fbpx

Vhodné pro studenty vysokých a středních škol

Odhalte tajemství nejlepších studentů - naučte se efektivně učit!

Ebook Jak se efektivně učit nejen do školy aneb krok za krokem se naučíte jak se učit rychle, efektivně a zábavně!

Jestli jste alespoň jednou odpověděli ANO, vyplatí se Vám číst dál.

Můžete si být jistí, že v tom nejste sami. Většina studentů neví jak se správně učit. Mnoho studentů si prostě myslí, že jedinou cestou k dosažení lepších studijních výsledků je učit se více.

Ale jak vysvětlíte úspěchy studentů, kteří netráví učením moc času, ale i tak dosahuji skvělých výsledků? A jak to, že jsou někteří studenti celé dny zavaleni knihami, a přesto nedokážou u zkoušky uspět?

Jasně, určitou roli hraje přirozená inteligence, ale mnohem větší roli hraje to, že úspěšní studenti vědí jak se učit, ví jak udržet pozornost, nemají problémy s prokrastinací, umí si naplánovat čas, mají skvělou paměť a během zkouškového nebojují se stresem.

Bohužel nás ve škole nikdo tyto důležité schopnosti nenaučil, což je obrovská škoda. Ztrácíte zbytečně moc času, stresujete se a nedosahujete svých cílů.

V ebooku Jak se efektivně učit nejen do školy Vám představím způsoby učení, které používají nejúspěšnější studenti po celém světě. Zvládnete se naučit více informací za méně času! Z učení budete mít lepší pocit a jsem si jistý, že Vás učení začne více bavit.

Kdo jsem? A jak jsem se začal efektivně učit a jak to můžete dokázat i Vy!

Čau,

jmenuju se Honza Kohut a můžu o sobě hrdě prohlásit, že se umím efektivně učit. Efektivnímu učení se věnuji už několik let, vyzkoušel jsem si desítky technik, zjistil jsem, které fungují a se kterými byste raději neměli ztrácet čas..

Na blogu jakserychlenaucit.cz, který navštívilo přes 115 000 uživatelů, učím studenty jak se lépe učit.  Moje ebooku si přečetlo přes 5000 lidí.

Nepíšu to proto, abych se chlubil (I když možná trochu :D), říkám Vám to proto, abyste si uvědomili, že techniky, které se můžete naučit mají smysl a už několik stovek lidí před Vámi je otestovalo.

Ale ne vždycky jsem se uměl efektivně učit…

Stále si živě pamatuji na to, když jsem byl ve 3. třídě a šel jsem po vysvědčení domů, byl jsem opravdu nervózní a bál jsem se, jak budou rodiče reagovat. Dostal jsem totiž svojí první trojku!

Přesně tak, za tímhle webem nestojí žádný přirozený génius, který by se narodil s IQ 195. Spíše bych se charakterizoval jako obyčejný kluk, který se všechno v průběhu naučil. A věřte mi, i Vy, se můžete velmi snadno a rychle naučit efektivně učit.

V průběhu studia na základní škole, jsem neustále dostával trojky a někdy jsem měl štěstí, že to zůstalo jenom u trojek. :D V 8. třídě jsem se už viděl na účilišti a ani jsem nevěřil, že bych se mohl učit rychle a téměř bez úsilí.

Učil jsem se chaoticky, neměl jsem v tom žádný systém. Z učení jsem měl divný pocit a své poznámky jsem si musel dokola pročítat, abych si vůbec něco zapamatoval. Navíc jsem bojoval s prokrastinací a a měl jsem velký problém s udržením pozornosti.

Ale v té době jsem si rovněž oblíbil kouzlení a k Vánocům jsem si přál knížku Magie a manipulace mysli britského mentalista Derrena Browna. Kniha v sobě obsahovala i kapitolu věnovanou paměti. Právě v ten moment jsem se stal posedlý efektivním učení a pamětí. :)

Učil jsem všemožné paměťové techniky, hltal jsem všechny knížky o paměti a učení, na které jsem narazil, naučil jsem se anglicky, abych mohl studovat z originálních vědeckých výzkumů, také jsem absolvoval několik zahraničních kurzů o efektivním učení. Postupně jsem si zkoušel všemožné techniky a zjistil, které fungují a které nikoliv. Časem jsem si vytvořil svůj vlastní systém učení, který mi dokonale funguje!

Maturitu jsem zvládl téměř bez učení na samé jedničky a při studiu na vysoké škole se v pohodě stíhám: věnovat svému blogu a podnikání zároveň, 5x týdně sportovat a řádně si užívat studentského života.

Málokdy se mi stane, že bych nestíhal, nebo se cítil ve stresu a pod tlakem.

Samozřejmě, neproměnil jsem se během jedné noci. Trvalo to nějaký čas, než jsem se seznámil se všemi technikami, pořádně si je odzkoušel a poté je vypiloval k dokonalosti. Dokonce i dnes se stále učím a stále poznávám nové metody studia, které Vám předávám v knihách a na blogu.

Jak se můžete začít efektivně učit VY?

Už jste poznali mojí cestu. Pár let se můžete věnovat samostudiu, můžete hltat všechny knížky o učení, absolvovat online kurzy a techniky testovat metodou pokus omyl.

Nebo

Si můžete přečíst můj ověřený návod jak se efektivně učit. V knize nenajdete žádné zbytečnosti ani polopravdy. Naučíte se pouze metody, které denně využívám já a tisíce úspěšných studentů po celém světě.

V čem přesně Vám ebook pomůže?

Ušetříte čas strávený učením!

Poznáte techniky učení, díky kterým se budete učit rychleji. Pokud Vám teď trvá učení libovolné látky 4 hodiny, pomocí technik efektivního učení, můžete zkrátit dobu učení pouze na 1 hodinu.

Poznáte nejlepší metody učení

V ebooku Vám odhalím techniky učení, které využívají nejlepší studenti po celém světě. Nejedná se o žádné šarlatánské metody učení, které nefungují. Všechny techniky jsou ověřeny. Látku si pevně zapamatujete a dokážete ji lépe pochopit. Učení Vás rovněž začne více bavit.

Zlepšíte SOUSTŘEDĚNÍ!

V ebooku se také dost věnuji soustředění, budete vybaveni technikami, pomocí kterých udržíte pozornost po dlouhou dobu.

Zatočíte s prokrastinací!

Odhalím Vám techniky, které zajistí, že nebudete odkládat úkoly a začnete se jim věnovat ihned (POZN. Upřímně se nedá nad prokrastinací nikdy kompletně vyhrát, ale dá se ji drasticky minimalizovat).

Budete mít lepší prospěch

Samozřejmě, když se naučíte efektivně učit a tipy začnete denně využívat, je nevyhnutelné, že dosáhnete lepšího prospěchu.

Ovládnete stres

Máte před zkouškami nebo během testů velký stres? V ebooku se dozvíte jak se stresem zatočit. Příště už budete v klidu a stres neovlivní Váš výkon

Naučíte se plánovat svůj čas

Víte, co spojuje úspěšné studenty? Umí si plánovat svůj čas. Právě to se naučíte i v ebooku. Naučíte se čas využívat efektivně.

Principy dlouhodobé paměti

Poznáte principy dlouhodobé paměti, díky kterým nikdy nic nezapomenete. Když si tyto principy osvojíte, dokážete informace uložit do své paměti natrvalo a nikdy se nebudete muset usilovně učit na zkoušky ani státnice nebo maturitu.

Ebook má 110 stránek a je nabitý informacemi (opravdu tam nenajdete zbytečnou omáčku a nepotřebné vycpávkové info). Kniha je rozdělena na 3 části. V každé se dozvíte o určitém aspektu učení.

Každá kapitola obsahuje cvičení, které Vás donutí techniky používat v praxi. (Nestačí pouze číst, techniky musíte zavést do svého života, teprve pak ucítíte jejich účinek.). Cvičení Vás nakopne do akce, která je nezbytná.

Bez práce nejsou koláče. O technikách můžete pouze číst a neprovádět je, ale nijak se nezlepšíte, musíte je začít používat, teprve pak uvidíte rozdíl.

Obsah a ukázky

Co na ebook říkají studenti, kteří si ho pořídili?

Na tomto ebooku se mi nejvíce líbí stručnost, přehlednost, obsah i design. Ebook je stručný bez jakékoli 'omáčky' okolo. Obsah je výborný. Cením, že se našel konečně někdo, kdo takovýto obsah vydává a tím nám usnadňuje práci a šetří čas. Prostě radost číst! Rozhodně pociťuji velký pokrok, učení už pro mě není taková nuda a mám pocit, že si toho zvládnu více zapamatovat. Ebook bych všem studentům rozhodně doporučil.
Alexandr Řešetňák
student programování
Ještě předtím, než jsem si přečetla knížku, tak jsem se nedokázala ani pořádně soustředit, také jsem se podceňovala. Stále mám problém se soustředěním a se sepisováním zápisků svými slovy, ale myslím si, že se postupně své problémy překonávám. Ebook jsem si koupila hlavně proto, že jsem nechtěla nad učením strávit zbytečně moc času a přitom si naučené informace pamatovat jen na test a nedokázat je pak použít i později. Abych řekla pravdu s koupí jsem váhala, protože jsem prostě nevěděla co dostanu, zda-li co autor uváděl je opravdu tak a nejedná se jen o podvod. Nakonec jsem se tak rozhodla z pouhé zvědavosti a jsem za to ráda. Rozhodně si myslím, že mi přečtení ebooku dalo nové znalosti, schopnosti a pohledy na učení a pomalu si všímám změn jako například, že mi učení nebere tolik drahocenného času a dokonce si myslím, že jednoho dne mi učení zabere času ještě méně. Moje výsledky ve škole se zlepšily. Ebook jsem doporučila kamarádům a doporučila bych ho všem, kteří mají zájem se rychleji učit.
Kateřina Prášková
studentka
Z ebooku jsem nadšená. Musela jsem si ho prostě koupit, protože jsem byla zvědavá, co všechno, ze sebe ještě můžu dostat. Ebook mi pomohl se zlepšit v učení a mít ze sebe sama dobrý pocit, což mi vždy dělalo problémy. Teď jsem se zlepšila ve škole a používám tvé rady, ještě mi pořád trvá se něco naučit, ale už se do toho pouštím mnohem raději. Jsem ráda, že jsem poznala nové způsoby učení. Ty lepší známky mě opravdu hřejou u srdíčka. Moc děkuju! 😊
Zuzka Blanařová
studentka
Dlouho jsem hledal na internetu věci kolem učení a paměti. Následně jsem narazil na tvůj blog jakserychlenaucit.cz, který mě velice zaujal. Po přečtení několika článků jsem neváhal a objednal si e-book, protože jsem věděl, že to bude stát za to. 🙂 Ebook mi nejvíce pomohl a stále pomahá zatím v učení cizích slovíček. Do budoucna chci samozřejmě postupně využít rady z celého ebooku ke studiu. Líbí se mi jak se můžu rychle a hlavně efektivně učit cizí slovíčka metodou kartiček pomocí boxů. Díky této metodě mi už neunikne žádné slovíčko, které se chci naučit. 🙂 Tento ebook doporučuji všem, kteří se sebou chtějí něco udělat. Nezáleží kolik je Vám let, záleží na tom, čeho chcete v životě dosáhnout, prvním krokem je právě tento ebook. 🙂 Radek Kaisler Student
Radek Kaisler
Student VŠE Praha
Ahoj Honzo, hodně si mě inspiroval k tomu, abych se začala učit, dokonce jsem se dokopala i k tomu, abych si koupila tvojí knížku, jak se efektivně učit a moc mi pomohla. Díky tobě si toho hodně pamatuji a stačí si mi přečíst 1 nebo 2x danou látku a hned ji chápu a rozumím moc ti děkuji
Dana Třinecká
vysokoškolačka
Ahoj, sice se řadím k těm studentům co před e-bookem neměli špatné známky,takže nemůžu porovnat rozdíl mezi známkový pokrokem, ale učení mě extrémně nebavilo, až jsem ho přímo nenáviděla, ale pouze učení související se školou jinak se ve volném čase učím ráda, ale pouze věci co mě baví, a které mě zajímají.Další můj problém byl, že mi strašně dlouho trvalo se k učení dokopat, což ještě dneska občas přetrvává u předmětů u kterých nevidím vhodné využití, ale není to takový extrém jako předtím, protože jsem se naučila k tomu lépe přistupovat a najít si v tom to zajímavější jádro. Upřímně jsem žádné rady na učení nehledala, našla jsem tento e-book úplnou náhodou když jsem hledala vhodné knížky k maturitě :D.Ovšem jak jsem se dočetla, že existují lepší učící techniky než mé nenáviděné biflování, neváhala jsem a e-book si koupila.Své koupě opravdu nelituji, protože e-book se mi opravdu líbí a naučila jsem se, že učení může být i zábavné a navíc daná látka mi v hlavě vydrží mnohem déle než při biflování.Například Homér s Ezopem se mě drží už měsíc po napsání písemky :D.Navíc přepínání na režim učení je suprová věc, protože to jde do hlavy opravdu rychleji. E-book bych rozhodně doporučila všem. Párkrát jsem ho již i doporučila, akorát známí jsou už tak zhnusení učením, že ani nechtějí vyzkoušet nové věci :(
Kateřina Přibáňová
maturantka
Kniha sa mi páčila a nakoniec som rád, že som si ju kúpil. Pomohla mi a začal som používať nové medódy, písať si krajšie a prehľadnejšie poznámky. A hlavne ma naučila používať pri učení hlavu, rozmýšlať nad tým čo sa učím. Dozvedel som sa aj to, že je dôležité si zopakovať čo už viem pred učením a tak si lepšie zapamätať učivo a že doučovať spolužiaka vôbec nie je naškodu.. Verím, že v učení sa postupne ešte viacej zlepším.
Matuš Grega
student
Před koupí ebooku jsem měla největší problémy s prokrastinací a soustředěním. Už jsem starší ročník (66) a hledala jsem na internetu rady jak se učit, proto jsem s koupí moc neváhala. Ebook mi určitě pomohl. Řídím se radami a vše zvládám mnohem lépe než předtím. Ebook bych doporučila i starším lidem, kteří už jaksi nevěří, že by se mohli rychle učit.
Ivana Doležalová
dálková studentka
Ebook se mi moc líbí. Oceňuji, že tam nejsou žádná odborná slova a věty, které pochopím až po desátém přečtení. Vše je krásně vysvětlené "po lopatě" a dobře se to čte. Zatím jsem nadšená a postupně zkouším vše
Barča Hynková
studentka
Nejhorší bylo začít, překonat tu nechuť si k tomu učení vůbec sednout. Hledala jsem návod jak efektivně to vše zvládnout. Ebook bych doporučila ostatním, aby se neučili celý den a určili si třeba jen 3 hodiny ze dne. Pro mě to byl návod, jak si sestavit time managment přípravy na státnice a úspěšně to zvládnout. Takže za mě nejhorší,"začít" a "vytvořit si plán",abych za krátkou dobu zvládla 188 otázek. Techniky učení také nesmírně pomohly.
Romana Mazánková
studentka
Už více než 300 studentů si přečetlo ebook

Kde jste mě mohli vidět?

Získejte ebook, nic neriskujete máte 30denní garanci vrácení peněz

Kupte te si ebook a po 30 dnech se rozhodně, jestli to pro Vás mělo cenu. Pokud Vám rady s ebooku nepomůžou, peníze Vám obratem vrátím.

Ebook už prodávám nějakou dobu, prodal jsem přes 300 kusu, ale zatím jsem vyřizoval pouze jednu reklamaci. Myslím, že to mluví za vše. Rady, které v ebooku najdete mají smysl a skutečně fungují. Je jenom na Vás, jestli je zavedete do svého života.

Jste ochotni investovat do své budoucnosti?

Docela s Vámi teď soucítím. Čelíte rozhodnutí, jestli si ebook koupit nebo nekoupit. Ještě před pár lety bych také váhal, jestli tomu všemu věřit a jestli se mi skutečně vyplatí podobnou knihu koupit. Ale v poslední době už vůbec neváhám a jsem ochoten do vzdělání investovat své peníze, protože vím, že to co se naučím mi už nikdo nevezme!

Jestliže se naučíte vy efektivně učit, nikdo Vám tuto schopnost už nikdy nevezme! Budete schopni se naučit cokoliv mnohem rychleji, budete mít při učení lepší pocit, udržíte pozornost po delší dobu a s přibývajícím věkem se Vám bude méně zhoršovat paměť atd.

Navíc, mnoho výzkumu potvrdilo, že lidé jsou šťastnější, když mají více volného času. A že investice do ušetření času je udělají mnohem šťastnější než investice do věcí. Schopnost efektivně se učit Vám dovolí získat více času, který můžete strávit jak chcete.

Tak co, koupíte si raději 2 nezdravé BigMacy, další obal na telefon, nové tričko, nebo raději investujete do své budoucnosti a svých schopností?

Bonus ZDARMA!

Součástí ebooku jsou i 2 bonusy zcela zdarma!

Obdržíte odškrtávací seznam, který si můžete vytisknout a vždy ho mít při sobě během učení. Při učení si budete odškrtávat postupně kroky, které vedou k efektivnímu učení. Na žádnou důležitou část tedy nikdy nezapomenete a principy učení budete stále při sobě.

Dále obdržíte cvičebnici plnou slovíček, kterou můžete využít pro trénink mnemotechniky, která byla vynalezena už v antickém Řecku.

Získejte okamžitý přístupů k ebooku Jak se efektivně učit nejen do školy!

Chcete ušetřit čas strávený učením?

Ebook se běžně prodává za 569 Kč, nyní zvýhodněně pouze za 369!

Jak probíhá platba?

  • Ebook se běžné prodává za 596 Kč, dnes ho můžete získat za 369 Kč
  • Po zmačknutí tlačítka budete přesměrovnání na stránku s prodejním formulářem. 
  • Formulář vyplníte a zvolíte si způsob platby. (kreditní karta, bankovní převod, PayPal)
  • Ihned po zaplacení Vám bude ebook zaslán na e-mail. 
  • Zašlu Vám i fakturu, všechno je legální, výdělky poctivě daním!
  • Koupí souhlasíte s obchodními podmínkami, naleznete  u prodejního formuláře

Kontaktní údaje?

Jan Kohut

e-mail: info@jakserychlenaucit.cz

Telefon: 733 395 430

IČ: 05589606

Nejčastější otázky

Vůbec ne. Vlastně už v první kapitole ebooku doporučuji, abyste nečetli zběsilým tempem. Jako ideální považuji maximálně 2 kapitoly denně.

Ebook Jak se efektivně učit nej školy není román a nemůžete ho přečíst za jeden den a očekávat ohromné změny v rychlosti učení.

Ebook musíte číst po malých kouscích, postupně vstřebávat všechny rady, zkoušet si techniky atd.

Takže čas problém určitě není. Číst knihu pomalu a postupně se určitě vyplatí!

Tištěná verze knihy ještě není k dispozici, proto není možné platit hotově.

Ale jsem si jistý, že když rodičům řekneš, že si chceš koupit knihu o efektivním učení, která může zlepšit tvoje známky a zpříjemnit ti život, ušetřit ti čas a ušetřit tě trápení, rádi tě podpoří. A dovolí ti ebook si koupit přes jejich kreditní kartu nebo bankovní účet.

Hlavně se nesmíš bát zeptat. Však není nic těžkého na tom, aby mamka/taťka provedli platbu a vy jim dali hotovost.

Tyto techniky učení byly vyvinuty hlavně pro průměrné studenty! Sám jsem průměrným studentem kdysi býval a nedělalo mi velký problém si tyto strategie dokonale osvojit.

Opravdu jde hlavně o ochotu se učit a důvěřovat novým věcem, které se zprvu mohou zdát divné. 

Každá kapitola obsahuje cvičení, které s Vám techniky procvičí, dostanete je pod kůži. 

Není to nic složitého. Zvládly to stovky lidí před Vámi, zvládnete to i Vy. Postačí, pokud budete techniky používat. Postupem času zlepšíte.

Jsem živým důkazem toho, že opravdu fungují. Jediné, co musíte udělat je, naučit se je a začít je skutečně používat. Skvělou paměť může mít opravdu každý člověk. 

Inspirujte se paměťovými rekordy z tohoto článku a pochopíte, čeho všeho můžete dosáhnout.  Paměťové rekordy– můžete se jim přiblížit i Vy.

Na e-mail Vám po zaplacení přijde faktura, jedná se o doklad, který dokazuje, že ebook opravdu vlastníte. Faktura prokazuje i to, že poctivě platím daně. 🙂

Pokud nebudete s ebookem spokojení, můžete ho do 30 dnů bezplatně reklamovat. Jednoduše mi napíšete na info@jakserychlenaucit.cz. Já Vám peníze vrátím. Věřím, že se to nestane, zatím jsem nevyřizoval jedinou reklamaci.