fbpx

To nejlepší pro vysokoškoláky

Připadá vám, že se učíte pomalu? Je toho na vás moc? Ovládněte společně se mnou vědou ověřené metody efektivního učení a naučte se pracovat s nejlepšími nástroji/apkami.

Nejkomplexnější návod, jak s přehledem zvládat vysokou:

Jak udělat každou zkoušku - online kurz

Naučíte se používat ty nejlepší vědou ověřené metody a techniky pro učení se na vysokých školách. V kurzu jdu opravdu hodně do hloubky. Kurz není jenom o metodách učení, naučíte se porazit prokrastinaci, bojovat se stresem, lépe se soustředit nebo organizovat a plánovat čas. Na jednom místě spojuju dohromady všechno, co potřebujete vědět, aby se vám při studiu na VŠ skvěle dařilo.

Další užitečné články/videa pro studenty vysokých škol:

Efektivní učení:

Umělá inteligence

Poznámky a psaní bakalářek/diplomek:

Program Anki:

Soustředění:

Produktivita:

Ostatní:

Články a videa jsou určitě hodnotné a užitečné, ale jak jsem psal výše: až v online kurzu Jak udělat každou zkoušku jdu opravdu do podrobností. Navíc v kurzu veškeré tipy spojuji v logicky provázaném návodu dohromady, aby došlo měly co nejpozitivnější efekt na vaše výkonyNěkolik samostatných tipů vám může pomoct, ale až když se všechno propojí, efekt bude ohromující.

Rychlokurz Jak se učit rychle a efektivně

V průběhu 1 hodiny a 37 minut se dozvíte to nejpodstatnější o efektivním učení. Konkrétně vás v lekcích provedu účinným vědecky ověřeným postupem učení od prvního až po poslední krok. Díky kurzu se zvládnete rychleji učit, více si to užít a vědomosti udržet déle v paměti.

kurz time management

Kdo jsem a jaké hodnoty zastávám?

Na základce jsem nepatřil k nejlepším studentům, ve škole jsem se trápil. Ale pak jsem se dozvěděl o prvních technikách efektivního učení a najednou mi to začalo jít daleko lépe. Odmaturoval jsem s jedničkami a vysokou zvládl se dvěma červenými diplomy.

Od té doby jsem přesvědčen, že nezáleží až tak moc na vrozené inteligenci, času a úsilí, který studiu věnujete. Mnohem více záleží na tom, jak svůj mozek dokážete využít! Některé metody přinášejí ovoce velmi pomalu, s pomocí jiných se to naučíte velmi rychle, ať už máte IQ 100 nebo 150!

Zde na blogu, ale i ve svých kurzech a e-knihách s vámi sdílím především vědecky ověřené principy! Rady si necucám z prstu, ani nevycházím výhradně ze svých vlastních subjektivních zkušeností.

Jinými slovy, rady a tipy, které se vám zde dostanou, by měly skutečně pomoct, protože mají vědecký základ.