fbpx

Pokud nevíte, kde vám hlava stojí, je pro vás kurz to pravé!

Online kurz Systém pro plánování a produktivitu

Cena jen 874 Kč

Více než 2 hodiny videí!

Podrobné textové návody, checklisty a seznamy akčních kroků

Garance vrácení peněz a doživotní přístup

Pokud jste odpověděli alespoň jednou ano, jste na správném místě.

Po absolvování kurzu:

Obsah kurzu a jak probíhá

Více než 10 videí

Textové návody

Cheklisty a seznamy akčních kroků

Nejlepší nástroje pro produktivitu a plánování

Lekce kurzu:

Neexistuje jeden jediný systém, který vyhovuje úplně všem. Právě proto vás v kurzu seznámím s těmi nejdůležitějšími principy plánování a produktivity, abyste si dokázali vytvořit systém šitý na míru právě vám.

V kurzu vždy popíšu více různých forem a variant.

Součástí lekce je také přehled celého systému a slovníček základních pojmů.

Nemá smysl budovat si systém pro plánování a produktivitu, když nemáte vizi, záměr. Vize vám dává motivaci, pomáhá vám překonat těžkosti a překážky, které si na vás osud připraví.

V lekci se dozvíte, jak najít svůj životní záměr, který vás bude nasměřovávat v dalších plánech.

5leté cíle nefungují, 3leté taky ne! Zjistíte, jak si vytyčit cíle pro rok a na co při tom rozhodně nesmíte zapomenout.

Seznámím vás s vědecky ověřeným postupem, jak dosahovat cílů.

Velké cíle se naučíte rozdělit do menších stravitelnějších kusů, které “sníte” během čtvrtletí.

Také se zaměřím na důležitost návyků, které jsou mnohdy podstatnější než cíle!

Bez této lekce by neměl kurz smysl.

Naučíte se pracovat s kalendářem, úkolovníkem a systémem pro správu poznámek a nápadů.

Už vás nic nepřekvapí a na nic nezapomenete. Kromě toho ulevíte své hlavě a dovolíte si tak podávat lepší výkony. Lekce je rozdělena do 4 bloků!

Týdenní plány jsou zřejmě nejvýznamnější součástí systému. Nikdy díky nim neopomenete na své skutečné priority, a zároveň vám mezi prsty neproklouznou naléhavé povinnosti.

Také si udržíte přehled o prioritách a důležitých úkolech. A nikdy nebudete muset nic dohánět na poslední chvíli.

Naučíte se, jak efektivně plánovat konkrétní dny. Mimo jiné se dozvíte, kdy jste nejproduktivnější a měli byste se věnovat nejpodstatnějším úkolům.

Život je nevyzpytatelný, plány se často mění. Jiní jsou zase nadšení, ale postupně přestávají nový systém používat. V lekci se dozvíte, jak se s tím vypořádat.

Plánování a produktivita je tady pro všechny, kteří mají velké cíle, avšak cítí, že by to mohlo jít lépe, že je možné využít svůj potenciál lépe. Třeba nevíte, čemu konkrétně se nejvíce vyplatí věnovat čas, někdo bojuje s rozkouskováním velkých cílů na menší, dalšího požírají drobné povinnosti a neustále se měnící plány. Někteří mají ve všem zmatek, často zapomínají a nedokážou si najít čas na své priority. A až příliš mnoho z nás je ve stresu, jsme přehlceni všemi povinnostmi a závazky.

V online kurzu si vytvoříte svůj jedinečný systém pro plánování a produktivitu. Budete produktivnější, nebudete se už cítit ve stresu ani zahlceni, na nic důležitého nezapomenete a velké cíle dokážete rozdělit na menší. Konečně získáte nadhled!

Po zaplacení získáte okamžitě přístup ke kompletnímu kurzu!

Lekce obsahují vždy video, textový návod a checklist, který vám pomůže rady okamžitě zavést do praxe, aniž byste na něco důležitého zapomněli. Kromě toho se v některých lekcích objeví i tzv. seznamy akčních kroků a odkazy na nejužitečnější nástroje nebo ukázky toho, jak danou techniku/princip používám já.

⚠️

Samotné zakoupení kurzu ještě nic neznamená. Rady si musíte vyzkoušet a začít se jimi řídit, aby to mělo smysl. Jinak se budete pořád motat v kruzích, budete mít ve všem zmatek, cítit se zahlceni a nestíhat.

Kdo pro vás online kurz vytvořil?

Jmenuji Honza Kohut a už 6 let provozuji webové stránky jakserychlenaucit.cz, na kterých nejenom studentům pomáhám naplno využívat potenciálu jejich mozku s využitím metod z oblasti produktivity a efektivního učení. Ve své tvorbě si zakládám na jednoduchosti, přehlednosti a vědeckém základu, ze kterého mé rady a postupy vycházejí.

Sám jsem byl kdysi hrozný bordelář, měl ve všem zmatek a nevěděl, kam dříve skočit. Ale čím jsem byl starší a starostí přibývalo, tím větší jsem cítil potřebu dostat svůj život pod kontrolu. A tak jsem se začal zajímat o plánování a produktivitu. Krůček po krůčku jsem si vytvořil systém plánování a produktivity, který vychází z mnoha ověřených principů produktivity a plánování. Jsem si jistý, že vám můj systém taky velmi pomůže nakopnout produktivitu a konečně dosahovat svých cílů.

 

Možná jste mě viděli:

100% garance vrácení peněz v případě nespokojenosti

Pokud online kurz nenaplní vaše očekávání, peníze vám obratem vrátím. Máte 30denní garanci! Stačí mi napsat e-mail. :)

 

Chci být konečně produktivní a mít pod kontrolou svůj život!

Online kurz systém pro plánování a produktivitu se bude prodávat za 1399 Kč, nyní si jej můžete zvýhodněně pořídit za 874 Kč

Jak probíhá platba?

  • Vyplníte formulář a zvolíte si způsob platby (kreditní karta, bankovní převod, PayPal).
  • Ihned po zaplacení získáte do e-mailu přihlašovací údaje a odkaz do kurzu.
  • Po zaplacení obdržíte fakturu.
  • Koupí souhlasíte s obchodními podmínkami, naleznete i u prodejního formuláře

Kontaktní údaje

Jan Kohut
e-mail: info@jakserychlenaucit.cz
Telefon: 733 395 430
IČ: 05589606

Nejčastější dotazy

Pokud si vyberete jako způsob platby kreditní kartu nebo paypal, ihned vám na e-mail přijde potvrzení o zaplacení a v dalším e-mailu přihlašovací údaje pro přihlášení do členské sekce kurzu.

Když se rozhodnete platit bankovním převodem, bude to chvíli trvat, platba většinou dorazí za 1-2 pracovní dny. Po přijetí platby vám automaticky přijde e-mail potvrzující zaplacení, v dalším e-mailu hned na to obdržíte přihlašovací údaje.

Na e-mail vám hned po zaplacení dorazí zpráva s předmětem: Heslo a Login do online kurzu!!! [Důležité]

V e-mailu naleznete přihlašovací údaje a odkaz, přes který se do administrace kurzu budete přihlašovat.

V případě, že byste tento e-mail ve své e-mailové schránce nenašli, přihlašovací údaje vám pošlu, stačí napsat na honza@jakserychlenaucit.cz

Ke kurzu budete mít přístup tak dlouho, jak si jenom budete přát. Lekce si můžete stáhnout a později se k nim vracet.

Kurz navíc jednou za čas aktualizuji a doplňuji o nové materiály a videa, ke kterým budete mít navždy přístup.

Ano, kurz si můžete dělat svým vlastním tempem. Hned po zaplacení se vám odemknou všechny lekce. Mezi lekcemi můžete libovolně přeskakovat a později se k nim vracet.

Jasně, pokud si nebudete vědět s něčím rady, budete potřebovat poradit, jsem tu pro vás a všechno vám s radostí ještě jednou vysvětlím. Jednou se můžeme potkat i na call přes google meet.

Opravdu vám chci pomoct, pokud něco nepochopíte, ozvěte se. :) Vaše spokojenost je na prvním místě, prodejem naše komunikace rozhodně nekončí.

Věřím, že tato situace nenastane, ale kdyby napište na můj e-mail: info@jakserychlenaucit.cz. V e-mailu stačí uvést, že chcete vrátit peníze za kurz, podle e-mailu a jména si dohledám vaši fakturu, v systému ji stornuji a pošlu vám peníze zpět.

Kurz zatím reklamovali pouze 2 studenti.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.