fbpx

PŘEDNÁŠKA/WORKSHOP
Jak se lépe vypořádat se stresem

Jste často ve stresu kvůli studiu? Stává se vám, že doma to perfektně umíte, ale u zkoušky nejste kvůli stresu schopni svoje znalosti „prodat“? Těžko se vám dýchá? Cítíte napěti ve svalech?

Z dat vychází, že mezi mladými „řádí“ deprese a úzkost mnohem více než v předchozích letech.

Pokud jste odpověděli alespoň jednou ano, přednáška nebo workshop o stresu je tu právě pro vás. Seznámím vás několika ověřenými způsoby, které vám pomohou se stresem zatočit.

💪 Co budou studenti po přednášce vědět?

Rady a doporučení z přednášky jsou vědecky ověřeny, to však neznamená, že bych mluvil „složitě“. Zakládám si na jednoduchosti a praktičnosti mých doporučení.

🙍Kdo jsem?

Jmenuju se Honza Kohut. Ověřenými praktikami lepší zvládání stresu se zabývám už zhruba 2 roky.

Můj web JakseRychleNaucit.cz navštívilo přes 1 000 000 studentů, mými online kurzy prošlo několik tisíc z nich, a také jsem měl to štěstí přednášet na mnoha českých univerzitách a středních školách (viz níže).

Na rozdíl od mnohých lektorů a psychologů si zakládám na tom, že moje doporučení mají oporu ve vědeckých studiích (všechny mé přednášky a workshopy obsahují citace na vědecké studie). Nevycházím ze zastaralých poznatků nebo pouze z vlastní zkušenosti! Mým cílem je vědecky ověřené poznatky předávat jednoduše, zábavně a polopaticky, aby jim každý porozuměl.

Tady už mám hotovo...

🏫 Kde?

Rád přijedu k vám do školy. Také je možné udělat přednášku/workshop v online formě na MS Teams nebo Zoom.

⌚ Rozsah a formát

Od 45 do 120 minut.

Přednášky jsou do 60 minut, na středních školách nejčastěji v rozsahu 45 minut. 

U témata stresu vám doporučuji spíše workshop, který je prakticky zaměřen. Účastníci dostanou možnost si techniky vyzkoušet, zároveň můžeme jít více do hloubky a probrat nejrůznější specifika.

🪙 Cena

Cena přednášky/webináře se odvíjí od počtu účastníků a zvoleném rozsahu, začíná na 70 Kč/osoba. Cena workshopů je od 3 000 Kč (čím delší rozsah, tím vyšší cena).

Chci nezávaznou nabídku