fbpx

PDFko - 7 tipů, jak zvládnout maturitu! [ZDARMA]

Jaké informaci si z PDFka odnesete?

Věřte mi, že maturita není až tak lehká, jak vám to říkají starší kamarádi. Všichni se zmiňují, jaká je to pohodička, ale už zapomenou říct, jak byli ve stresu a jak velké měli vlastně štěstí.

V krátkém pdfku se dozvíte, jak zvládnout maturitu. Odhalím vám několik velmi snadný tipů, které vám ušetří mnoho času stráveného učením.

Kdo pro vás PDFko napsal?

Ahoj,

jmenují se Honza Kohut a už téměř 3 roky studenty na svém blogu učím, jak se rychle a efektivně. Blog už navštívilo přes 150 000 studentů, kterým pomáhají metody rychlého a efektivního učení.

Věřím, že nikdo z nás není předurčen k neúspěchu. Sám jsem nad sebou kdysi lámal hůl a myslel jsem si, že nemůžu změnit svou současnou situaci. Měl jsem špatné známky, nedařilo se mi a učení mě vůbec nebavilo.

Naštěstí jsem si přečetl první knížku o efektivním učení, která mi otevřela oči. Toto téma mě začalo fascinovat a nakonec jsem se proměnil z průměrného studenta ve výtečného. Věřím, že něco podobného můžete v pohodě dokázat taky.

Nemusíte se zrovna stát premianty, ale aspoň můžete mít z učení lepší pocit a zlepšit si známky bez vynaložení zbytečně velkého úsilí. Úplně každý se s trochou snahy může naučit efektivně a rychle učit.

Stáhněte si pdfko a udělejte první krok za rychlejším a efektivnějším učením.