fbpx

PŘEDNÁŠKA/WORKSHOP
Jak si dělat kvalitní a zapamatovatelné poznámky

Psaní poznámek je jednou z nejoblíbenějších metod učení. Bohužel většina lidí se při dělání poznámek dopouští velké spousty chyb, které mají za následek horší zapamatování a porozumění studované látce.

Na workshopu se dozvíte, jak si psát poznámky efektivněji, aby vám toho zůstalo více v paměti a měli jste kvalitní studijní materiál, ze kterého se posléze můžete učit.

Rovněž vás naučím pracovat s moderními nástroji pro tvorbu poznámek jako je například RemNote, Notion, Obsidian nebo OrgPad. Tradiční programy jako je Word nebo Google Docs totiž nejsou pro psaní poznámek zrovna ideální.

 

💪 Co budou účastníci po přednášce/workshopu vědět?

🙍Kdo jsem?

Jmenuju se Honza Kohut a tématem efektivního učení, které je v souladu se současnými vědecky ověřenými poznatky, se zabývám už více než 6 let. 

Můj web JakseRychleNaucit.cz navštívilo přes 1 000 000 studentů, mými online kurzy prošlo několik tisíc z nich, a také jsem měl to štěstí přednášet na mnoha českých univerzitách a středních školách (viz níže).

Na rozdíl od mnohých lektorů a psychologů si zakládám na tom, že moje doporučení mají oporu ve vědeckých studiích (všechny mé přednášky a workshopy obsahují citace na vědecké studie). Ale zároveň se snažím vědecky ověřené poznatky předávat jednoduše, zábavně a polopaticky, aby jim každý porozuměl. 

kurz time management

Tady už mám hotovo...

🏫 Kde?

Rád přijedu k vám do školy. Také je možné udělat přednášku/workshop v online formě na MS Teams nebo Zoom.

⌚ Rozsah a formát

Od 45 do 240 minut.

Přednášky jsou do 90 minut, na středních školách nejčastěji v rozsahu 45-60 minut. 

O poznámkách pořádám rovněž workshopy, které jsou praktičtější než přednášky. Minimální rozsah workshopu je 120 minut.

🪙 Cena

Cena přednášky/webináře se odvíjí od počtu účastníků a zvoleném rozsahu, začíná na 70 Kč/osoba. Cena workshopů je od 3 000 Kč (čím delší rozsah, tím vyšší cena).

Chci nezávaznou nabídku