto dílu kurzu půjdu poměrně do hloubky. Naučíte se, jak se vypořádat s věcmi, které vás při učení vyrušují. Dozvíte se, jak dlouho byste se měli učit a jak využít tlak, abyste se učili lépe. Poznáte několik triků, které pozvednou vaši koncentraci při učení a zrychlí tak celý proces. Mimo jiné se dozvíte, jakou hudbu byste měli k učení poslouchat.

Krok za krokem se naučíte, jak se připravit na maturitní slohovou práci, abyste uspěli. Dozvíte se o několika tipech, jak lépe psát a během pár chvil se drasticky zlepšit. 

Na začátku si rozebereme všechny žánry a vymezíme si základní požadavky, které musí vaše práce splňovat. Rovněž se dozvíte o nejčastějších chybách, kterých se maturanti dopouštějí a poradím vám, jak se jim zaručeně vyhnout. 

V této části kurzu vám zjistíte, jak se připravit na didaktické testy. Po přečtení budete vědět, jak byste měli postupovat při učení se na didakťák, abyste ušetřili co možná nejvíce času a dosáhli nejlepšího možného výsledku.

V kurzu vás seznámím s několika tipy a triky, které se vám mohou při testech hodit. Také se naučíte, co byste měli dělat, když dostanete okno. A jakou strategii byste měli při psaní testu zvolit.

Jsem si jistý, že mnoho z vás chodí na odborné školy a čeká vás praktická nebo školní maturita. I s tím vám v kurzu pomůžu. Nastíním vám, jak by měla probíhat optimální příprava na praktickou podle zásad efektivního učení.

Z tohoto dílu si odnesou mnoho zajímavých poznatků i studenti gymnázii, naznačím, jak se efektivně učit maturitní otázky.

V této části vás provedu ústními zkouškami. Dozvíte se, jak se na ně připravit, jak učitele zaručeně zaujmout, aby vám odpustili kdejakou chybu. Zjistíte, jak lépe mluvit a dozvíte se o zajímavém triku, který vám pomůže “ošidit” maturitu.

Také si řekneme, co byste měli dělat na potítku.

Pokud můžu nazvat nějakou část kurzu královskou, byla by to tahle. Provedu vás procesem efektivního učení, naučíte se, jak se efektivně a hlavně rychle učit maturitní otázky. Můžete si být jistí, že pokud tento postup dodržíte, budete informace umět perfektně!

Stres a maturita to jsou velcí kamarádi. V této části se dozvíte, jak zatočit se stresem. Budeme se bavit o několika různých technikách, které vás zbaví stresu ať už u zkoušek, didakťáku, slohovky nebo doma při učení.

Právě stres ve většině případů způsobuje, že si na něco nedokážeme vzpomenout. Naučíte se s nim bojovat.

Mnoho z vás si nemusí vypracovávat maturitní otázky, většinou vám je dávají učitele, nebo je máte od předešlých ročníků. Někteří z vás však budou potřebovat vědět, jak vypracovat kvalitní maturitní otázku, abyste se byli schopni naučit podstatné informace. Právě to se dozvíte v této části kurzu. Budete umět rychle vypracovat maturitní otázku, která je kvalitní a vychází z více zdrojů!

V poslední části se dozvíte o tipech a tricích, které by měl znát každý maturant, jsou to jakési hacky nebo cheaty, které se vám hodí.

Například zjistíte, jak dočerpat energii, když ji potřebujete k učení a mnoho dalšího, o čem tady nemůžu mluvit. 🙂

V bonusové části vás seznámím s antickou mnemotechnikou paměťového paláce, kterou využívali již tisíce let nazpět Řekové k pamatování složitých faktů.

Technika paměťového paláce je velmi snadná a zábavná. Pomůže vám s pamatováním složitých faktů, které vám jinak nelezou do hlavy. Někteří z vás si tuto techniku tak oblíbíte, že se pomocí ní budete učit skoro všechno. Opravdu je to sranda a technika je “smrtelně” účinná. 🙂

Samozřejmě v jednotlivých lekcích je toho mnohem více, než tady popisuji. Všechno se zde nevejde a chci, abyste byli při absolvování kurzu trochu překvapeni.

Jak kurz probíhá?

Jakmile si kurz pořídíte, budete mít ihned přístup ke všem lekcím. Vůbec se nemusíte bát, že by se lekce otevíraly průběžně a vy museli několik dnů čekat, než získáte přístup k celému kurzu. Kurz můžete dělat svým vlastním tempem. Nikdo vás nebude kontrolovat, ani nebudete psát žádný test!

Lekce kurzu jsou v textové podobě (pdfka). Je to z jednoho prostého důvodu. Když něco čtete, věnujete tomu svou plnou pozornost (důležité pro zapamatování). To zajistí, že si z kurzu odnesete mnoho užitečných informací, které můžete ihned využít v praxi. 

Ke každé lekci dostanete myšlenkovou mapu, ve které je shrnut obsah každé lekce kurzu. To znamená, že pokud si budete chtít připomenout nějakou informaci z lekce kurzu, nebudete to muset číst znovu, stačí, když se podíváte na myšlenkovou mapu a připomenete si nejdůležitější věci, zbytek se vám již vybaví.

Kurz obsahuje také 3 krátké výukové videa, ve kterých se dozvíte, jak využívat nástroje, které v kurzu zmiňuji.

Co na to říkají maturanti?

Dobrý den, na začátku tohoto měsíce jsem si u vás koupila váš kurz, jak udělat maturitu. Jsme s ním velmi spokojená. Hned po přečtení první lekce jsem vaše rady převedla do praxe. Výsledky se objevily téměř okamžitě. Předtím jsem byla vystresovaná, že se učit nestíhám, jelikož jsem ještě neměla zpracované otázky, ale po přečtení lekce o organizování času jsem hned uposlechla vaši radu a začala si vše dopodrobna plánovat. Každou neděli si teď do google kalendáře dělám plán na celý týden. Na každý den si naplánuji, co mám v kterou hodinu dělat a dám si to do úkolů. Když úkol splním odškrtnu si to a hned se cítím lépe. Dokonce jsem si vytvořila tabulku, do které píšu datum, název otázky a pak fajfku nebo křížek, jestli jsem úkol splnila či ne, a tu jsem si vytiskla. Pořád jí mám před očima a červené fajfky na ní mi dodávají motivaci, k dalším výkonům. Každý den se tak cítím lépe a lépe. Vím, že mě od úspěšného zvládnutí maturity dělí ještě hodně práce, ale díky vám už mám větší naději na úspěch. Děkuji vám moc, ohromně jste mi pomohl!
Margareta Baranová
Maturantka
Ještě předtím, než jsem se dozvěděla, jak se efektivně učit, jsem se nedokázala ani pořádně soustředit, také jsem se podceňovala. Stále mám trochu problém se soustředěním, ale myslím si, že postupně své problémy překonávám. Chtěla jsem se naučit efektivně učit, protože jsem nechtěla nad učením trávit zbytečně moc času a přitom si naučené informace pamatovat jen na test a nedokázat je pak použít i později. Abych řekla pravdu s koupí jsem váhala, protože jsem prostě nevěděla co dostanu, zda-li co autor uváděl je opravdu tak a nejedná se jen o podvod. Nakonec jsem se tak rozhodla z pouhé zvědavosti a jsem za to ráda. Rozhodně si myslím, že mi návod dal nové znalosti, schopnosti a pohledy na učení a začínám si všímat změn jako například, že mi učení nebere tolik drahocenného času a dokonce si myslím, že jednoho dne mi učení zabere času ještě méně. Moje výsledky ve škole se zlepšily. Tvoje metody jsem doporučila přátelům a doporučila bych je všem, kteří mají zájem se rychleji učit.
Kateřina Práškova
Studentka
Ebook je krásný a jsem ráda že jsem si ho koupuila, ale ještě jsem ho celý nepřečetla. Doufám že mě dovede až k maturitě a k jejímu vítězství :D, jsem ve čtvrťáku. (Pozn. autora: recenze na můj ebook)
Katka Ondrušáková
Maturantka
Sice již hodně dlooooouho nejsem studentkou, přesto jsem takovýto ebook moc ráda uvítala. Mám docela náročné zaměstnání a neustále se učím novým věcem a rady uvedené ve vašem ebooku jsou skvělé a opravdu využitelné pro jakékoli učení čehokoli. Zjistila jsem a to určitě i mnozí další, že mnoho ze všech těch uvedených rad známe, jen si to jednoduše neuvědomujeme. A tato kniha mi dodala chuť se učit novým věcem a zcela se otočilo mé vnímání, když se mám učit něco co až dosud bylo pro mne těžké a vůbec se mi do toho nechtělo. Začala jsem si skutečně říkat, učím se protože chci vědět o dané věci co nejvíce, chci být v každé pracovní situaci připravená vše zvládnout. A ono to skutečně funguje a pohled na jakékoli učení se zcela změní.Všechny vaše uvedené rady jsou skvělé a já za ně moc děkuji. Takže chci tímto moc poděkovat za váš nápad vše tak přehledně a zcela srozumitelně sepsat. Přeji vám, ať máte další takto skvělé nápady, které pomáhají ostatním. Takovýchto lidiček si vždy cením.
Halka Fišerová
Zaměstnaná
Před několik dny jsem si pořídil návod jak se efektivně učit, i když jsem celkem váhal, jestli to pomůže. Abych se přiznal, nikdy jsem neměl nějaké skvělé známky, (byl) jsem klasický čtyřkař. Když jsem se naučil nové metody hodně jsem si toho uvědomil a začal používat pár nových technik učení, které jsem se naučil, ty mi zabraly už prvních několika písemkách, z jedné mám 2 a z druhé 1. Je to pro mě velký pokrok. Učení už mi nepřipadá ani jako taková nuda a zvládám ho rychleji, než jsem si myslel. Děkuji Honzo!
Honza Hačecký
Student
Honzo, děkuji. Koupila jsem ebook pro dceru, zatím jsme ho nepřečetly celý (dcera pouze první kapitolu). Musím říct, že se mi líbí, jak je psaný opravdu stručně, jasně, pochopitelně ve srovnání s jinými knihami, které jsou spíše na vědecké úrovni, a tudíž pro teenagery dost nečitelné. Důležitá mi také přijde samotná příprava na učení (tj. bez vyrušování, místo učení atd., což jsou věci velmi jednoduché, ale asi dost zásadní). Takže věřím, že to bude mít úspěch. (Pozn. autora: Jedná se o recenzi mého ebooku.)
Hana Milíkova
Matka
Nikdy jsem neměla nijak hrozné známky, ale učení mě extrémně nebavilo, až jsem ho přímo nenáviděla. Další můj problém byl, že mi strašně dlouho trvalo se k učení dokopat, což ještě dneska občas přetrvává u předmětů, u kterých nevidím vhodné využití, ale není to takový extrém jako předtím, protože jsem se naučila k tomu lépe přistupovat a najít si v tom to zajímavější jádro. Ovšem jak jsem se dočetla, že existují lepší učící techniky než mé nenáviděné biflování, neváhala jsem a chtěl jsem se naučit efektivně učit. Své koupě opravdu nelituji, protože návod se mi opravdu líbí a naučila jsem se, že učení může být i zábavné. Navíc daná látka mi v hlavě vydrží mnohem déle než při biflování.Například Homér s Ezopem se mě drží už měsíc po napsání písemky. Metody učení jsou super, protože to jde do hlavy opravdu rychleji. Rozhodně bych doporučila všem, aby se začali efektivně učit.
Kateřina Rousová
Maturantka
Ebook jsem ještě nedočetla, ale zatím se mi moc líbí a už se těším, až budu moct techniky vyzkoušet v praxi. 😎 Knihu jsem už doporučila sestře a kamarádům. 🙂 Jsem opravdu ráda, že jsem tehdy jen tak napsala do googlu "jak se donutit učit" a narazila na váš blog. Investice do knihy nebyla vůbec zbytečná, ikdyž jsem o ní nejdřív dost pochybovala. Mockrát děkuju, že jste založil blog a napsal tento ebook. 🙂
(Pozn. autora: Jedná se o recenzi na můj ebook).
Pavla Nováková
Studentka
Je to velmi zajímavý návod, který mě dost inspiruje a z různých rad na učení které jsem kdy četla mi tyto rady přijdou nejužitečnější. Určitě jej někomu doporučím.
Nikola Morávková
Studentka
Návod se mi moc líbí. Oceňuji, že tam nejsou žádná odborná slova a věty, které pochopím až po desátém přečtení. Vše je krásně vysvětlené "po lopatě" a dobře se to čte. Zatím jsem nadšená a postupně zkouším vše😊
Barča Hynková
Studentka

Kdo jsem a co dělám?

Možná se ptáte, kdo vám vlastně kurz Jak udělat maturitu vytvořil.

Jmenuji se Honza Kohut a na svých webových stránkách už téměř 3 roky učím studenty středních i vysokých škol, jak se rychle a efektivně učit. Stránky navštívilo přes 150 000 tisíc lidí. Téměř 6000 studentů prošlo bezplatným online kurzem Jak se efektivně učit a stovky lidí si zaplatily za mé e-knihy.

Nepíšu to proto, abych se chlubil a vynášel se do nebes. Do toho mám ještě daleko. 😀 Snažím se vám naznačit, že mé rady zřejmě nejsou jenom řeči do větru, které nijak nefungují. Opravdu tisíce lidí z nich čerpají a přinášejí jim užitek.

Při vytváření kurzu jak udělat maturitu jsem čerpal z vlastních zkušeností, z knih a z vědeckých poznatků o efektivním učení, které jsem se za několik let naučil.

Sám jsem nedávno maturoval a vím, co maturita obnáší. Nejsem pouze teoretický rádce, který by nečerpal z věcí, které učí. Stále studuji na vysoké škole a tipy, které vás naučím v kurzu využívám každý den, abych lépe zvládl studium. Pokud vás zajímá, jak jsem u maturity uspěl, tak jsem to zvládl na samé jedničky, bez toho aniž bych se nějak zvlášť učil. Poslední týden přípravy jsem strávil hlavně prací na zahradě při stavbě chodníku k našemu baráku. 😀

Taky jsem měl kdysi problémy s koncentrací, hodně jsem prokrastinoval (upřímně i dnes občas prokrastinuji), neuměl jsem si rozplánovat čas a nevěděl jsem, jak se učit a učením jsem trávil zbytečně mnoho času. 

Každý se může naučit efektivně učit, když vynaloží aspoň nějaké úsilí. Neříkám, že z vás udělám nové Einsteiny, ale věřím, že každý z vás se může zlepšit a využít svůj pravý potenciál.

Na jakých webech jsem se objevil?

Ke kurzu vám zdarma přidám:

Myšlenkové mapy - krátké shrnutí každé části kurzu

Tento dárek v hodnotě 179 Kč se vám bude skutečně hodit. V úhledných myšlenkových mapách najdete shrnutou každou lekci kurzu. Nebudete tak muset pracně pročítat celou lekci, stačí, když si informace krátce připomenete. Myšlenkové mapy jsou skvělým nástrojem pro lepší zapamatování a pochopení informací.

Bonusová část - Paměťový palác

Ke kurzu jsem přidal bonusovou část, ve které se naučíte velmi mocnou techniku paměťového paláce. Pomocí této techniky se dokážete naučit i ty nejabstraktnější a velmi nudné informace zábavnou formou. Tento dárek si cením na 190 Kč.

Krátké video návody

V pár videích vás seznámím s několika vychytávkami, které vám pomohou se rychle a efektivněji učit. Dárku si cením na 99 Kč.

30 skvělých knih k maturitě

Jedná se o seznam, podle mě, jedněch z nejlepších knih k maturitě. Beru ohled na své osobní preference, délku knihy, zajímavost a jednoduchost. Dárku si cením na 150 Kč

Vyzkoušejte si kurz na 30 dnů

Ke kurzu vám “přibalím” i 30 denní garanci vrácení peněz. Takže se vlastně dá říct, že si kurz můžete na 30 dnů vyzkoušet zdarma, pokud budete spokojeni super win-win situace. Jestli budete nespokojeni a nepocítíte, že vám kurz pomohl, peníze vám obratem vrátím.

Mým cílem není lidi zneužívat a vydělávat na nich, hlavně chci lidem pomáhat a usnadnit jim život. Jestliže tento cíl můj kurz nesplní, máte plné právo na vrácení peněz. Svému kurzu však plně věřím a jsem si jistý, že pokud rady využijete ač jenom z poloviny, pomůže vám. Za 2 roky prodávání e-knih jsem se setkal pouze s jednou negativní reakcí.

Vzdělávání

Učit se budete po celý svůj život. Většina z vás bude studovat vysokou školu a i když dostudujete, budete se muset pořád učit novým věcem a dovednostem. Schopnost efektivně se učit je opravdu základem, pokud chcete uspět v dnešním informačním světě. Uspěji lidé s nejlepšími dovednostmi a se skvělými znalostmi.

Pokud budete studovat vysokou školu 5 let, může vás to klidně vyjít na 400 000 Kč. Jestliže se vám nebude dařit, můžete si studium ještě prodražit (Další rok studia, doučování).

V kurzu Jak udělat maturitu vás naučím, jak se efektivně učit za zlomek ceny vzdělání na vysoké škole. Cena kurzu je 569 Kč, což je nějakých 0,14 % ceny studia na výšce. 

Jste ochotni investovat pár stovek do své budoucnosti?

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste se uměli efektivně a rychle učit?

Získejte okamžitý přístup k online kurzu Jak udělat maturitu!

Opravdu chcete zmáknout maturitu?

Online kurz Jak udělat maturitu se bude prodávat za 947 Kč, nyní si jej můžete zvýhodněně pořídit za 569 Kč

Jak probíhá platba?

 • Online kurz Jak udělat maturitu se bude v blízké době prodávat za 947 Kč, dnes ho můžete získat za 569 Kč
 •  
 • Po zmačknutí tlačítka budete přesměrování na stránku s prodejním formulářem. (Zabezpečená stránka HTTPS)
 • Formulář vyplníte a zvolíte si způsob platby. (kreditní karta, bankovní převod, PayPal)
 • Ihned po zaplacení získáte přihlašovací údaje do členské sekce kurzu, kde naleznete všechny lekce?
 • Po zaplacení obdržíte fakturu
 • Koupí souhlasíte s obchodními podmínkami, naleznete i u prodejního formuláře

Kontaktní údaje?

Jan Kohut

e-mail: info@jakserychlenaucit.cz

Telefon: 733 395 430

IČ: 05589606

Nejčastější dotazy

Pokud si vyberete kreditní kartu nebo paypal, ihned vám na e-mail přijde potvrzení o zaplacení. V dalším e-mailu najdete přihlašovací údaje do členské sekce, ve které najdete pohromadě všechny lekce kurzu společně s bonusy.

Když se rozhodnete platit bankovním převodem, bude to chvíli trvat, platba většinou dorazí za 1-2 pracovní dny. Po přijetí platby na můj účet vám automaticky přijde e-mail potvrzující zaplacení, v dalším e-mailu obdržíte přihlašovací údaje do členské sekce.

Ano, kurz můžete dělat svým vlastním tempem. Hned po zaplacení se vám odemknou všechny lekce. Mezi lekcemi můžete libovolně přeskakovat a později se k nim vracet.

Jasně, pokud si nebudete vědět s něčím rady, budete potřebovat poradit, jsem tu pro vás a všechno vám rád vysvětlím.

Opravdu vám chci pomoct, pokud něco nepochopíte, ozvěte se. 🙂

Věřím, že tato situace nenastane, ale kdyby napište na můj e-mail info@jakserychlenaucit.cz. V e-mail mi pošlete i fakturu, abyste urychlili proces reklamace, peníze vám zašlu na bankovní účet.

Techniky efektivního učení byly vyvinuty hlavně pro průměrné studenty! Sám jsem kdysi býval průměrným studentem. A musím říct, že mi nedělalo moc velký problém se tyto techniky naučit. Věřím, že tím budete stejně fascinováni jako já.

Opravdu jde hlavně o ochotu se učit a důvěřovat novým věcem (technikám učení), které se ze začátku mohou zdát divné. 

Není to nic složitého. Zvládly to stovky lidí před tebou, zvládneš to i ty. Postačí, pokud budeš techniky používat. Postupně se zdokonalíte.

Moje metody učím již několik let a opravdu fungují, chválí si je stovky studentů po celé ČR. Já sám jsem pomocí těchto technik dokázal udělat maturitu na samé jedničky a nemusel jsem se zrovna moc učit.

Pokud jste zvědaví, jestli to funguje, pořiďte si kurz, jestliže to nezafunguje, peníze vám vrátím. 🙂