fbpx

Mentoring pro ty,
kteří to myslí opravdu vážně...

✅ Každý měsíc individuální online konzultace.

✅ Pomůžu vám: se zdokonalit v metodách efektivního učení, vytvořit kvalitní plán, zatočit s prokrastinací, vybudovat pozitivní návyky, používat moderními aplikace.

Zvýšená motivace ke studiu (budu vám psát, ptát se, jak si vedete a dávat vám „úkoly“, které povedou ke zlepšování).

✅ Možnost se poznat s dalšími ambiciózními studenty.

Individuální přístup – rady, které dostanete budou na míru ušité vaší jedinečné situaci a problémům, které musíte řešit zrovna vy.

Co kdybyste měli zkušeného parťáka, který by vám pomáhal lépe zvládat studium? Naučil vás krok za krokem používat vědou ověřené metody učení, které vám ušetří spoustu času a vynaloženého úsilí. Také by s vámi vytvořil lepší a realističtější plány, naučil vás překonat prokrastinaci, a navíc vás týden co týden motivoval k učení a dalšímu zlepšování.

Právě o tom je můj mentoringový program určený pouze pro 5 studentů!

Na pravidelných online konzultacích se postupně dozvíte, jak se nejlépe učit, přičemž rady budou přizpůsobené specifickým informacím, které se musíte učit na vašem oboru. Také se naučíte vytvářet kvalitnější plány, které konečně dodržíte, budete motivovanější a prokrastinace nebude takovým problémem.

🤔 Pro koho je mentoring vhodný?

💪 S čím vším ti mentoring pomůže?

Rychlejší a efektivnější učení

Na naší první konzultaci mi podrobně popíšete, jak se učíte. Identifikuji chybky ve tvém procesu a postupně krok za krokem tvůj systém učení zdokonalíme, špatné metody nahradíme lepšími a doplníme další účinné způsoby učení, aby ses učil/a co nejrychleji je to jenom možné.

Zlepšení v plánování

Na našich konzultacích vám pomůžu si vytvořit plány, který konečně dodržíte. Pomůžu ti s plánováním učení na zkoušky, anebo s běžným plánováním v průběhu roku. Také se naučíte nastavit "automatizace" a návyky, které vám značně usnadní život.

Méně prokrastinace

Ze studií se ukazuje, že více než 90 % studentů prokrastinuje. Na našich pravidelných konzultacích se naučíte zkrotit prokrastinaci. Dokážete si poručit a dělat to, co je potřeba udělat.

Zvýšená motivace

Budu vám psát, budeme si každý měsíc volat, a tak budeš jisto jistě mnohem více motivovaný něco produktivního dělat.

Napojení na další motivované studenty

Ve více lidech se to lépe táhne. Když uvidíte, jak makají další lidi, které mentoruji, nebudete se chtít cítit pozadu a budete na sobě o to více makat.

Používání moderních aplikací

Pokud to bude pro vás přínosné, naučím vás pracovat v aplikacích Google, Notion, Remnote, Anki. Doporučím vám taky řadu různých mobilních aplikací

🙍Kdo vás bude mentorovat?

Jmenuju se Honza Kohut a vědecky ověřenými metodami efektivního učení, zvládání prokrastinace a time managementem se zabývám už více než 6 let. 

Můj web JakseRychleNaucit.cz navštívilo přes 1 000 000 studentů, mými online kurzy prošlo několik tisíc z nich. Rovněž jsem přednášel na mnoha českých vysokých školách a v několika firmách (viz níže).

Na rozdíl od mnohých lektorů a psychologů si zakládám na tom, že moje doporučení mají oporu ve vědeckých studiích. Ale zároveň je mým cílem vědecky ověřené poznatky předávat jednoduše, zábavně a polopaticky, aby jim každý porozuměl. Mým cílem není „machrovat“ se složitými slovy, kterým nikdo nerozumí. Na mentoringu se budu maximálně snažit vám „ušít“ rady na míru podle vaší současné situace (studovaný obor, časové možnosti, dosavadní dovednosti v efektivním učení apod.). Právě mentoring váš progres nejvíce akceleruje. 

kurz time management
Spokojených zákazníků
0 +
Proškolených lidí
0 +
Let zkušeností
0 +

Tady už mám hotovo...

📞 Jak to bude probíhat?

Hned po zaplacení si domluvíme první hodinovou online konzultaci, na které mi popíšete, s čím potřebujete pomoct a v čem se chcete zdokonalit. Také se vás budu hodně ptát, abych zjistil, jak se učíte, jak plánujete a s jakými nástroji pracujete. Hned při první konzultaci se pokusím identifikovat hlavní problémy a doporučím vám pár věcí, na kterých můžete začít v prvním měsíci pracovat. Nejdůležitější tipy a poznatky z konzultace vám vždy sepíšu do e-mailu.

V průběhu prvního měsíce vám budu čas od času psát. Některé zprávy budou zaměřeny edukativně, např. vám popíšu metodu či strategii, kterou byste měli vyzkoušet. V jiných zprávách se vás budu ptát, jak se vám daří a zdali jste si už nějaké metody vyzkoušeli a jak vám zafungovaly, což by vás mělo donutit tolik neprokrastinovat a zároveň zavést do praxe doporučení, která jste obdrželi na první konzultaci.

Od vás budu očekávat, že mi budete taky psát a především popisovat, jak přistupujete k procesu učení, k prokrastinaci a plánování. Díky tomu perfektně pochopím, v čem děláte chyby a na čem konkrétně potřebujete zapracovat. Na konzultacích se na tyto slabé stránky zaměříme. Dám vám doporučení, která budou přímo vám a vaší jedinečné situaci ušité na míru. Každý měsíc by vám mělo učení jít lépe a lépe.

Když to řeknu blbě, povedu vás za ručičku, pomůžu vám se mnohem rychleji učit, méně prokrastinovat a lépe plánovat. Zároveň vás budu motivovat ke studiu tím, že se vám budu ozývat a pořád se vás ptát, jak se vám vede a co jste už aplikovali, vytvořím s vámi realistické plány a neustále vám budu pomáhat se zlepšovat.

Do mentoringového programu se můžete zapojit na minimálně na 3 měsíce. I jedna konzultace vám může pomoct, ale opravdovou změnu pocítíte nejdříve až po 3 měsících! Až v průběhu několika měsíců mám opravdu šanci poznat vaše zažité návyky (či spíše zlozvyky) a pomoct vám se jich zbavit a nahradit je lepšími studijními metodami, praktikami plánování, metodami pro zvládání prokrastinace apod.

Cena za jeden měsíc činí 1250 Kč.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.