fbpx

záznam webináře: Jak překonat prokrastinaci

jak překonat prokrastinaci

✅ Více než 10 vědecky ověřených technik, které ti pomohou porazit prokrastinaci.

✅ Vytrénuješ svoji pevnou vůli.

✅ 90 dnů přístup k záznamu.

✅ Dostaneš materiály (prezentace, odkazy na důležité zdroje).

Cena záznamu je 300 Kč

Program webináře:

Asi ten pocit znáte, víte, co máte přesně dělat, uvědomujete si, jak moc je to důležité, ale i tak to neuděláte. Prokrastinujete. Naštěstí existují ověřené postupy, které vám pomohou prokrastinaci překonat. Na webináři se naučíte lépe používat svou mysl, abyste eliminovali nejzávažnější spouštěče chorobného odkládání učení na později. Zároveň se dozvíte, jak z dlouhodobého hlediska posílit svou vůli, nebo jak překonat prokrastinaci právě teď. Jakmile rady aplikujete, prokrastinace a lenost už nebude takový problém a vy se dokážete učit nebo pracovat na podstatných věcech, kdykoliv si zamanete.

Webinář vám pomůže, i pokud jste už četli knížku Konec prokrastinace nebo viděli spoustu motivačních videí na YouTube, uslyšíte totiž o technikách, o kterých se jinde moc nemluví a nepíše.

Po skončení webináře:

Cena záznamu je 300 Kč

kurz time management

Kdo vás webinářem provede?

Jmenuju se Honza Kohut a přes 6 let tvořím stránky jakserychlenaucit.cz, které navštívilo už přes milion lidí (tolik si přečetlo aspoň jeden článek). Jsem takový nerd, kterého baví číst studie na téma efektivního učení, prokrastinace nebo produktivity, a hlavně vám předávat tyto poznatky dál.

O efektivním učení, produktivitě nebo prokrastinaci přednáším také pro školy nebo firmy. Například jsem měl tu čest přednášet v rámci programu Samsung Tvoje šance, Microsoft STC nebo přednášet pro studenty ČVUT, VUT, UPOLu nebo OSU. Webináře pořádám také ve spolupráci s Dollerem a MudrStart.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.