fbpx

To nejlepší pro vysokoškoláky

Studium na vysoké škole nemusí být zrovna jednoduché, a proto by se zřejmě každému vysokoškolákovi hodilo vědět, jak využít potenciál svého mozku o něco lépe. Díky tomu se budete učit rychleji, zvládnete být produktivnější a také neprokrastinovat.

Top 3 články/videa pro vysokoškoláky

Nejkomplexnější návod, jak s přehledem zvládat vysokou:

Online kurz Jak udělat každou zkoušku je velmi komplexní návod, ve kterém s vámi na jednom místě sdílím ty nejúčinnější postupy a strategie vhodné především pro vysokoškoláky.

Po absolvování online kurzu budete naprosto přesně vědět, jak používat vědecky ověřené metody učení při studiu na VŠ. Učení díky nim zabere méně času a informace vám zůstanou déle v paměti. Kurz není zdaleka jenom o učení, naučíte se, jak plánovat svůj čas, organizovat, odolávat prokrastinaci. Dost prostoru věnuji také soustředění a boji s rozptýleními. Zjistíte, jak se nenechat rozhodit stresem a ještě mnohem více.

Oproti videím a článkům, které sdílím zdarma, jdu daleko více do hloubky a zveřejňuji rady, které jinde nenajdete. V kurzu nejúčinnější strategie a metody spojuji dohromady do jednoho uceleného návodu. Všechno, co potřebujete vědět o tom, jak na efektivní studium na VŠ, máte pohromadě na jednom místě.

Do kurzu se již zapojilo více než pět stovek vysokoškoláků!

Ke kurzu navíc zdarma obdržíte oblíbenou e-knihu Jak se efektivně učit nejen do školy

Další užitečné články/videa pro studenty vysokých škol:

Efektivní učení:

Poznámky a psaní:

Program Anki:

Soustředění:

Produktivita:

Ostatní:

Články a videa jsou určitě hodnotné a užitečné, ale jak jsem psal výše: až v online kurzu Jak udělat každou zkoušku jdu opravdu do podrobností. Navíc v kurzu veškeré tipy spojuji v logicky provázaném návodu dohromady, aby došlo měly co nejpozitivnější efekt na vaše výkonyNěkolik samostatných tipů vám může pomoct, ale až když se všechno propojí, efekt bude ohromující.

kurz time management

Kdo jsem a jaké hodnoty zastávám?

Upřímně, když jsem byl malý, nepatřil jsem k nejlepším studentům, ve škole jsem se trápil. Ale pak jsem se dozvěděl o prvních technikách efektivního učení a najednou mi to začalo jít daleko lépe.

Od té doby jsem přesvědčen, že nezáleží až tak moc na vrozené inteligenci, času a úsilí, který studiu věnujete. Mnohem více záleží na tom, jak svůj mozek dokážete využít! Některé metody přinášejí ovoce velmi pomalu, s pomocí jiných se to naučíte velmi rychle, ať už máte IQ 100 nebo 150!

Zde na blogu, ale i ve svých kurzech a e-knihách s vámi sdílím především vědecky ověřené principy! Rady si necucám z prstu, ani nevycházím výhradně ze svých vlastních subjektivních zkušeností.

Jinými slovy, rady a tipy, které se vám zde dostanou, by měly skutečně pomoct, protože mají vědecký základ.