fbpx

Využijte síly AI na maximum!

Naučte se správně zadávat prompty

jak zadávat prompty, jak správně zadávat prompty, prompt, prompty, chatgpt

Cena online kurzu je 483 Kč

🔤 Naučíte se, jak zadávat prompty lépe než 90 % lidí. Metody pro úplně začátečníky i pokročilejší.

✅ Pochopíte fungování jazykových modelů.

📺 10 videí plných návodů.

😱 Doživotní přístup.

ChatGPT, Google Bard anebo Bing Chat jsou velmi mocné nástroje, které vám pomohou s psaním, úkoly, učením, podnikáním a se spoustou dalších aktivit. Síla těchto nástrojů spočívá v tom, že dokáži generovat texty na základě vašich „promptů“ (tj. příkaz pro umělou inteligenci, kterým vyjadřujete, co chcete, ať AI udělá.)..

V kurzu se naučíte, jak prompty co nejlépe zadávat, abyste od umělé inteligence získali co možná nejlepší výsledky. Jak se říká: Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Nejinak je tomu u AI. Výstup, text, který od umělé inteligence získáte bude jenom tak dobrý jako prompt, který zadáte. Jestliže prompty zadávat neumíte, AI vám spíše přidělá více starostí, než aby vám ušetřila čas a usnadnila život.

💪🏻 Po absolvování kurzu

Pokud jste už umělou inteligenci používali, možná vás frustrovalo, že kvalita odpovědí není tak vysoká. Problém většinou není v samotném jazykovém modelu (GPT-4, Palm-2), ale ve způsobu, jak jste zapsali prompt. Čím kvalitněji formulujete dotaz pro umělou inteligenci, tím lepší výsledek získáte.

V kurzu se naučíte používat nejlepší praxe z oblasti „prompt engineeringu“ (obor, jenž se zabývá tím, jak zapisovat správně prompty), které zajistí nejlepší možné výsledky. 

Začneme od nejjednodušších principů, na konci se již dostaneme k pokročilejším technikám jako je například Few-shot learning či vytrénování chatu pro určitý typ úloh.

Pro absolvování kurzu není třeba, abyste měli placenou verzi ChatGPT, vystačíte si s verzí zdarma, anebo s Google Bard či Bing Chatem.

📑 Obsah kurzu

📑 Konkrétní obsah lekcí

Know-how předávám formou videí. V rámci kurzu rovněž uvádím celou řadu příkladů, které vám pomohou principy pro zadávání promptů lépe pochopit.

Cílem kurzu je vás naučit zadávat prompty. Součástí kurzu však nejsou seznamy konkrétních promptů, které si můžete zkopírovat a začít rovnou používat. Prompty si už musíte vytvořit na základě znalostí promptování sami.

Pokud vás zajímá konkrétní využití jazykových modelů pro efektivní učení, pořiďte si:
🔗 Databáze nejlepších promptů pro efektivní učení (jedná se o seznam 40 promptů, které vám pomohou se rychleji učit).

Pokud chcete AI využít při psaní závěrečné práce, bude vás zajímat:
🔗 Databáze nejlepších promptů při psaní bakalářské, diplomové práce (téměř 80 promptů, které se vyplatí použít při psaní závěrečné práce).

⭐ Jak se to studentům líbí?

Kurz je nový, ještě na něj nemám žádné reference, nicméně toto říkali studenti na můj webinář o využití AI pro studenty, který se obsahem podobá kurzu.

Kdo pro vás online kurz vytvořil?

Já, Honza Kohut, zcela upřímně přiznávám, že nemám vystudované AI, strojové učení, deep learning, ani vám nedokážu technicky vysvětlit, jak fungují neuronové sítě modelu GPT-4.

Jsem expert na efektivní učení v souladu se současnými vědecky ověřenými poznatky, který se od začátku roku 2023 intenzivně zabývá tím, jak si s AI usnadnit studium a obecně život. Od března své rady sdílím v kurzech a na webinářích, kterými si prošlo už přes 300 lidí. Na sociálních sítích pak má videa pomohla statisícům lidí.

O AI jsem přednášel na mnoha českých vysokých školách (UK, UPOL, ČZU), fotky z akcí a reakce účastníků, najdete na mém instagramu @honzakohut13

🤔 Nejčastější otázky

Ne, vůbec. Práce s chatbotem není technicky náročná, jediné co potřebujete, je znalost českého jazyka a připojení k internetu.

Ano i ne. Například Bing vyhledávač a Google Bard jsou úplně zdarma. Tito chatboti jsou velmi výkonní a poradí si s většinou úkolů. ChatGPT je rovněž v základní verzi úplně zdarma, avšak pokud chcete získat přístup k pluginům a dalším pokročilejším funkcím, musíte platit za verzi Plus.

Pro valnou většinu věcí, které učím v kurzu, vám bude stačit ChatGPT zdarma, Bing či Google Bard. Avšak pokud chcete pracovat s Excel tabulkami, pdf dokumenty budete si muset pořídit ChatGPT Plus.

Ano, hned po zakoupení získáte přístup ke všem lekcím kurzu. Videa si můžete zhlédnout svým vlastním tempem.

Hned po zaplacení získáte přístup do členské sekce kurzu. Jádrem kurzu jsou video návody.

Kurz můžete absolvovat vlastním tempem, nikdo vás nebude kontrolovat.

Jasně, pokud si nebudete vědět s něčím rady, budete potřebovat poradit, jsem tu pro vás. V případě dotazů mi napište email na honza@jakserychlenaucit.cz. Do předmětu emailu uveďte, že jste účastníkem kurzu, tyto emaily řeším přednostně.

Vaše spokojenost je na prvním místě, koupí kurzu to rozhodně nekončí.

Ke kurzu máte doživotní přístup.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.