fbpx

To nejlepší o využívání užitečných nástrojů a apek

Komplexní návod, jak si usnadnit studium díky AI!

V kurzu se naučíte, jak využít AI chatboty (ChatGPT, Google Bard, Perplexity, Bing) maximálně ve svůj prospěch, abyste snadněji zvládali učení a vůbec studium. Díky video návodům z kurzu budete lépe plánovat, snadněji pochopíte složitou látku, budete si snadněji pamatovat nové informace a je toho ještě mnohem více … (níže na stránce najdete další informace)

V první části kurzu se dozvíte, jak správně zadávat „prompty“, aby vás AI lépe pochopila a poskytla vám kvalitní odpovědi. V druhé části se dozvíte o konkrétních promptech pro rychlejší učení, psaní poznámek, počítání příkladů, zlepšování se v dovednostech, plánování atd… V poslední části kurzu se dozvíte o dalších užitečných AI aplikacích a online nástrojích, které nakopnou vaši produktivitu a rychlost učení.

Navíc získáte přístup ke „galerii“ nejlepších promptů pro studenty, které stačí jenom zkopírovat a používat ve vašem oblíbeném chatbotovi.

Videa v kurzu mají celkovou délku přes 3 a půl hodiny!

Kdo jsem a jaké hodnoty zastávám?

Na základní škole jsem nepatřil jsem k nejlepším studentům. Ale pak jsem se dozvěděl o prvních technikách efektivního učení a najednou mi to začalo jít daleko lépe.

Od té doby jsem přesvědčen, že nezáleží až tak moc na vrozené inteligenci, času a úsilí, který studiu věnujete. Mnohem více záleží na tom, jak svůj mozek dokážete využít! Některé metody přinášejí ovoce velmi pomalu, s pomocí jiných se to naučíte velmi rychle, ať už máte IQ 100 nebo 150!

Zde na blogu, ale i ve svých kurzech a e-knihách s vámi sdílím především vědecky ověřené principy. Rady si necucám z prstu, ani nevycházím výhradně ze svých vlastních subjektivních zkušeností.

Jinými slovy, rady a tipy, které se vám zde dostanou, by měly skutečně pomoct, protože jsou hojně ověřeny.