fbpx

Zájem o celoživotní vzdělávání

Učení rozhodně nekončí školou. Učit se budeme celý život, ať už chceme a nebo ne. Je proto myslím nezbytné, abychom věděli, jak se učit v souladu s fungováním našeho mozku.

Zde najdete ten nejlepší obsah na téma efektivního učení pro život.

Top 3 články/videa pro vás

Moje e-kniha o efektivním učení!

V e-knize se na jednom místě přehledně dozvíte o těch nejlepších metodách a technikách efektivního učení, které jsem za 5 let, co se efektivním učením zabývám, poznal.

E-kniha je ve své podstatě návodem krok za krokem, jak se učit efektivně a rychle.

Po přečtení budete přesně vědět, jak se učit lépe, aby vám studium zabralo méně času a více informací vám zůstalo na dlouho v paměti. Na stránkách e-knihy se věnuji také prokrastinaci, plánování, produktivitě atd…

Kdo jsem a jaké hodnoty zastávám?

Upřímně, když jsem byl malý, nepatřil jsem k nejlepším studentům, ve škole jsem se trápil. Ale pak jsem se dozvěděl o prvních technikách efektivního učení a najednou mi to začalo jít daleko lépe.

Od té doby jsem přesvědčen, že nezáleží až tak moc na vrozené inteligenci, času a úsilí, který studiu věnujete. Mnohem více záleží na tom, jak svůj mozek dokážete využít! Některé metody přinášejí ovoce velmi pomalu, s pomocí jiných se to naučíte velmi rychle, ať už máte IQ 100 nebo 150!

Zde na blogu, ale i ve svých kurzech a e-knihách s vámi sdílím především vědecky ověřené principy. Rady si necucám z prstu, ani nevycházím výhradně ze svých vlastních subjektivních zkušeností.

Jinými slovy, rady a tipy, které se vám zde dostanou, by měly skutečně pomoct, protože jsou hojně ověřeny.