fbpx

Máte problémy se soustředěním?

V e-knize jsem pro Vás připravil sadu praktických tipů, pomocí kterých se dokážete mnohem lépe soustředit na učení/práci. Neničte své tělo tabletkami a "doplňky stravy"! Naučte se dokonale soustředit přirozeně!

 • Vhodné pro studenty vysokých a středních škol
 • Ihned aplikovatelné tipy pro zvýšení produktivy!
 • Budete se učit rychleji a vaše práce bude kvalitnější!
 • Okamžité stažení a doživotní přístup
 • Platba kreditní kartou, přes bankovní účet nebo PayPal
 • 30denní Garance vrácení peněz
 • Máte problémy s udržením pozornosti?
 • Nedokážete se soustředit na učení ani na svou práci?
 • Myslíte si, že vás při práci nebo učení zpomaluje špatné soustředění?
 • Také nevěříte nejrůznějším tabletkám, že vám mohou reálně pomoct se lépe koncentrovat?

Jestliže jste alespoň jednou odpověděli ano, vyplatí se vám pokračovat ve čtení. Myslím, že pro vás mohu mít skvělé řešení…

Schopnost se skvěle soustředit není něco, s čím se narodíte a v průběhu života to nemůžete změnit. Je to schopnost jako každá jiná, která se dá pomocí správných metod trénovat. Nevěřte nejrůznějším tabletkám a “hrncům na hlavu”, hledejte skutečná dlouhodobá řešení, která vám reálně pomohou. Právě taková řešení a nejlepší metody jsem dal dohromady v e-knize Jak se soustředit.

Kdo jsem?

Jmenuji se Honza Kohut a na svých webových stránkách studenty učím, jak se lépe a efektivněji učit.

Mé webové stránky za poslední rok navštívilo přes 160 000 lidí. Moje e-knihy si pořídilo přes 500 spokojených studentů.

V e-knize Jak se soustředit je mým hlavním cílem vás naučit, jak se přirozeně (bez léku a doplňků stravy) hluboce soustředit na jakoukoliv činnost. Jelikož vím, že soustředění je pro úspěch v životě i ve škole nesmírně důležité. Jakmile zlepšíte svou schopnost se koncentrovat, několikanásobně zrychlíte proces učení.

Schopnost skvěle se soustředit, se stává den co den vzácnější. Což z ní dělá velmi cennou schopnost, kterou byste rozhodně měli ovládnout.

V e-knize jsem dal dohromady všechny poznatky, které mi pomáhají se dokonale soustředit na učení nebo na svou práci. Jsem si jistý, že vám znalost těchto poznatků usnadní život a posune vás blíže k vašim cílům. 🙂

Nekupujete zajíce v pytli! Podívejte se na obsah!

Proč se vyplatí umět soustředit?

Věděli jste, že jenom málokdo dokáže po delší dobu udržet pozornost a věnovat se pouze jednomu úkolu? Schopnost intenzivně se soustředit je v dnešní době velmi ojedinělá, a přece tak cenná.

Bez jakékoliv nadsázky můžu prohlásit, že schopnost kvalitního soustředění rozděluje úspěšné od neúspěšných.

Jakmile se dokážete intenzivně soustředit, mnohem rychleji se učíte. Studium vám zabere mnohem méně času.

Když se umíte intenzivně koncentrovat, pracujete kvalitněji než předtím. Právě díky soustředěné práci dokážete mnohem více než dříve.

Myslíte, že by například Mark Zuckerberg dokázal naprogramovat facebook, kdyby se nedokázal na svou práci dokonale soustředit?

Myslíte, že by byl Bill Gates nejbohatším člověkem planety, kdyby se nedokázal soustředit?

Opravdu si myslíte, že by Bill Gates, Warren Buffet byli schopni každý den 2 hodiny číst a vzdělávat se, kdyby nezvládli udržet pozornost?

Úspěšné lidi spojuje schopnost skvělé koncentrace. Skutečně si neumím představit, že by tito úspěšní lidé byli roztěkaní a nevydrželi u jednoho úkolu déle než pár minut. Naopak si myslím, že úspěšní se dokáží do své práce na dlouhou dobu ponořit a vytvářet kvalitní pracovní výstupy.

Soustředění – ojedinělé zboží

V dnešní době se stává ze soustředění skutečně ojedinělé zboží. Jenom hrstka z nás se dokáže intenzivně po delší dobu věnovat jednomu úkolu.

Víte, co je typické pro věci, které jsou ojedinělé a je jejich málo?

Vysoká cena.

Dnešní doba si žádá lidi, kteří se dokáží intenzivně soustředit, rychle se učit novým dovednostem a pracovat s moderními technologiemi. Lidé, kteří toto zvládnou budou královsky oceněni.

Za skvělé soustředění vás “zaplatí” i ve škole. Učení vám nezabere takovou dobu, budete mít skvělý prospěch a lepší vyhlídky pro budoucnost.

Schopnost soustředění ocení rovněž podnikatelé, kteří se musí snažit odvést co možná nejlepší práci, aby předehnali konkurenci. Musí se neustále vzdělávat, aby byli krok napřed.

Práce jako ji známe dnes za pár let téměř vymizí. Stále méně a méně lidí pracuje rukama, většina se živí hlavou. Pokud budete chtít uspět na tomto vysoce konkurenčním trhu práce, musíte být něčím ojedinělí a věřte mi, pokud se zvládnete dokonale soustředit na svou práci, a tím pádem vytvářet lepší pracovní výstupy, zaměstnavatelé se o vás porvou a náležitě vás odmění.

Je to schopnost jako každá jiná!

Naštěstí pro každého z nás, soustředění je schopnost jako každá jiná a dá se naučit. Neříkám, že se budete skvěle soustředit přes noc. Ale věřte, že krůček po krůčku se zlepšíte.

Napsal jsem pro vás e-knihu, který vám s tímto pomůže. Naučím vás v ní nejlepší techniky, které vám pomohou s dokonalým soustředěním. Neprodávám vám žádné tabletky nebo hrnce na mozek, které by vám měly zázračně pomoct. Nabízím vám skutečné řešení, osvědčené rady, které sice stojí nějaké úsilí, ale můžete od nich očekávat opravdové výsledky.

Jestliže chcete ve svém životě něco změnit, musíte změnit své chování. Jen hlupák očekává, že se něco změní, když se bude chovat pořád stejně.

Jak pomáhá soustředění mně?

Techniky, které se v e-knize naučíte využívám každý den, některé mi pomáhají několik let, jiné jsem objevil před pár měsíci.

Právě díky těmto metodám jsem dokázal vybudovat největší web o efektivním učení, který loni navštívilo přes 160 000 uživatelů.

Studuji na vysoké škole a patřím k nejlepším studentům v ročníku. Mimoto každý týden píšu obsáhlé články na blog, které často vyžadují hodně dodatečného čtení a výzkumu. Ještě k tomu píšu e-knihy, zatím jsem dokončil 4 a právě dokončuji první kurz. K tomu všemu se ve volném čase učím španělsky a denně minimálně 30 minut čtu.

Nepíšu to proto, abych se chlubil. Ale proto, abych demonstroval, jak moc mi techniky soustředění denně pomáhají. Kdybych je neznal, nezvládl bych ani polovinu všech věcí. Nedokázal bych udržet pozornost, neměl bych silnou vůli, abych se k tomu všemu přinutil atd.

Jaké by to bylo, kdybyste se dokázali skvěle soustředit? Jak by vám tato schopnost pomohla?

V čem přesně Vám e-kniha pomůže?

Budete dokonale soustředění

Na učení nebo práci se zvládnete mnohem lépe soustředit. To zapříčiní, že vám učení zabere kratší dobu a vaše pracovní výstupu budou kvalitnější. Navíc složité koncepty pochopíte mnohem rychleji.

Obdržíte ověřený systém

V e-knize se s vámi podělím o můj ověřený systém. Řeknu vám, co máte přesně dělat, abyste se dokázali na učení skvěle soustředit.

Ušetříte čas strávený učením!

Lepší soustředění nesmírně zkrátí dobu strávenou učením. Čím lépe se dokážete koncetrovat, tím rychleji se učíte.

2 bonusy zcela zdarma!

Získejte okamžitý přístupů k e-knize Jak se soustředit!

Chcete ušetřit čas strávený učením?

E-kniha se běžně prodává za 297 Kč, nyní zvýhodněně pouze za 187!

Jak probíhá platba?

 • E-kniha se běžné prodává za 297 Kč, dnes ho můžete získat za 187 Kč
 • Po zmačknutí tlačítka budete přesměrovnání na stránku s prodejním formulářem. 
 • Formulář vyplníte a zvolíte si způsob platby. (kreditní karta, bankovní převod, PayPal)
 • Ihned po zaplacení Vám bude e-kniha zaslána na e-mail. 
 • Zašlu Vám i fakturu, všechno je legální, výdělky poctivě daním!
 • Koupí souhlasíte s obchodními podmínkami, naleznete  u prodejního formuláře

Kontaktní údaje?

Jan Kohut

e-mail: info@jakserychlenaucit.cz

Telefon: 733 395 430

IČ: 05589606

Nejčastější otázky

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.