fbpx

PŘEDNÁŠKA/WEBINÁŘ - Jak se učit efektivně a rychle!

aneb zapamatujte si více za méně času

Jak prokazuje celá řada vědeckých studií, existuje obrovský rozdíl mezi tím, jak se studenti učí a co ví současný vědecký výzkum o tom, jak se učit efektivně a rychle. Většina studentů se učí špatně! Z toho důvodu ztrácejí neúčinným studiem spoustu času, nebo nedosahují tak dobrých výsledků, jak by mohli, jsou více ve stresu a trpí tím i jejich sebevědomí (např. mají pocit, že jsou blbí).

Přitom by „jen“ stačilo vyměnit špatné metody učení za ty efektivní. Učení se je dovednost jako každá jiná. Téměř kdokoliv se může učit rychle a efektivně. Na přirozené inteligenci záleží mnohem méně, než si myslíme. Co opravdu ovlivňuje schopnost se rychle učit, je způsob, jakým konkrétně dostáváme informace do paměti. Většina často používaných technik učení, nepřináší dobré výsledky… Na svých přednáškách, ve svých kurzech a e-knihách se právě tohle studenty učím.

Jmenuju se Honza Kohut a tématikou rychlého a efektivního učení se na svých stránkách jakserychlenaucit.cz zabývám už více než 6 let, za tu dobu je navštívilo přes 700 000 studentů, mými online kurzy prošlo pár tisíc z nich a několik desítek učitelů. Studentům se snažím pomáhat naplno využívat potenciálu jejich mozku s využitím vědecky ověřených způsobů učení.

Webinářem nebo přednáškou bych chtěl s učením pomoct i studentům na vaší škole.

Co budou studenti po přednášce vědět?

Konkrétní postup - jak na to

Zhodnocení dosavadního způsobu učení

Prostor pro diskuzi

Když si studenti vezmou rady k srdci...

Zakládám si na tom, že rady a tipy, které předávám, mají vědecky základ, avšak jsou vysvětleny jednoduše. Nejpodstatnější totiž je, aby student po přednášce věděl, co přesně má při učení dělat jinak, aby dosahoval lepších výsledků (kratší čas učení, lepší známky apod.).

Kde?

Jakmile to situace dovolí, můžu přijet k vám do školy. Momentálně můžeme přednášku uspořádat online formou webináře na MS Teams, Zoom nebo Google Hangouts (záleží na tom, jakou platformu vaše škola používá).

Jak dlouho?

Od 30 do 90 minut. Důležitou součástí přednášky je i diskuze a zodpovězení dotazů studentů.

Cena

Cena přednášky/webináře se odvíjí od počtu účastníků a zvoleném rozsahu, začíná na 60 Kč/osoba anebo 2000 Kč/vyučovací hodina.

Chci přednášku nezávazně poptat!

    *Poznámka

    Přednášku či webinář můžu přizpůsobit vašim konkrétním potřebám. Na základě domluvy mohu některá témata rozvést více, něco naopak vynechat. Záleží na vašich preferencích, rozhodně nemám připravenou jednu univerzální přednášku, každé vystoupení uzpůsobuji potřebám dané školy.