fbpx

Vhodné pro vysokoškoláky a středoškoláky

E-mailový kurz efektivního učení ZDARMA

Přestaňte mít z učení divný pocit a začněte se učit rychle.

Co se v kurzu přesně naučím?

Techniky efektivního učení

Postupně Vám budu odhalovat techniky učení, které Vám ušetří hromadu času. Už se nebudete cítit divně a nebudete mít pocit, že si nic nedokážete zapamatovat. Inovativní strategie učení Vám ušetří mnoho času a navíc Vás učení začne více bavit.

Zlepšíte své soustředění

Hned v druhém a čtvrtém e-mailu Vám odhalím techniky, které zlepší vaši schopnost koncentrovat se. Každý student s tím má problémy, Vy ovládnete snadné techniky, díky kterým se dokážete na učení soustředit po dlouhou dobu.

Zatočíte s prokrastinací

V prvních lekcích se naučíte jak se přinutit k učení. Už nebudete učení odkládat na později, stačí když ve svém životě aplikujete strategie, které v kurzu učím. Prokrastinace už nebude problém.

Metody rychločtení

Chtěli byste poznat způsob čtení, díky kterému byste četli 2-3krát rychleji? Pár lekcí věnuji problematice rychlého čtení, odhalím Vám ty nejúčinnější techniky, s trochou tréninku se je dokážete naučit. :)

Jak kurz probíhá?

Kurz probíhá formou e-mailových zpráv. Hned po přihlášení Vám přijde první lekce. V první lekci se Vám představím a poskytnu Vám ebook zcela zdarma Jak funguje mozek. Naučíte se o principech fungování mozku a zjistíte jak tyto principy můžete využít denně při učení.

V dalších e-mailech se dozvíte o všech věcech, o kterých píšu na této stránce.

Jestliže máte skutečně zájem si z kurzu něco odnést, měli byste číst každý e-mail a vždy rady ihned aplikovat v reálném životě, jedině tak se zlepšíte.

Během kurzu mi můžete kdykoliv napsat e-mail. Rád odpovím na Vaše dotazy.

Kdo kurz vytvořil?

Jmenuji se Honza Kohut a o efektivní učení se zajímám už snad 5 nebo 6 let. Můj blog jakserychlenaucit.cz navštívilo celkově přes 110 000 uživatelů, ebook zdarma Jak funguje mozek, který jsem napsal, už pomáhá přes 5000 studentům. Nepíšu tu proto, abych se vychloubal, ale proto, abych Vám dokázal, že metody učení, které se můžete v kurzu naučit mají smysl!

Techniky efektivního učení využívám každý den a troufnu si říct, že mi za posledních několik let ušetřily několik týdnu života, které bych jinak strávil učením. Věřím, že každý z Vás má právo se naučit jak se správně učit.

Také jsem si jistý, že každý se může naučit efektivně učit. Zvládl jsem to já. Chlapec, který měl už ve 3. třídě trojky, měl problémy s koncentrací a neustále brečel kvůli blbostem. Opravdu se můžete učit super rychle stačí odhodlání a ochota vyzkoušet nové věci. Potom můžete dosáhnout skvělých studijních výsledků s minimem úsilí. Učení Vás začne více bavit a přestanete mít divný pocit z učení.