fbpx

Kurz efektivního učení zdarma

Bezplatný kurz efektivního učení, ideální pro studenty vysokých a středních škol

Učte se až 3x rychleji!

  • Věděli jste, že nezáleží až tak moc na tom, jak dlouho se učíte? Mnohem důležitější je učit se správně v souladu s vašim mozkem. Kvalita poráží kvantitu! V e-mailovém kurzu se dozvíte, jak se učit efektivně a rychle.

Také nesnášíte zdlouhavé a často bezvýsledné učení? Chtěli byste se učit rychle a zábavně? Není to vaše chyba, že se neumíte učit. Ve škole nám nikdo neřekl jak se správně učit, nikdo nám neukázal techniky, díky kterým ušetříme drahocenný čas a zaručeně se tak naučíme na každou zkoušku, či písemku. V kurzu Vám zdarma představím několik efektivních metod učení, které se zvládnete naučit každý.

Co všechno se v kurzu efektivního učení naučíte?

  • Postupně Vám odhalím strategie učení, které Vám ušetří mnoho času. Budete dosahovat lepších výsledků za kratší dobu.
  • V jedné lekci se zaměříme na soustředění (3. lekce kurzu)
  • Z učení budete mít lepší pocit a nebude tak nudné!
  • Ovládnete svůj čas, už nikdy nebudete pod časovým tlakem!
  • Dozvíte se, jak bojovat s prokrastinací (hned 2. lekce)
  • Poznáte principy fungování mozku. Využijete maximální kapacitu mozku.
  • Ovládnete antickou mnemotechniku, pomocí které si rychle zapamatujete desítky nudných faktů! (1. lekce)

Věřím, že učením nechcete trávit věčnost, ale i tak chcete ve škole dosahovat skvělých nebo aspoň slušných výsledků. Jakmile odhalíte tajemství rychlého učení, máte vyhráno. Ve škole se vám začne více dařit, získáte více volného času a vaši rodiče budou zaručeně nadšení. Nemusíte se bát techniky efektivního učení nejsou nijak složité, naučíte se je za několik dní. Zvládl jsem se je naučit já, kdysi průměrný student, zvládly to i tisíce lidí před vámi, s trochou snahy to zvládnete i Vy!

Jak kurz probíhá?

Kurz probíhá formou e-mailu. Většinou vám obden pošlu jednu lekci, ve která se naučíte určitý aspekt efektivního učení. V první lekci například obdržíte ebook zcela zdarma, ve kterém zjistíte na jakých principech funguje mozek a jak tyto informace využít ve svůj prospěch. V ebooku se navíc dozvíte o skvělých a špatných metodách učení, kterým byste se měli vyhnout. V druhé lekci Vás naučím jak se přinutit učit atd. Postupně si řekneme něco o soustředění, mnemotechnikách, rychločtení, metodách skutečného učení a mnoho dalšího.

Co všechno kurz efektivního učení ZDARMA obsahuje?

Získáte přístup k více než 15 lekcím zcela ZDARMA

Obdržíte 2 ebooky zcela zdarma. Jeden o principech fungování paměti a druhý o důležitosti vzdělání.

Po celou dobu kurzu mi můžete psát e-maily, odpovím Vám na Vaše dotazy.

Pokud pozorně čtete e-maily, můžete narazit na několik nečekaných dárků, jež zpříjemní Vaši výuku.

Odpovědi na nejčastější otázky! FAQ

Jmenuji se Honza Kohut, učím studenty jak se rychle a efektivně učit, celý můj příběh si můžete přečíst ZDE

Rád sdílím své znalosti a abych pravdu řekl, nelíbí se mi, že nás ve školách nutí, abychom se učili zbytečnosti, ale nikdo nám neřekne JAK SE TO UČIT. Toto se snažím v kurzu napravit. Odhalím Vám opravdu mnoho technik zcela zdarma. Efektivní učení jsem studoval dlouho, asi 3 roky, přečetl jsem desítky knih, absolvoval 2 zahraniční kurzu. Zjistil jsem, co funguje a které metody jsou k ničemu. Techniky, které se mi nejvíce osvědčily Vám představím v kurzu, či mém ebooku.

Rozhodně nečekejte zázračné pilulky, které Vám do hlavy uloží během pár sekund tisíce informací. 🙂 Ano, techniky nejsou nijak těžké, ale musíte je začít používat. O technikách efektivního učení nestačí pouze číst, musíte si je vyzkoušet. Proto nečekejte a pusťte se do akce.

Chci tyto informace dostat mezi lidi. Studenti nemají být otroci, kteří se hodinami bezvýsledně učí, spíše by si měli užívat života dokud jsou mladí.

Mnoho užitečných informací Vám poskytuji zcela zdarma. Ale jednou za čas Vám nabídnu placený produkt, který Vám představí strategie učení ještě mnohem lepší a pokročilejší. Jedná se o ebook Jak se efektivně učit nejen do školy. Krok za krokem Vám v jedné knížce představím úplně nejlepší strategie učení, na které jsou doposud narazil. Ebook doslova katapultuje vaše výsledky!

Rozhodně se v učení mnohonásobně zlepšíte i v kurzu zdarma, ale pokud chcete svou hru posunout o několik levelů výše, ebook Jak se efektivně učit nejen do školy je jasná volba.

Kdykoliv se můžete odhlásit z kurzu. Nic Vám v tom nebrání. V každém e-mailu je tlačítko odhlásit se. Kdybyste měli jakýkoliv důvod, můžete mé e-maily přestat odebírat.

Co na efektivní učení říkají studenti?

Ahoj Honzo hodně si mě inspiroval k tomu, abych se začala učit, dokonce jsem se dokopala i k tomu, abych si koupila tvojí knížku, jak se efektivně učit a moc mi pomohla. Díky tobě si toho hodně pamatuji a stačí si mi přečíst 1 nebo 2x danou látku a hned ji chápu a rozumím moc ti děkuji
Dana
studentka
Z ebooku jsem nadšená. Musela jsem si ho prostě koupit, protože jsem byla zvědavá, co všechno, ze sebe ještě můžu dostat. Ebook mi pomohl se zlepšit v učení a mít ze sebe sama dobrý pocit, což mi vždy dělalo problémy. Teď jsem se zlepšila ve škole a používám tvé rady, ještě mi pořád trvá se něco naučit, ale už se do toho pouštím mnohem raději. Jsem ráda, že jsem poznala nové způsoby učení. Ty lepší známky mě opravdu hřejou u srdíčka. Moc děkuju!
Zuzana Blanařová
studentka gymnázia
Před několik dny jsem si pořídil e-knihu Jak se efektivně učit, i když jsem celkem váhal, jestli to pomůže. Ještě před pořízením e-knihy jsem měl s učením velké problémy, byl jsem klasický čtyřkař. Po přečtení e-knihy jsem si toho hodně uvědomil a začal používat pár nových technik učení, které jsem se v knize naučil, ty mi zabraly už prvních několika písemkách, z jedné mám 2 a z druhé 1. Je to pro mě velký pokrok. Učení je teď mnohem větší zábava a zvládám ho rychleji, než jsem si myslel. Děkuji Honzo!
Honza Hačecký
student
Materiály, které jsi vytvořil jsou pro mě velkou inspirací a konečně mě motivuje se učit, obzvlášť, když vidím výsledky. Měli by ho dostávat učitelé na ZŠ a učit tyhle věci děti. Pokračuj dál v tom, co děláš!
Kateřina Zdražilová
studentka
Je to velmi zajímavý kurz, který mě dost inspiruje a z různých rad na učení které jsem kdy četla mi tyto rady přijdou nejužitečnější. Určitě jej někomu doporučím. 👍
Nikola Morávková
studentka gymnázia