fbpx

Čeká tě maturita?

Maturita bude vaší první velkou zkouškou. K jednomu jedinému dni se budete muset naučit učivo z celých 4 let středoškolského studia. Na první pohled se to může zdát velmi náročné, ale dá se to v pohodě zvládnout, když víte co a jak…

Pro maturanty jsem napsal mnoho různých článků a natočil spoustu videí, které vám pomohou se k maturitě efektivněji připravit a tuhle obávanou zkoušku levou zadní udělat.

Top 3 články/videa pro maturanty

Chceš se dozvědět, jak se efektivně připravit k maturitě?

Moje volně přístupné články a videa obsahují spoustu cenných a užitečných rad. Avšak daleko více do podrobností a detailů jdu v online kurzu Jak udělat maturitu.

Kurz vás vybaví dovednostmi a vědomostmi, díky kterým se k maturitě dovedete, co možná nejefektivněji připravit. Pohromadě na jednom místě budete mít naprosto všechno, co potřebujete vědět, abyste maturitu zvládli a učili se k ní efektivně a rychle.

Nejvíce kurz doporučuji těm studentům, které zajímají metody a techniky efektivního učení, chtějí být méně ve stresu a učením strávit méně času. Do kurzu se vám vyplatí jít i tehdy, pokud plánujete studium na vysoké nebo vám to ve škole nejde moc dobře.

Kdo jsem a jaké hodnoty zastávám?

Upřímně, když jsem byl malý, nepatřil jsem k nejlepším studentům, ve škole jsem se trápil. Ale pak jsem se dozvěděl o prvních technikách efektivního učení a najednou mi to začalo jít daleko lépe.

Od té doby jsem přesvědčen, že nezáleží až tak moc na vrozené inteligenci, času a úsilí, který studiu věnujete. Mnohem více záleží na tom, jak svůj mozek dokážete využít! Některé metody přinášejí ovoce velmi pomalu, s pomocí jiných se to naučíte velmi rychle, ať už máte IQ 100 nebo 150!

Zde na blogu, ale i ve svých kurzech a e-knihách s vámi sdílím především vědecky ověřené principy. Rady si necucám z prstu, ani nevycházím výhradně ze svých vlastních subjektivních zkušeností.

Jinými slovy, rady a tipy, které se vám zde dostanou, by měly skutečně pomoct, protože mají vědecky ověřený základ!

kurz time management