fbpx

záznam webináře: jak se učit slovíčka efektivně a rychle?!

jak se učit slovíčka

✅ Ověřený postup efektivního učení slovíček
[jak na kartičky a „chytré opakování“].

✅ Nezáleží na tom, jaký jazyk se učíš!

✅ 90 dnů přístup k záznamu.

✅ Dostaneš materiály (prezentace, checklist odkazy na důležité zdroje).

Cena webináře je 300 Kč

Program webináře jak se učit slovíčka:

Ať už se chcete naučit jakýkoliv cizí jazyk, bez slovíček se neobejdete. Můžete se učit s apkami jako je Duolingo, Babbel nebo Memrise, bohužel reálné výsledky tohle učení nepřinese (více na webináři). Můžete zkusit paměťové techniky, ale ty se dají bohužel použít jenom pro malou část slovní zásoby, navíc musíte hodně času techniky trénovat, aby vám fungovaly. Anebo můžete stejně jako na písemky dokolečka slovíčka opakovat… 

Na webináři se s vámi podělím o metodu jak se učit slovíčka, která je založena na 2 hojně ověřených principech efektivního učení (existují stovky vědeckých studií, které tyto principy potvrzují). Slovíčka se budete učit pomocí „kartiček“, ale ne pomocí obyčejných kartiček, které jste si možná vytvářili při učení ve škole.

Dozvíte se o důležitých zásadách pro tvorbu snadno zapamatovatelných kartiček se slovíčky. Na webináři vám přímo v programu Anki ukážu, jak na to. Díky systému učení, o kterém se dozvíte, slovíčka uložíte do dlouhodobé paměti s minimem vynaloženého úsilí času. Kromě toho vás seznámím s tipy, které vám pomohou udržet dlouhodobě motivaci.

Připojte se na webinář a zjistěte, jak se doopravdy učit slovíčka efektivně a rychle!

Kdy a kde?

  • Online z pohodlí domova
  • Kdykoliv (jedná se o záznam živého webináře)

Cena webináře je 300 Kč

kurz time management

Kdo vás webinářem provede?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 6 let tvořím stránky jakserychlenaucit.cz, které navštívilo už přes milion lidí (tolik si přečetlo aspoň jeden článek). Jsem takový nerd, kterého baví číst studie na téma efektivního učení a předávat vám tyto poznatky dál.

S metodou, kterou vám popíšu, jsem se dokázal během měsíce naučit 700 nových španělských slovíček!

Na téma efektivního učení přednáším také pro školy nebo firmy. Například jsem měl tu čest přednášet v rámci programu Samsung Tvoje šance, Microsoft STC nebo přednášet pro studenty ČVUT, VUT, UPOLu nebo OSU. Webináře pořádám také ve spolupráci s Dollerem a MudrStart.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.