fbpx

Stáhněte si ZDARMA 5 kapitol z e-knihy!

Jak se efektivně učit nejen do školy!

  • 2000+ stáhnutí
  • Ukázka 5 kapitol zcela ZDARMA (nezkrácené kapitoly)
  • Vědecky ověřené strategie efektivního učení!
  • Jak se správně učit?
  • Jak zatočit s prokrastinací?
  • Jak se naladit na vlny učení?
 

Co na e-knihu říkají její čtenáři?

Jelikož studuju medicínu, denně se toho musím hodně naučit. Studium je opravdu časově náročné, a proto jsem si vyhledávala více informací o principech paměti a o tom, jak paměť lépe využívat. Narazila jsem na blog jakserychlenaucit.cz. Nejprve jsem četla články, a nakonec se rozhodla i koupit e-knihu Jak se efektivně učit. Nejdříve jsem s koupi váhala, jelikož jsem byla už na jiném kurzu paměti a myslela si, že mi e-kniha nemůže poskytnout více informací. Ale mýlila jsem se. Honza Kohut se ve své e-knize nezaměřuje jen na jednu část, tedy paměťové techniky, ale i na proces učení, psaní poznámek, zapojování přirozené paměti a vyvolávání informací. Právě to jsou věci, které zpravidla student potřebuje, ale běžně je na webových stránkách nenalezne. Ocenila jsem, že jsou kapitoly přehledně roztříděné a doplněné o praktické příklady. Každý má tedy možnost si techniku představit v praxi a zkusit ji aplikovat ve svém oboru.​

Jana Pavelcová

Sice se řadím k těm studentům co před přečtením neměli špatné známky,takže nemůžu porovnat rozdíl mezi známkový pokrokem, ale učení mě extrémně nebavilo, až jsem ho přímo nenáviděla. Další můj problém byl, že mi strašně dlouho trvalo se k učení dokopat, což ještě dneska občas přetrvává u předmětů, u kterých nevidím vhodné využití, ale není to takový extrém jako předtím, protože jsem se naučila k tomu lépe přistupovat a najít si v tom to zajímavější jádro. Na e-knihu jsem narazila úplnou náhodou, když jsem hledala vhodné knížky k maturitě. Ovšem jak jsem se dočetla, že existují lepší učící techniky než mé nenáviděné biflování, neváhala jsem a e-knihu si koupila. Své koupě opravdu nelituji, protože e-kniha se mi opravdu líbí a naučila jsem se, že učení může být i zábavné a navíc daná látka mi v hlavě vydrží mnohem déle než při biflování. Například Homér s Ezopem se mě drží už měsíc po napsání písemky. Navíc přepínání na režim učení je suprová věc, protože to jde do hlavy opravdu rychleji. E-knihu bych rozhodně doporučila všem studentům.

Kateřina Rousová

Kdo napsal tenhle návod na učení?

Tenhle intelektuál! 🙂

Ahoj, jmenuji Honza Kohut a už více než 3 roky se zajímám o rychlé a efektivní učení a píšu blog Jakserychlenaucit.cz, který si přečetlo přes 400 000 lidí.

Sám jsem měl s učením kdysi potíže. Učil jsem se pomalu, nevěděl jak na to, rychle jsem ztrácel motivaci a nedokázal udržet pozornost. Dneska je to jinak, vím, jak se učit správně a mám skvělé výsledky.

Jestli se učíte pomalu, není chyba ve vás, ve vaší inteligenci a mozku, ale ve způsobech učení.

Stáhněte si ukázku z mojí e-knihy Jak se efektivně učit nejen do školy zcela ZDARMA pohodlně do e-mailu. 

Celý můj příběh si můžete přečíst ZDE.