fbpx

PŘEDNÁŠKA/WORKSHOP
Jak se soustředit intenzivně bez vyrušování!

O naši pozornost neustále bojují mobily, sociální sítě anebo reklamy. Vlastníci sociálních sítí najímají ty nejlepší adiktology na světě, aby využili sebemenší slabiny lidské mysli, a tak připoutaly naše oči na delší dobu k obrazovkám. Pro většinu lidí je velmi složité se po delší dobu soustředit bez vyrušení. Bohužel velkým množstvím studií je prokázáno, že vyrušování, multitaskování výrazně snižuje naši produktivitu a zpomaluje učení. Časté rozptylování může navíc vést k dlouhodobému zhoršení schopnosti se soustředit.

Na workshopu/přednášce se dozvíte o několika účinných technikách, která vám pomohou se lépe soustředit na učení, psaní nebo důležitou práci. Budete vědět, jak odolat vyrušením. Také zjistíte, jak efektivně přepínat svou pozornost nebo jak v průběhu dne obnovit „zdroje pozornosti“.

💪 Co budou účastníci po přednášce/workshopu umět?

🙍Kdo jsem?

Jmenuju se Honza Kohut a praktikami z oblasti produktivity, multitaskingu a intenzivní koncentrace, které mají základ ve vědeckém výzkumu, se zabývám už více než 4 roky. O multitaskingu jsem dokonce psal diplomovou práci, za kterou jsem získal cenu děkana.

Můj web JakseRychleNaucit.cz navštívilo přes 1 000 000 studentů, mými online kurzy prošlo několik tisíc z nich, a také jsem měl to štěstí přednášet na mnoha českých univerzitách a středních školách (viz níže).

Na rozdíl od mnohých lektorů a psychologů si zakládám na tom, že moje doporučení mají oporu ve vědeckých studiích (všechny mé přednášky a workshopy obsahují citace na vědecké studie). Ale zároveň se snažím vědecky ověřené poznatky předávat jednoduše, zábavně a polopaticky, aby jim každý porozuměl.

kurz time management

Tady už mám hotovo...

🏫 Kde?

Rád přijedu k vám do školy. Také je možné udělat přednášku/workshop v online formě na MS Teams nebo Zoom.

⌚ Rozsah a formát

Od 45 do 240 minut.

Přednášky jsou do 90 minut, na středních školách nejčastěji v rozsahu 45-60 minut. 

O soustředění a efektivním multitaskingu pořádám rovněž workshopy, které jsou praktičtěji zaměřeny. Minimální rozsah workshopu je 120 minut.

🪙 Cena

Cena přednášky/webináře se odvíjí od počtu účastníků a zvoleném rozsahu, začíná na 70 Kč/osoba. Cena workshopu je od 3 000 Kč (čím delší rozsah, tím vyšší cena).

Chci nezávaznou nabídku