fbpx

PŘEDNÁŠKA/WEBINÁŘ - Jak se učit efektivně a rychle!

Většina studentů se neumí učit, používají neúčinné metody studia, z toho důvodu ztrácejí npoustu času, nedosahují tak dobrých studijních výsledků, jsou více ve stresu a trpí i jejich sebevědomí (např. mají pocit, že jsou „blbí“).

Naštěstí je učení se dovednost jako každá jiná. Téměř kdokoliv se může učit rychle a efektivně. Na vrozené inteligenci záleží mnohem méně, než si myslíme. Co opravdu ovlivňuje rychlost učení, je způsob, jakým konkrétně dostáváme informace do paměti. Na svých přednáškách vaše studenty naučím používat vědou ověřené metody efektivního studia, aby jim učení zabralo méně času a více je bavilo.

Při svém výkladu si zakládám na jednoduchosti, praktičnosti a vtipném podání.

Co budou studenti po přednášce/workshopu zvládat?

kurz time management

Postup krok za krokem Jak se učit efektivně

Upozornění na největší chyby při učení

Prostor pro dotazy a diskuzi

Když si studenti vezmou rady k srdci...

Rady a doporučení z přednášky jsou založeny na současných vědeckých výzkumech, to však neznamená, že bych mluvil „složitě“. Zakládám si na jednoduchosti a praktičnosti mých doporučení. Nejpodstatnější totiž je, aby student po přednášce věděl, co přesně má při učení dělat jinak, aby dosahoval lepších výsledků (kratší čas učení, lepší známky apod.).

Kdo jsem?

Jmenuju se Honza Kohut a už 7 let se zabývám tématikou rychlého a efektivního učení v souladu se současnými vědecky ověřenými poznatky. Můj web navštívilo přes 1 000 000 studentů, mými online kurzy prošlo pár tisíc z nich.

Přednášel jsem již na mnoha středních školách, ale také na ČVUT, VUT, UK, UPOLu, OSU, nebo pro takové firmy jako je Samsung či Microsoft.

Pokud vás zajímá, jakou kvalitu mají moje rady, podívejte se na některé články zdarma anebo obsah na sociálních sítích, který má za cíl edukovat studenty v metodách efektivního učení a zvládání prokrastinace.

kurz time management

Tady už mám hotovo...

Kde?

Rád k vám přijedu do školy. Také je možné udělat přednášku online formou webináře přes MS Teams, Zoom nebo Google Hangouts (záleží na tom, jakou platformu vaše škola používá).

Jak dlouho?

Od 30 do 240 minut.

Přednášky jsou obvykle do 90 minut, na středních školách nejčastěji v rozsahu 45 minut. 

Workshopy (které jsou mnohem praktičtěji zaměřeny – studenti si techniky mohou hned vyzkoušet a získat ode mě zpětnou vazbu) jsou od 90 do 240 minut a může se jich zúčastnit maximálně 30 studentů.

Cena

Cena přednášky/webináře se odvíjí od počtu účastníků a zvoleném rozsahu, začíná na 80 Kč/osoba.

Cena workshopů závisí na rozsahu. Na středních školách pořádám nejčastěji v rozsahu 2 vyučovacích hodin, cena těchto workshopů se pohybuje od 4 000 Kč. Každá další hodina je levnější. V případě dlouhodobé spolupráce je možná sleva anebo uspořádání 1 přednášky zdarma.

Chci přednášku nezávazně poptat!

    *Poznámka

    Přednášku či webinář rád přizpůsobím vašim konkrétním potřebám. Na základě domluvy mohu některá témata rozvést více do hloubky, některá témata zase vynechat. Záleží na vašich preferencích, nemám připravenou jednu univerzální přednášku, každé vystoupení uzpůsobuji potřebám dané školy.

    Také pro vás mohu udělat přednášku na téma: využití ChatGPT a umělé inteligence, prokrastinace, používání programu Anki nebo Notion, soustředění bez vyrušení, plánování a organizace, pozitivní návyky nebo psaní poznámek.