fbpx

Anki návod – jak používat program Anki správně!?

Anki je program pro tvorbu a učení se s kartičkami se zabudovaným speciálním algoritmem pro efektivní opakování. Pokud se učíte s Anki, naučení téměř čehokoliv by vám mělo zabrat minimální množství času a vést k dlouhodobému zapamatování.

Ve videu se dozvíte, jak program stáhnout, jak si učení organizovat a jak vytvářet první kartičky k učení, aby vám informace nalezly snadno do paměti.

Jestliže vás program Anki zaujme, zapojte se do mého videokurzu Návod na Anki aneb jak se učit efektivně s programem Anki. Ve 20 systematicky uspořádaných video návodech jdu mnohem více do hloubky a učím vás, jak používat i pokročilejší funkce tohoto skvělého programu. Kromě toho se v kurzu zaměříme na zásady efektivního učení, které ještě více zjednoduší učení se nových vědomostí a dovednosti.

Chci se o videokurzu dozvědět více!

Všechny další články o programu Anki

Jan Kohut
Ahoj, jsem Honza Kohut a tady na blogu píšu a točím o tom, jak se efektivně a rychle učit. Snažím se šířit užitečné rady, které jsou vědecky ověřené, ne nějaké bullshity nebo jenom vlastní zkušenosti. Také se zde něco dozvíte o produktivitě a pozitivní psychologii.

Trackbacks & Pings

Komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *