fbpx

To nejlepší pro vysokoškoláky

Studium na vysoké škole nemusí být zrovna jednoduché, a proto by se zřejmě každému vysokoškolákovi hodilo vědět, jak využít potenciál svého mozku o něco lépe. Díky tomu se budete učit rychleji, zvládnete být produktivnější a tak často neprokrastinovat.

Top 3 články/videa pro vysokoškoláky

Nejkomplexnější návod, jak s přehledem zvládat vysokou:

Online kurz Jak udělat každou zkoušku je velmi komplexní návod, ve kterém s vámi sdílím ty nejúčinnější postupy a strategie vhodné především pro vysokoškoláky.

Po absolvování online kurzu budete naprosto přesně vědět, jak používat vědecky ověřené metody učení při studiu na VŠ. Učení díky nim zabere méně času a informace vám zůstanou déle v paměti. Kurz není zdaleka jenom o učení, učím vás také, jak si plánovat svůj čas, odolávat prokrastinaci. Dost prostoru věnuji také soustředění a boji s rozptýleními. Zjistíte, jak se nenechat rozhodit stresem a ještě mnohem více.

Oproti videím a článkům, které sdílím zdarma, jdu daleko více do hloubky a zveřejňuji rady, které jinde nenajdete. V kurzu nejúčinnější strategie a metody spojuji dohromady, v jeden logicky provázaný celek. Všechno, co potřebujete vědět o tom, jak na efektivní studium na VŠ, máte pohromadě na jednom místě.

Do kurzu se již zapojilo více než pět stovek vysokoškoláků!

Ke kurzu navíc zdarma obdržíte oblíbenou e-knihu Jak se efektivně učit nejen do školy

Další užitečné články/videa pro studenty vysokých škol:

Efektivní učení:

Produktivita:

Ostatní:

Články a videa jsou určitě hodnotné a užitečné, ale jak jsem psal výše: až v online kurzu Jak udělat každou zkoušku s vámi sdílím skutečně podrobné návody a postupy, které jdou do nejmenších detailů.

Navíc v kurzu veškeré tipy spojuji v logicky provázaném návodu dohromady, aby se co nejvíce pozitivně projevily. Několik samostatných tipů vám může pomoct, ale až když se všechno propojí, efekt bude ohromující.

Kdo jsem a jaké hodnoty zastávám?

Upřímně, když jsem byl malý, nepatřil jsem k nejlepším studentům, ve škole jsem se trápil. Ale pak jsem se dozvěděl o prvních technikách efektivního učení a najednou mi to začalo jít daleko lépe.

Od té doby jsem přesvědčen, že nezáleží až tak moc na vrozené inteligenci, času a úsilí, který studiu věnujete. Mnohem více záleží na tom, jak svůj mozek dokážete využít! Některé metody přinášejí ovoce velmi pomalu, s pomocí jiných se to naučíte velmi rychle, ať už máte IQ 100 nebo 150!

Zde na blogu, ale i ve svých kurzech a e-knihách s vámi sdílím především vědecky ověřené principy. Rady si necucám z prstu, ani nevycházím výhradně ze svých vlastních subjektivních zkušeností.

Jinými slovy, rady a tipy, které se vám zde dostanou, by měly skutečně pomoct, protože jsou hojně ověřeny.