fbpx

Představte si, jaké by to bylo,
kdybyste se dokázali učit 2krát rychleji...

Jsem přesvědčen, že každý se může učit rychle a efektivně! Učení se je dovednost, kterou se dá osvojit.

A jak vysvětlíte úspěchy studentů, kteří se skoro vůbec neučí, ale i tak dosahuji skvělých výsledků? 

Svou roli určitě hraje vrozená inteligence, ale mnohem větší roli hraje to, že úspěšní studenti umí používat svůj mozek, vědí, jak se učit správně, dokážou udržet pozornost, nemají problémy s prokrastinací, umí si plánovat čas, mají vytrénovanou paměť a dokážou zvládat stres.

Bohužel ve školách nás dovednosti efektivního učení nenaučili, a tak si většina lidí intuitivně vybírá ty nejméně účinné metody studia. To je stojí spoustu času, úsilí a frustrace!

V e-knize Jak se efektivně učit nejen do školy si osvojíte metody učení, které používají nejúspěšnější studenti po celém světě [vědecky ověřené metody]. Zvládnete se naučit více informací za méně času! Z učení budete mít lepší pocit a jsem si jistý, že vás studium začne více bavit.

Nezáleží až tak moc na kvantitě (množství času stráveného učením) jako spíše na kvalitě, s jakou se učíte!

Vzdělávat se budete celý život! A tak byste měli vědět, jak to dělat efektivně.

Máš nějaké recenze? - Ano, a ještě mnohem více jich najdete níže!

Jelikož studuju medicínu, denně se toho musím hodně naučit. Studium je opravdu časově náročné, a proto jsem si vyhledávala více informací o principech paměti a o tom, jak paměť lépe využívat. Narazila jsem na blog jakserychlenaucit.cz. Nejprve jsem četla články, a nakonec se rozhodla koupit... Nejdříve jsem s koupi váhala, jelikož jsem byla už na jiném kurzu paměti a myslela si, že mi Honza nemůže poskytnout více informací. Ale mýlila jsem se. Honza Kohut se nezaměřuje jen na jednu část, tedy paměťové techniky, ale i na proces učení, psaní poznámek, zapojování přirozené paměti a vyvolávání informací. Právě to jsou věci, které zpravidla student potřebuje, ale běžně je na webových stránkách nenalezne. Ocenila jsem, že jsou kapitoly přehledně roztříděné a doplněné o praktické příklady. Každý má tedy možnost si techniku představit v praxi a zkusit ji aplikovat ve svém oboru.​

Jana Pavelcová

studentka medicíny

📜 Obsah a ukázka

💪🏻 V čem přesně vám e-kniha pomůže?

S účinnými metodami ušetříte spoustu času

Zlepšíte SOUSTŘEDĚNÍ!

Zatočíte s prokrastinací!

Budete mít lepší prospěch

Méně stresu

Principy dlouhodobé paměti

Naučíte se plánovat svůj čas

E-kniha má 169 stran a je nabitá cennými informacemi (bez zbytečné omáčky jdu rovnou k věci).
E-kniha je rozdělena do 5 části, každá se zaměřuje na jiný aspekt učení.

Všechny kapitoly obsahují cvičení, které vás nutí aplikovat metody v praxi.

Kdo pro vás e-knihu napsal?

Jmenuju se Honza Kohut a provozuji webové stránky jakserychlenaucit.cz, na kterých sdílím ty nejlepší postupy, jak se učit efektivně a rychle. Za celou dobu jsem vyzkoušel nespočet technik a zjistil, které fungují a kterými raději neztrácet čas. Stránky navštívilo přes 1 000 000 studentů z ČR i Slovenska, moje e-knihy a pdfka si stáhlo přes 19 000 lidí.

Nepíšu to proto, abych se chlubil (i když možná trošku), snažím se tím dokázat, že techniky, které máte na dosah ruky, mají smysl a fungují. Už několik tisíc lidí před vámi je otestovalo a každý den jim pomáhají! (Koukněte na recenze níže)

Pár let se můžete věnovat samostudiu, můžete hltat všechny knížky a dostupné studie o učení, absolvovat online kurzy a metodou pokus omyl testovat co funguje.

Nebo

Si můžete přečíst můj ověřený návod na to, jak se efektivně učit. V e-knize nenajdete žádné zbytečnosti ani polopravdy. Sdílím s vámi ty nejlepší metody, které denně využívám já a tisíce úspěšných studentů po celém světě.

Všechno v knize je vysvětleno polopatě. Nejrůznější koncepty vysvětluji jasně a srozumitelně bez složité terminologie.

Nejsem žádný profesor, který je desítky let mimo školu a někde v laboratoři vymýšlí metody učení, které se ale reálně nedají ve školním prostředí využít. Jsem student jako vy! A vím, jaké metody jsou nejlepší při skutečném učení.

Nejsem ani paměťový trenér, který vás naučí desítky způsobů, jak si zapamatovat seznamy náhodných slov a balíček karet. Podělím se s vámi o návody, které pomohou s reálným učením z poznámek, knížek, kurzů atd.

Učení se je dovednost, když zjistíte, jak se učit efektivně a rychle, plyne z toho spousta výhod: 

 • Možnost získat lepší práci = více peněz
 • Více vědomostí = konkurenční výhoda = více peněz
 • Budete ctižádostiví a začnete se hnát za svými cíli = více příležitostí, začnete lépe využívat svůj čas
 • Získáte více volného času = můžete začít chodit na brigády, na které byste neměli čas / nebo odstartujete vlastní podnikání, které byste jinak nestíhali.
 • Budete mít ze sebe lepší pocit.

Pokud budete náhodou s e-knihou nespokojeni, vrátím vám do 30 dnů peníze. 

E-kniha je investice do vás samotných, která se dříve nebo později ohromně zhodnotí.

Máš nějaké recenze?

Klikněte na obrázek pro zvětšení e-mailové recenze!

Klikněte na obrázek pro zvětšení
e-mailové recenze!

Ahoj, sice se řadím k těm studentům co před přečtením e-knihy neměli špatné známky, takže nemůžu porovnat rozdíl mezi známkový pokrokem, ale učení mě extrémně nebavilo, až jsem ho přímo nenáviděla, ale pouze učení související se školou jinak se ve volném čase učím ráda, ale pouze věci co mě baví, a které mě zajímají. Další můj problém byl, že mi strašně dlouho trvalo se k učení dokopat, což ještě dneska občas přetrvává u předmětů u kterých nevidím vhodné využití, ale není to takový extrém jako předtím, protože jsem se naučila k tomu lépe přistupovat a najít si v tom to zajímavější jádro. Upřímně jsem žádné rady na učení nehledala, e-knihu jsem objevila úplnou náhodou když jsem hledala vhodné knížky k maturitě :D.Ovšem jak jsem se dočetla, že existují lepší učící techniky než mé nenáviděné biflování, neváhala jsem a e-knihu si koupila. Své koupě opravdu nelituji, protože e-kniha se mi opravdu líbí a naučila jsem se, že učení může být i zábavné a navíc daná látka mi v hlavě vydrží mnohem déle než při biflování.Například Homér s Ezopem se mě drží už měsíc po napsání písemky :D. Navíc přepínání na režim učení je suprová věc, protože to jde do hlavy opravdu rychleji. E-knihu bych rozhodně doporučila všem. Párkrát jsem již i doporučila, akorát známí jsou už tak zhnusení učením, že ani nechtějí vyzkoušet nové věci :(

Kateřina Rousová

již úspěšná maturantka
Už více než 1800 studentů si přečetlo e-knihu

Nic neriskujete! Dostanete 30denní garanci vrácení peněz

Know-how z e-knihy věřím tak moc, že pokud vám nebudou rady připadat užitečné, obratem vám vrátím peníze.

E-knihu už prodávám nějakou dobu, prodal jsem přes 1000 kusů a budu k vám upřímný, zatím jsem vyřizoval pouze dvě reklamace. Rady, které v e-knize najdete mají smysl a skutečně fungují, jak vychází z příběhů čtenářů. Je jenom na vás, jestli je zavedete do svého života.

💸 Jste ochotni investovat do své budoucnosti?

Stojíte před rozhodnutím, jestli si e-knihu koupit nebo nekoupit. Ještě před pár lety bych také váhal, jestli tomu všemu věřit a jestli se mi skutečně vyplatí podobnou knihu koupit. Ale v poslední době při podobných rozhodnutích neváhám a jsem ochoten investovat do svého vzdělání, protože vím, že to co se jednou naučím, mi už nikdo nevezme!

Když si osvojíte dovednost efektivního učení, nikdo vám to už nikdy nesebere! Po celý život se budete schopni cokoliv naučit mnohem rychleji, budete mít při učení lepší pocity, udržíte pozornost po delší dobu, vystudujete vysněný obor, získáte super práci a s přibývajícím věkem se vám nebude zhoršovat tak rychle paměť.

Tak co, koupíte si raději Mekáč, další obal na telefon, nové tričko, nebo raději investujete do své budoucnosti.

Bonus ZDARMA!

Součástí e-knihy jsou i 2 bonusy!

Obdržíte checklist. Díky následování checklistu se budete vždy učit maximálně efektivně, protože zaručeně nezapomenete na žádnou důležitou součást procesu efektivního učení.

Dále obdržíte cvičebnici plnou slovíček, kterou můžete využít pro trénink mnemotechniky, která byla vynalezena už v antickém Řecku

Získejte okamžitý přístup k e-knize Jak se efektivně učit nejen do školy!

Chcete ušetřit čas strávený učením?

E-kniha se běžně prodává za 369 Kč, nyní zvýhodněně pouze za 247!

Jak probíhá platba?

 • E-kniha se běžné prodává za 569 Kč, dnes ji můžete získat za 369 Kč
 • Po zmačknutí tlačítka budete přesměrovnání na stránku s prodejním formulářem. 
 • Formulář vyplníte a zvolíte si způsob platby. (kreditní karta, bankovní převod, PayPal)
 • Ihned po zaplacení vám bude e-kniha zaslána na e-mail. 
 • Zašlu vám i fakturu, všechno je legální, výdělky poctivě daním!
 • Koupí souhlasíte s obchodními podmínkami, naleznete i u prodejního formuláře

Kontaktní údaje?

Jan Kohut
e-mail: info@jakserychlenaucit.cz
Telefon: 733 395 430
IČ: 05589606
Zapsán v živnostenském rejstříku.

🤔 Nejčastější otázky

Nevadí. Vlastně už v první kapitole doporučuji, abyste nečetli zběsilým tempem. Za ideální považuji maximálně 2-3 kapitoly denně.

E-knihu je výhodnější číst po malých kouscích, postupně vstřebávat všechny rady a zkoušet si je v praxi.

Čas tak problémem určitě není. Číst knihu pomalu a postupně se určitě vyplatí!

Pokud nemáte mnoho času nazbyt a potřebujete okamžitou konkrétní pomoc, můžete některé kapitoly přeskočit a přečíst si to, co zrovna nejvíce potřebujete. (Např. potřebujete rychle poznat techniky učení, proto vynecháte úvodní kapitoly a hned se pustíte do studia technik). Není to román, e-kniha nemá žádný příběh, o nic se neochudíte, pokud přeskočíte kapitolu.

Ideální by samozřejmě bylo, kdybyste měli na čtení více času. Avšak e-kniha není román, můžete si přečíst a nastudovat kapitolu, která je zrovna pro vás důležitá. Přečtení relevantní kapitoly vás sice bude stát pár minut času, ale nakonec vám čas při následném učení ušetří.

Navíc e-kniha se vám z počítače jen tak nevypaří, takže návody můžete použít i pro další zkoušky.

Techniky efektivního učení jsou tady hlavně pro průměrné studenty! Sám jsem průměrným studentem kdysi býval a nedělalo mi velký problém si tyto strategie dokonale osvojit.

Techniky nejsou nijak záludné, jde hlavně o ochotu vyzkoušet nové věci, které se zprvu mohou zdát divné a trošku neúčinné. 

Každá kapitola obsahuje cvičení, které techniky procvičí a dostane je pod kůži. Zvládly to stovky lidí před vámi, zvládnete to i vy. Postupně se budete zdokonalovat.

Ano, samozřejmě.

Nevadí, stačí mi napsat a já vám ji znovu pošlu. Proces urychlíte tím, že do e-mailu vložíte fakturu.

 

Pokud nebudete s e-knihou spokojení, můžete ji do 30 dnů bezplatně reklamovat. Jednoduše mi napíšete na info@jakserychlenaucit.cz. Do e-mailu prosím vložte fakturu a napište mi vaše číslo účtu. Já vám peníze obratem vrátím. Věřím, že se to nestane a budete spokojeni jako stovky dalších čtenářů.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

X