fbpx

Vhodné pro studenty vysokých a středních škol

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste se dokázali učit alespoň 2krát rychleji...

 • Ověřené strategie efektivního učení
 • Okamžité stažení a doživotní přístup
 • Stovky spokojených zákazníků!
 • Obsah a ukázky kapitol níže na stránce
 • 30denní garance vrácení peněz!
 • Zabírá Vám učení příliš mnoho času?
 • Máte z učení divný pocit? Čtete si látku několikrát, ale ani tak si ji nedokážete zapamatovat?
 • Nejste schopni udržet pozornost?
 • Bojujete s prokrastinací?
 • Připadá Vám, že rychle zapomínáte?
 • Chybí Vám motivace učit se?
 • Jste kvůli studiu ve stresu?

Jestli jste alespoň jednou odpověděli ANO, vyplatí se Vám číst dál.

Můžete si být jistí, že v tom nejste sami. Většina studentů neví, jak se správně učit. Mnoho z Vás si myslí, že jedinou cestou k dosažení lepších studijních výsledků je se prostě více učit.

Ale jak vysvětlíte úspěchy studentů, kteří se skoro vůbec neučí, ale i tak dosahuji skvělých výsledků? A jak to, že jsou někteří studenti celé dny zavaleni knihami, a přesto nedokážou u zkoušky uspět?

Jasně, určitou roli hraje přirozená inteligence, ale mnohem větší roli hraje to, že úspěšní studenti vědí, jak se učit, ví jak udržet pozornost, nemají problémy s prokrastinací, umí si naplánovat čas, mají skvělou paměť a během zkouškového nebojují se stresem.

Bohužel nás ve škole nikdo tyto důležité schopnosti nenaučil, což je obrovská škoda. Učením promrháme zbytečně moc času, stresujeme se a nedosahujeme svých cílů.

V e-knize Jak se efektivně učit nejen do školy Vám představím způsoby učení, které používají nejúspěšnější studenti po celém světě. Zvládnete se naučit více informací za méně času! Z učení budete mít lepší pocit a jsem si jistý, že Vás učení začne více bavit.

Pokud si osvojíte dovednosti efektivního učení. Otevíráte si nové možnosti. Vzdělání je klíčem k úspěšnějšímu a šťastnějšímu životu. Všichni můžete vystudovat a získat vysněnou práci za dobré peníze. Nebo můžete využít schopnost efektivního učení k podnikání. Firma s nejlepšími znalostmi ovládne trh!

Pamatujte, vzdělávat se budete celý život! Když si to chcete usnadnit, musíte znát správné způsoby učení!

Navíc, schopnost se efektivně učit Vám už nikdo nikdy nevezme! E-kniha a rady obsažené v ní nejsou jako třeba oblečení, které si koupíte a za pár měsíců vybledne a musíte ho vyhodit. Když se jednou techniky efektivního učení naučíte, budou Vám sloužit po celý život! Nikdo vám je z paměti nevymaže!

Máš nějaké recenze? - Ano, ještě mnohem více jich najdete níže!

Jelikož studuju medicínu, denně se toho musím hodně naučit. Studium je opravdu časově náročné, a proto jsem si vyhledávala více informací o principech paměti a o tom, jak paměť lépe využívat. Narazila jsem na blog jakserychlenaucit.cz. Nejprve jsem četla články, a nakonec se rozhodla i koupit e-knihu Jak se efektivně učit. Nejdříve jsem s koupi váhala, jelikož jsem byla už na jiném kurzu paměti a myslela si, že mi e-kniha nemůže poskytnout více informací. Ale mýlila jsem se. Honza Kohut se ve své e-knize nezaměřuje jen na jednu část, tedy paměťové techniky, ale i na proces učení, psaní poznámek, zapojování přirozené paměti a vyvolávání informací. Právě to jsou věci, které zpravidla student potřebuje, ale běžně je na webových stránkách nenalezne. Ocenila jsem, že jsou kapitoly přehledně roztříděné a doplněné o praktické příklady. Každý má tedy možnost si techniku představit v praxi a zkusit ji aplikovat ve svém oboru.
Jana Pavelcová
studentka medicíny

Kdo jsem? Jak jsem se začal efektivně učit a jak to můžete dokázat i Vy!

Čau,

jmenuju se Honza Kohut a můžu o sobě hrdě prohlásit, že se umím efektivně učit. Efektivnímu učení se věnuji už více než 6 let , vyzkoušel jsem stovky technik, zjistil jsem, které fungují a se kterými byste raději neměli ztrácet čas…

Na blogu jakserychlenaucit.cz, který za necelé 3 roky navštívilo přes 291 000 uživatelů, učím studenty jak se lépe učit a moje e-knihy si přečetlo přes 7000 lidí.

Nepíšu to proto, abych se chlubil (I když možná trochu :D), říkám Vám to proto, abyste si uvědomili, že techniky, které máte na dosah ruky mají smysl a fungují. Už několik stovek lidí před Vámi je otestovalo! (Můžete se podívat i na recenze níže!)

Jsem student jako vy a vím, jaké techniky a metody učení fungují při učení do školy, ať už na střední nebo na vysoké!

Pokud se chcete dozvědět více o mém příběhu, jak jsem se začal efektivně učit a proč píšu o efektivním učení, koukněte se na moje video, ve kterém se všechno dozvíte (Varování, nejedná se o nejkratší video na světě :)).

Jak se můžete začít efektivně učit VY?

Už jste poznali mojí cestu. Pár let se můžete věnovat samostudiu, můžete hltat všechny knížky o učení, absolvovat online kurzy a metodou pokus omyl testovat, co funguje. (Jestli máte zájem, klidně Vám pošlu 15-20 knížek do začátku).

Nebo

Si můžete přečíst můj ověřený návod jak se efektivně učit. V e-knize nenajdete žádné zbytečnosti ani polopravdy. Naučíte se pouze metody, které denně využívám já a tisíce úspěšných studentů po celém světě.

Všechno v knize je vysvětleno polopatě, nenajdete tam složitou terminologii. Nejrůznější koncepty vysvětluji jasně a srotumitelně. Rozhodně nepíšu dlouhé nic neříkající věty, na které jste zvyklí z učebnic.

Nejsem žádný profesor, který je desítky let mimo školu a někde v laboratoři vymýšlí metody učení, které se nedají reálně využít. Jsem student jako Vy! A vím, jaké metody jsou nejlepší při reálném učení do školy.

Nejsem ani paměťový trenér, který vás naučí desítky způsobů na to, jak si zapamatovat seznamy náhodných slov a balíčky karet. Jsem student a naučím Vás techniky, které skutečně využijete ve škole pro skutečné učení!

Někteří z Vás možná namítají, že je e-kniha moc drahá a nechcete utrácet tolik peněz. Ale představte si, co všechno Vám efektivní vzdělávání přinese.

Získáte lepší práci = více peněz

Více vědomostí = konkurenční výhoda = více peněz

Budete ctižádostiví a začnete se hnát za svými cíli = více příležitostí, začnete lépe využívat svůj čas

Získáte více volného času = můžete začít chodit na brigády, na které byste jinak neměli čas / nebo odstartujete vlastní podnikání, které byste jinak nestíhali.

Budete mít ze sebe lepší pocit =  co je víc, než pocit sebeuspokojení?

No a pokud budete s e-knihou nespokojeni, můžete požádat o vrácení peněz, částku Vám obratem vrátím!

A na druhou stranu si uvědomte, za co utrácíte peníze běžně? Přinášejí Vám tyto věci reálný užitek? Bude pro Vás e-kniha dobrou investicí, která se může časem zhodnotit?

Obsah a ukázky:

V čem přesně Vám e-kniha pomůže?

Ušetříte čas strávený učením!

Poznáte techniky učení, díky kterým se budete učit rychleji. Pokud Vám teď trvá učení libovolné látky 4 hodiny, pomocí technik efektivního učení, můžete zkrátit dobu učení pouze na 1 hodinu.

Poznáte nejlepší metody učení

V e-knize Vám odhalím techniky učení, které využívají nejlepší studenti po celém světě. Nejedná se o žádné šarlatánské metody učení, které nefungují. Všechny techniky jsou ověřeny. Látku si pevně zapamatujete a dokážete ji lépe pochopit. Učení Vás rovněž začne více bavit.

Zlepšíte SOUSTŘEDĚNÍ!

V e-knize se také dost věnuji soustředění, budete vybaveni technikami, pomocí kterých udržíte pozornost po delší dobu.

Zatočíte s prokrastinací!

Odhalím Vám techniky, které zajistí, že nebudete odkládat úkoly a začnete se jim věnovat ihned (POZN. Upřímně se nedá nad prokrastinací nikdy kompletně vyhrát, ale dá se ji drasticky minimalizovat).

Budete mít lepší prospěch

Samozřejmě, když se naučíte efektivně učit a tipy začnete denně využívat, je nevyhnutelné, že dosáhnete lepšího prospěchu.

Ovládnete stres

Máte před zkouškami nebo během testů velký stres? V e-knize se dozvíte jak se stresem zatočit. Příště už budete v klidu a stres neovlivní Váš výkon

Naučíte se plánovat svůj čas

Víte, co spojuje úspěšné studenty? Umí si plánovat svůj čas. Právě to se naučíte. Naučíte se čas využívat efektivně.

Principy dlouhodobé paměti

Poznáte principy dlouhodobé paměti, díky kterým nikdy nic nezapomenete. Když si tyto principy osvojíte, dokážete informace uložit do své paměti natrvalo a nikdy se nebudete muset usilovně učit na zkoušky ani státnice nebo maturitu.

E-kniha má 168 stránek a je nabitá informacemi (opravdu tam nenajdete zbytečnou omáčku a nepotřebné vycpávkové info). Kniha je rozdělena na 5 části. V každé se dozvíte o určitém aspektu učení.

Každá kapitola obsahuje cvičení, které Vás donutí techniky používat v praxi. (Nestačí pouze číst, techniky musíte zavést do svého života, teprve pak ucítíte jejich účinek.). Cvičení Vás nakopne do akce, která je nezbytná.

Pamatujte, že bez práce nejsou koláče. Když si budete e-knihu jenom číst, neuvidíte žádné zlepšení. Techniky si musíte vyzkoušet v praxi (při učení), teprve pak se budete učit rychleji.

Co na e-knihu říkají studenti, kteří si ji pořídili?

Dlouho jsem hledal na internetu věci kolem učení a paměti. Následně jsem narazil na tvůj blog jakserychlenaucit.cz, který mě velice zaujal. Po přečtení několika článků jsem neváhal a objednal si e-knihu, protože jsem věděl, že to bude stát za to. 🙂 E-kniha mi nejvíce pomohla a stále pomahá v učení se cizích slovíček. Do budoucna chci samozřejmě postupně využít rady z celé e-knihy ke studiu. Líbí se mi jak se můžu rychle a hlavně efektivně učit cizí slovíčka metodou kartiček pomocí boxů. Díky této metodě mi už neunikne žádné slovíčko, které se chci naučit. Super je i metoda "naladění na učení". 🙂 E-knihu doporučuji všem, kteří se sebou chtějí něco udělat. Nezáleží kolik je Vám let, záleží na tom, čeho chcete v životě dosáhnout, prvním krokem je právě tato e-kniha. 🙂
Radek Kaisler
Student VŠE Praha
Na e-knize se mi nejvíce líbí stručnost, přehlednost, obsah i design. E-kniha je stručná bez jakékoli 'omáčky' okolo. Obsah je výborný. Cením, že se našel konečně někdo, kdo takovýto obsah vydává a tím nám usnadňuje práci a šetří čas. Prostě radost číst! Rozhodně pociťuji velký pokrok, učení už pro mě není taková nuda a mám pocit, že si toho zvládnu více zapamatovat. E-knihu bych všem studentům rozhodně doporučil.
Alexandr Řešetňák
student programování
Z e-knihy jsem nadšená. Musela jsem si ji prostě koupit, protože jsem byla zvědavá, co všechno, ze sebe ještě můžu dostat. E-kniha mi pomohla se zlepšit v učení a mít ze sebe sama dobrý pocit, což mi vždy dělalo problémy. Teď jsem se zlepšila ve škole a používám tvé rady, ještě mi pořád trvá se něco naučit, ale už se do toho pouštím mnohem raději. Jsem ráda, že jsem poznala nové způsoby učení. Ty lepší známky mě opravdu hřejou u srdíčka. Moc děkuju! 😊
Zuzka Blanařová
studentka
Ještě předtím, než jsem si přečetla knížku, tak jsem se nedokázala ani pořádně soustředit, také jsem se podceňovala. Stále mám problém se soustředěním a se sepisováním zápisků svými slovy, ale myslím si, že postupně své problémy překonávám. E-knihu jsem si koupila hlavně proto, že jsem nechtěla nad učením strávit zbytečně moc času a přitom si naučené informace pamatovat jen na test a nedokázat je pak použít i později. Abych řekla pravdu s koupí jsem váhala, protože jsem prostě nevěděla co dostanu, zda-li co autor uváděl je opravdu tak a nejedná se jen o podvod. Nakonec jsem se tak rozhodla z pouhé zvědavosti a jsem za to ráda. Rozhodně si myslím, že mi přečtení e-knihy dalo nové znalosti, schopnosti a pohledy na učení a pomalu si všímám změn jako například, že mi učení nebere tolik drahocenného času a dokonce si myslím, že jednoho dne mi učení zabere času ještě méně. Moje výsledky ve škole se zlepšily. E-knihu jsem doporučila přátelům a doporučila bych ho všem, kteří mají zájem se rychleji učit.
Kateřina Prášková
studentka
Ahoj Honzo, hodně si mě inspiroval k tomu, abych se začala učit, dokonce jsem se dokopala i k tomu, abych si koupila tvojí knížku, jak se efektivně učit a moc mi pomohla. Díky tobě si toho hodně pamatuji a stačí si mi přečíst 1 nebo 2x danou látku a hned ji chápu a rozumím moc ti děkuji
Dana Třinecká
vysokoškolačka
E-kniha se mi moc líbí. Oceňuji, že tam nejsou žádná odborná slova a věty, které pochopím až po desátém přečtení. Vše je krásně vysvětlené "po lopatě" a dobře se to čte. Zatím jsem nadšená a postupně zkouším vše
Barča Hynková
studentka
Kniha sa mi páčila a nakoniec som rád, že som si ju kúpil. Pomohla mi a začal som používať nové medódy, písať si krajšie a prehľadnejšie poznámky. A hlavne ma naučila používať pri učení hlavu, rozmýšlať nad tým čo sa učím. Dozvedel som sa aj to, že je dôležité si zopakovať čo už viem pred učením a tak si lepšie zapamätať učivo a že doučovať spolužiaka vôbec nie je naškodu.. Verím, že v učení sa postupne ešte viacej zlepším.
Matuš Grega
student
Ahoj, sice se řadím k těm studentům co před e-bookem neměli špatné známky,takže nemůžu porovnat rozdíl mezi známkový pokrokem, ale učení mě extrémně nebavilo, až jsem ho přímo nenáviděla, ale pouze učení související se školou jinak se ve volném čase učím ráda, ale pouze věci co mě baví, a které mě zajímají.Další můj problém byl, že mi strašně dlouho trvalo se k učení dokopat, což ještě dneska občas přetrvává u předmětů u kterých nevidím vhodné využití, ale není to takový extrém jako předtím, protože jsem se naučila k tomu lépe přistupovat a najít si v tom to zajímavější jádro. Upřímně jsem žádné rady na učení nehledala, našla jsem tento e-book úplnou náhodou když jsem hledala vhodné knížky k maturitě :D.Ovšem jak jsem se dočetla, že existují lepší učící techniky než mé nenáviděné biflování, neváhala jsem a e-book si koupila.Své koupě opravdu nelituji, protože e-book se mi opravdu líbí a naučila jsem se, že učení může být i zábavné a navíc daná látka mi v hlavě vydrží mnohem déle než při biflování.Například Homér s Ezopem se mě drží už měsíc po napsání písemky :D.Navíc přepínání na režim učení je suprová věc, protože to jde do hlavy opravdu rychleji. E-book bych rozhodně doporučila všem. Párkrát jsem ho již i doporučila, akorát známí jsou už tak zhnusení učením, že ani nechtějí vyzkoušet nové věci 🙁
Kateřina Rousová
maturantka
Nejhorší bylo začít, překonat tu nechuť si k tomu učení vůbec sednout. Hledala jsem návod jak efektivně to vše zvládnout. E-knihu bych doporučila ostatním, aby se neučili celý den a určili si třeba jen 3 hodiny ze dne. Pro mě to byl návod, jak si sestavit time managment přípravy na státnice a úspěšně to zvládnout. Takže za mě nejhorší, "začít" a "vytvořit si plán",abych za krátkou dobu zvládla 188 otázek. Techniky učení také nesmírně pomohly.
Romana Mazánková
studentka vysoké školy
Před koupí e-knihy jsem měla největší problémy s prokrastinací a soustředěním. Už jsem starší ročník (66) a hledala jsem na internetu rady jak se učit, proto jsem s koupí moc neváhala. E-kniha mi určitě pomohla. Řídím se radami a vše zvládám mnohem lépe než předtím. E-knihu bych doporučila i starším lidem, kteří už jaksi nevěří, že by se mohli rychle učit.
Ivana Doležalová
dálková studentka
Už více než 600 studentů si e-knihu přečetlo

Kde jste mě mohli vidět?

Získejte e-knihu, nic neriskujete máte 30denní garanci vrácení peněz

Kupte si e-knihu a do 30 dnu se rozhodně, jestli to pro Vás mělo cenu. Pokud Vám rady s e-knihy nepomůžou, peníze Vám obratem vrátím.

E-knihu už prodávám nějakou dobu, prodal jsem přes 600 kusů a budu k Vám upřímný, zatím jsem vyřizoval pouze jednu reklamaci. Myslím, že to mluví za vše. Rady, které v e-knize najdete mají smysl a skutečně fungují. Je jenom na Vás, jestli je zavedete do svého života.

Jste ochotni investovat do své budoucnosti?

Docela s Vámi teď soucítím. Čelíte rozhodnutí, jestli si e-knihu koupit nebo nekoupit. Ještě před pár lety bych také váhal, jestli tomu všemu věřit a jestli se mi skutečně vyplatí podobnou knihu koupit. Ale v poslední době už vůbec neváhám a jsem ochoten investovat své peníze do vzdělání, protože vím, že to co se naučím mi už nikdo nevezme!

Jestliže se naučíte efektivně učit, nikdo Vám tuto schopnost už nikdy nesebere! Budete schopni se naučit cokoliv mnohem rychleji, budete mít při učení lepší pocit, udržíte pozornost po delší dobu, vystudujete vysněný obor, získáte super práci a s přibývajícím věkem se Vám nebude zhoršovat paměť atd.

Navíc, mnoho výzkumu potvrdilo, že lidé jsou šťastnější, když mají více volného času. A že investice do ušetření času je udělají mnohem šťastnější než investice do věcí. Schopnost efektivně se učit Vám dovolí získat více času, který můžete strávit, jak chcete.

Začít používat nové techniky učení je jako kdybyste si koupili nové boty. Ze začátku váháte, jestli si je koupit. Při následném prvním nošení z nich budete mít takový divný pocit, ale pokud je hned neodložíte a vyšlápnete si je, zvyknete si na ně a pocítíte ohromné výhody oproti starým botám. Zaběhnete lepší časy, budete se cítit pohodlněji atd… 

Tak co, koupíte si raději 2 nezdravé BigMacy, další obal na telefon, nové tričko, nebo raději investujete do své budoucnosti a svých schopností?

Bonus ZDARMA!

Součástí e-knihy jsou i 2 bonusy zcela zdarma!

Obdržíte odškrtávací seznam, který si můžete vytisknout a vždy ho mít při sobě během učení. Při učení si můžete postupnš odškrtávat kroky, které vedou k efektivnímu učení. Na žádnou důležitou část tedy nikdy nezapomenete a principy učení budete stále při sobě.

Dále obdržíte cvičebnici plnou slovíček, kterou můžete využít pro trénink mnemotechniky, která byla vynalezena už v antickém Řecku.

Získejte okamžitý přístup k e-knize Jak se efektivně učit nejen do školy!

Chcete ušetřit čas strávený učením?

E-kniha se běžně prodává za 569 Kč, nyní zvýhodněně pouze za 369!

Jak probíhá platba?

 • E-kniha se běžné prodává za 569 Kč, dnes ho můžete získat za 369 Kč
 •  
 • Po zmačknutí tlačítka budete přesměrovnání na stránku s prodejním formulářem. 
 • Formulář vyplníte a zvolíte si způsob platby. (kreditní karta, bankovní převod, PayPal)
 • Ihned po zaplacení Vám bude e-kniha zaslána na e-mail. 
 • Zašlu Vám i fakturu, všechno je legální, výdělky poctivě daním!
 • Koupí souhlasíte s obchodními podmínkami, naleznete i u prodejního formuláře

Kontaktní údaje?

Jan Kohut

e-mail: info@jakserychlenaucit.cz

Telefon: 733 395 430

IČ: 05589606

Zapsán v živnostenském rejstříku.

Nejčastější otázky

Vůbec ne. Vlastně už v první kapitole doporučuji, abyste nečetli zběsilým tempem. Za ideální považuji maximálně 2 kapitoly denně.

E-kniha Jak se efektivně učit nejen školy není román a nemůžete ho přečíst za jeden den a očekávat ohromné změny v rychlosti učení. E-knihu musíte číst po malých kouscích, postupně vstřebávat všechny rady, zkoušet si techniky atd.

Takže čas problém určitě není. Číst knihu pomalu a postupně se určitě vyplatí!

Pokud nemáte mnoho času nazbyt a potřebujete okamžité řešení, můžete kapitoly přeskočit a přečíst si to, co zrovna nejvíce potřebujete. (Např. potřebujete rychle poznat techniky učení, proto vynecháte všechny předešlé kapitoly a hned se pustíte do studia technik). Jak říkám není to román, tato e-kniha nemá žádný ústřední příběh, o nic se neochudíte, pokud přeskočíte kapitolu, abyste ihned vyřešili problém, který vás nejvíce pálí.

Tištěná verze knihy ještě není k dispozici, proto není možné platit hotově.

Ale jsem si jistý, že když rodičům řekneš, že si chceš koupit knihu o efektivním učení, která může zlepšit tvoje známky a zpříjemnit ti život, ušetřit ti čas a ušetřit tě trápení, rádi tě podpoří. A dovolí ti ebook si koupit přes jejich kreditní kartu nebo bankovní účet.

Hlavně se nesmíš bát zeptat. Však není nic těžkého na tom, aby mamka/taťka provedli platbu a vy jim dali hotovost.

Tyto techniky učení byly vyvinuty hlavně pro průměrné studenty! Sám jsem průměrným studentem kdysi býval a nedělalo mi velký problém si tyto strategie dokonale osvojit.

Opravdu jde hlavně o ochotu se učit a důvěřovat novým věcem, které se zprvu mohou zdát divné. 

Každá kapitola obsahuje cvičení, které techniky procvičí, dostanou ti je pod kůži. 

Není to nic složitého. Zvládly to stovky lidí před Vámi, zvládnete to i Vy. Postačí, pokud budete techniky používat. Postupně se budete zdokonalovat.

Jsem živým důkazem toho, že opravdu fungují. Jediné, co musíte udělat je, naučit se je a začít je skutečně používat. Skvělou paměť může mít opravdu každý člověk. 

Inspirujte se paměťovými rekordy z tohoto článku a pochopíte, čeho všeho můžete dosáhnout.  Paměťové rekordy– můžete se jim přiblížit i Vy.

Na e-mail Vám po zaplacení přijde faktura, jedná se o doklad, který dokazuje, že ebook opravdu vlastníte. Faktura prokazuje i to, že poctivě platím daně. 🙂

Nevadí, stačí mi napsat a já vám ji znovu pošlu. Proces urychlíte tím, že do e-mailu vložíte fakturu.

 

Pokud nebudete s e-knihou spokojení, můžete ji do 30 dnů bezplatně reklamovat. Jednoduše mi napíšete na info@jakserychlenaucit.cz. Do e-mailu prosím vložte fakturu. Já Vám peníze obratem vrátím. Věřím, že se to nestane a budete spokojeni jako stovky dalších klientů.