fbpx

PŘEDNÁŠKA/WORKSHOP
TIME MANAGEMENT (plánování a organizace)

Nevíte kam dříve skočit? Máte zmatek ve svých úkolech a povinnostech? Neumíte plánovat tak, abyste stíhali?

Na workshopu vám ukážu, jak začít používat systém TIME MANAGEMENTU. Naučíte se organizovat si svoje úkoly a následně si je správně rozvrhnout, abyste je v termínu bez zbytečného stresu stihli. Rovněž vás naučím, jak poznat, kdy jste nejproduktivnější v průběhu dne.

💪 Co budou účastníci po přednášce/workshopu umět?

Na workshopu si ukážeme, jak si vybudovat svůj vlastní systém pro plánování a organizování. Účastníci se naučí rozvrhnout si svoje velké úkoly na menší kusy v týdenních plánech. Díky časovému blokování nebudou tolik prokrastinovat a „schránky“ jim dovolí na nic nezapomenout.

Díky lepší organizaci a time managementu by měli být účastníci méně zahlceni a ve stresu. A zároveň pokud si zvyknou systém používat, uvolní tím významnou kapacitu svoji pracovní paměti, což jim pomůže podávat lepší výkony při učení nebo v práci.

Workshop lze doplnit také o návod na používání konkrétních aplikací, které s plánováním a organizací pomohou (Notion, Google Kalendář, Workflowy).

Přednášky jsou o něco obecnější, ale rovněž užitečné.

🙍Kdo jsem?

Jmenuju se Honza Kohut, už přes 6 let se aktivně zabývám tématem efektivního učení, produktivity a time managementu.

Můj web JakseRychleNaucit.cz navštívilo přes 1 000 000 studentů, mými online kurzy prošlo několik tisíc z nich, a také jsem měl to štěstí přednášet na mnoha českých univerzitách a středních školách (viz níže).

Na rozdíl od mnohých lektorů a psychologů si zakládám na tom, že moje doporučení mají oporu ve vědeckých studiích (všechny mé přednášky a workshopy obsahují citace na vědecké studie). Ale zároveň se snažím vědecky ověřené poznatky předávat jednoduše, zábavně a polopaticky, aby jim každý porozuměl.

kurz time management

Tady už mám hotovo...

🏫 Kde?

Rád přijedu k vám do školy. Také je možné udělat přednášku/workshop v online formě na MS Teams nebo Zoom.

⌚ Rozsah a formát

Od 45 do 240 minut.

Přednášky jsou do 90 minut, na středních školách nejčastěji v rozsahu 45-60 minut. 

Na téma time managementu doporučuji zejména workshopy, které jsou praktičtější a umožní jít mnohem více do hloubky. Minimální rozsah workshopu je 120 minut. Čím delší rozsah, tím více do hloubky můžeme s účastníky jít.

🪙 Cena

Cena přednášky/webináře se odvíjí od počtu účastníků a zvoleném rozsahu, začíná na 70 Kč/osoba. Cena workshopů je od 3 000 Kč (čím delší rozsah, tím vyšší cena).

Chci nezávaznou nabídku